Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4    Do dołu Drukuj
*KONKURS* Bohaterskie Powtórki (Czytany 22440 razy)
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« : 17 Lipca 2009, 12:13:38 »
Witajcie wszyscy obecni. Aby trochę was rozruszać i przywrócić ostatnią część HoMM na wasze twarde dyski, mamy dla was konkurs. Pierwszy w takim wymiarze więc sami mamy tremę, ale do rzeczy.

Mierzyć się będziecie na powtórki z Heroes V, Kuźnia Przeznaczenia i Dzikie Hordy. Kryteriów jako takich nie ma, powtórka musi być spektakularna, zaskakująca, zachwycająca, zdumiewająca, onieśmielająca i niespotykana. Ma nas po prostu wprawić w osłupienie. Czy to geniuszem taktycznym czy totalną dominacją na polu bitwy - wasza w tym głowa jak.

UWAGA!
Zgłaszając filmik do konkursu należy podać wersję gry w jakiej został nagrany oraz czy jest on z Podstawowej wersji gry, Kuźni Przeznaczenia czy Dzikich Hord !


Jeśli takową będziecie mieli, to umieszczacie ją na jednym z darmowych stron do hostingu plików (np. SpeedyShare) i wysyłacie linka na PW do admina jareQa w temacie piszcie "KONKURS".
Wasze powtórki znajdą się na oficjalnym kanale Tawerny na YouTube, gdzie będą udostępniane o wiele większej publiczności. Jeden użytkownik może przesłać tylko JEDNĄ powtórkę.
Ostatecznie wybierzemy jedną, najlepszą ze wszystkich, która dostanie swoje miejsce na stronie głównej, przez pewien czas również główne miejsce na kanale YT a jej autor zostanie nagrodzony grą "Blood Bowl" ufundowaną przez firmę CD Projekt.

Ewentualne pytania zamieszczajcie poniżej.
Na powtórki czekamy miesiąc, czyli do 17 sierpnia, zatem do startu, gotowi, grać!

EDIT:
Konkurs został przedłużony do końca września.
Zapraszamy do wysyłania waszych powtórek :)



« Ostatnia zmiana: 18 Sierpnia 2009, 20:03:20 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 19 Lipca 2009, 22:34:46 »
Jeszcze taka mała uwaga bo widzę, że pytacie mnie na PW.

- Jedna osoba może zgłosić tylko jedną powtórkę.
- Powtórki będę dodawał co porę dni (jak uzbiera się kilka wtedy wrzucę wszystkie naraz).

Pozdrawiam


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 20 Lipca 2009, 08:00:11 »
Cóż mam pytanie odnośnie Konkursu mianowicie czy można upnąć Walkę z HoF'a nagraną przez komórkę lub kamerę??


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 20 Lipca 2009, 10:52:46 »
Komórką czy kamerą odpada z tego względu iż słaba jakość wychodzi, trzęsie się ręka czy widać krańce monitora. Można nagrać to programem, ale ciężko znaleźć taki, który nie będzie wycinał elementów walki, nagra dźwięk itd. HoF poza tym, nie ma opcji zapisz walkę.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 20 Lipca 2009, 14:11:01 »
Niekoniecznie bo akuratnie udało mi się załatwić statyw do kamery w aparacie lub do tela tylko nie wiem czy będzie takie coś brane pod uwagę w konkursie.


IP: Zapisane
Krzysztof125

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 14

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 20 Lipca 2009, 16:37:17 »
a ja wysłałem plik jaki tworzy gra czyli w formacie sav. to czy tak mozna bo już nie wiem czy dobrze zrobiłem :-\


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 20 Lipca 2009, 20:53:51 »
Też ładnie. Odtworzy się go w grze.


IP: Zapisane
Majer

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 21 Lipca 2009, 01:26:03 »
Ehhh szkoda że nie H3 :(

Może i coś bym się popisał przed większym gronem. Mam małe pytanie, jako że dobrze H5 nie znam to zastanawia mnie czy te powtórki będzie można oglądać tylko w grze tzn. mając gre H5 czy w formie zwykłego filmiku ? Chętnie zobaczyłbym jak gracze walczą w H5 i osobiście bardziej podobają mi się walki mały oddział vs duży oddział i wygrana, niż jakaś walka super bohów bóg wie z jaką armią.

Nie żebym uważał siebie za jakiegoś sędziego, lecz chętnie wypowiem swoje zdanie na temat walk. W końcu Heroes to Heroes, a doświadczenia z III ma w miare duże.

A jeśli chodzi o nagrywanie programem polecam darmowy o nazwie Hyper Cam 2. Można tam ustawić jakość, klatki na sek, dzwięk czy nawet obszar kamerowania. Oczywiście im więcej bajerów tym plik więcej waży.


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 21 Lipca 2009, 07:11:33 »
Cytuj
czy te powtórki będzie można oglądać tylko w grze tzn. mając gre H5 czy w formie zwykłego filmiku ?
.savy oglądasz w grze, a dokładniej w Dzikich Hordach. Chyba, że jest jakiś konwerter o którym nie wiem...
Cytuj
A jeśli chodzi o nagrywanie programem polecam darmowy o nazwie Hyper Cam 2
Ale po co, skoro pliki jakie tworzy gra są znacznie wygodniejsze, i w obsłudzie, i w działaniu?


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 21 Lipca 2009, 09:27:24 »
Po to że jak np. Loczek ma HoF'a to sobie może nagrać. Bo Kuźnia nie zapisuje walk.


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 21 Lipca 2009, 11:48:26 »
Majer wszystkie powtórki zgłoszone do konkursu będę umieszczał na naszym kanale YouTube. Po 17 sierpnia zostanie stworzona lista wszystkich filmików i sporządzona ankieta w której wszyscy użytkownicy naszej strony będą mogli głosować na w/g nich najlepszą powtórkę. Głosować w ankiecie będzie można przez tydzień. Wygra filmik z największą liczbą głosów.


IP: Zapisane
Krzysztof125

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 14

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 22 Lipca 2009, 20:23:02 »
Majer wszystkie powtórki zgłoszone do konkursu będę umieszczał na naszym kanale YouTube. Po 17 sierpnia zostanie stworzona lista wszystkich filmików

czyli dopiero wtedy będą watwione te filmiki??



IP: Zapisane
Majer

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 23 Lipca 2009, 11:29:04 »
Oczywiście wasza sprawa jak to robicie, lecz z doświadczenia wiem że ankiety zasadniczo nie są wiarygodne w 100%, ludzie będą głowsować na siebie, prosić kolegów itp. Najlepszym rozwiązaniem jest temat (moze być też z ankietą), lecz każdy głos w ankiecie musi mieć poparcie postem tzn. trzeba napisać dlaczego właśnie dana powtórka.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 23 Lipca 2009, 11:30:43 »
jareQ, co o tym sadzisz, żeby głosować postami zamiast ankiety? I to tylko przez userów, którzy mieliby 15 postów. Multikonta będą tym bardziej wyłapywalne, wszystko będzie jawne- nie będzie praktycznie szansy na oszustwo.  

Wszystko jest pod kontrolą, spokojnie ;)


IP: Zapisane
Majer

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 23 Lipca 2009, 11:55:31 »
To jeszcze 4 posty musze uzbierać. Cieszy mnie że taka forma głosowania, bo jest to chyba najlepsza z opcji.


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry