Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 7 8 9 [10] 11    Do dołu Drukuj
Przyłącz się (Czytany 53720 razy)
Neramir

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


forgotten old magic

Zobacz profil
« Odpowiedz #135 : 16 Czerwca 2008, 20:40:00 »
Dzięki za wyjaśnienia ;D Napisałem tak tylko - przecież zawsze warto spytać. A nóż, widelec coś się znajdzie ^_^

HTML jaknajbardziej się nauczę, tylko może na początku wakacji, bo teraz mam wyjazdów dużo :P

Pozdrawiam ;)



IP: Zapisane
Fehu
Pożeracz Kamieni

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 489


To tylko sen. Nikt nam go nie odbierze...

Zobacz profil
« Odpowiedz #136 : 17 Czerwca 2008, 19:36:20 »
Jeżeli nadal szukacie tłumacza, to chętnie się zgłoszę. Jeśli nie, mogę zostać zwykłym redaktorem... ;) Cóż, kiedyś dostałem już to stanowisko, ale pewne sprawy odciągnęły mnie od Tawerny na długie miesiące.

Tak więc, mógłbym zostać tłumaczem z angielskiego, jako że angielski znam bardzo dobrze. Podobnie jak Hathostet, jestem po egzaminie FC, a angielski jest moją pasją. Moim atutem jest przede wszystkim doskonała znajomość języka potocznego (chodzi wciąż o angielski), ponieważ przez wiele lat grywałem w gry MMORPG i rozmawiałem z tysiącami ludzi na całym świecie. Znam także całkiem dobrze język "literacki", ponieważ mam za sobą lekturę kilku książek w języku Szekspira. Posiadam mnóstwo wolnego czasu (ach, wakacje - i'm lovin' it ^) i (oczywiście, ja się nie chwalę xD) nazbyt wybujałą wyobraźnię. Znam też bardzo dobrze język polski i do pewnego stopnia francuski. Bardzo chętnie pomogą w rozbudowie jednej z moich ulubionych stron. Moje króciutkie dane:
Imię: Mateusz
Wiek: 15 lat
Znajomość HTML: Jak najbardziej


IP: Zapisane
Ynaf

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 9


Zdrada karana śmiercią!

Zobacz profil
« Odpowiedz #137 : 17 Czerwca 2008, 23:12:23 »
A więc ja w sprawie "pracy" dla redaktora.
Nick: Bez żadnych rewelcji- "Ynaf" 
Imię: Moje imię brzmi Piotr, twoje:P
Wiek: 16- wiek iście nieletni
Komunikator: a więc: 12851235
Znajomość podstaw HTML: Tak/ umiem wykonać co nieco w HTML
Co wniosę do redakcji/czym chciałbyś sie zajać: Przede wszystkim: drobnymi felietonami. Co wniosę: myślę, iż odrobinę inteligentnego humoru w swoich tekstach na różne tematy (nie tylko Heroes, chociaż to też)
O sobie: Z powodu mojego wielce osobliwego i jakże ambiwaletnego uroku osobistego, chciałbym się dostać. A co ja mogę powiedzić o sobie? Lubię pisać twórcze artykuły.


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #138 : 19 Czerwca 2008, 10:14:30 »
Przemyslałem wasze kandydatury, i z tego względu, że mamy ambitne plany rozbudować dział artykuły/wywiady itd zostaliście przyjęci. CZekam na pierwsze felietony ;]


i tym optymistycznym akcentem zamykam rekrutacje ad 2008 ;)


« Ostatnia zmiana: 19 Czerwca 2008, 10:37:20 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
SilverSC

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #139 : 28 Lipca 2008, 22:13:21 »
Nick: SilverSC
Imię: Patryk
Wiek: 15
Komunikator: GG 12964402, Skype: Phant0m-2008
Lubię spędzać czas pomagając innym oraz w ulepszaniu strony ulubionej gry. Znam HTML od podstaw oraz JavaScript.
Co wniosę do redakcji/czym chciałbyś sie zajać: Zająć mógłbym się moderowaniem forum, pisaniem artykułów na tema Heroes V oraz jego dodatków. Właściwie rzecz biorąc mógłbym zająć się niemal wszystkim. Posiadam wysoki zakres poługiwania się poprawną polszczyzną.
O mnie:
Uważam że jestem pracowity i zawsze dąże do doskonałości. Jestem maniakiem gier HoMM a w szczeólnosci "V". Lubię również strzelanki FPS lecz wolę właśnie Heroesa. jeśli chodzi o czas wolny mam go bardzo dużo w wakacje a podczas roku szkolnego od 2 - 4 godzin dziennie. Interesuje się: informatyką, muzyką, oraz lubię czytać o nowych tytułach na PC. To by było na tylę.

Przyjety na okres próbny/Martin


« Ostatnia zmiana: 01 Sierpnia 2008, 13:39:15 wysłane przez Martin » IP: Zapisane


Magia wypełnia cały świat.
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #140 : 28 Lipca 2008, 22:22:56 »
Rekrutacja jest już zamknięta. Przeczytaj powyższy post.


IP: Zapisane
SilverSC

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #141 : 28 Lipca 2008, 22:43:57 »
aha szkoda :(


IP: Zapisane


Magia wypełnia cały świat.
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #142 : 28 Lipca 2008, 22:50:44 »
Teoretycznie jest zakończona, ale drzwi nigdy nie są zamknięte ;) Trzeba się tylko wykazać, a nic nie jest przesądzone.


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #143 : 28 Lipca 2008, 22:52:28 »
Jak patrze na niektorych redaktorów to mysle, że sie zwolni niedługo polowa miejsc..

Co do podania - pomysle.


« Ostatnia zmiana: 28 Lipca 2008, 22:54:47 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #144 : 01 Sierpnia 2008, 15:45:50 »
Nick: Fast
Imię: Michał
Wiek: 13
Komunikator: 10091936
HTML: już tak  ;D
O mnie:
Lubię grać w herosy, wiedźmina i Gears of wara  8). Od czasu do czasu gram w Dungeoneera. Pisałem sporo opowiadań w zaginionych zwojach. Mam sporo wolnego czasu i dotrzymuję terminów- no chyba, że zdarzy się coś naprawdę ważnego co spowodowałoby opóźnienie. 
Czym mógłbym się zając: Mógłbym pisać artykuły o różnych ciekawych rzeczach xD Np. o naszych słowiańskich demonach czy mitologii (nie tylko greckiej)  :) Mam dużo pomysłów- kwestia czy mnie przyjmiecie...
 



« Ostatnia zmiana: 03 Sierpnia 2008, 18:09:01 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
krystianch1995

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #145 : 01 Sierpnia 2008, 21:04:58 »
Nick:krystianch1995
Imię:Krystian
Wiek:13
Komunikator: gg 7400682
Znajomość podstaw HTML: Tak
Co wniosę do redakcji/czym chciałbyś się zająć:Chciałbym się zając  kącikiem o Homm 5 i 3
O sobie: Bardzo lubię strategie  typu Homm.W wakacje mam bardzo dużo czasu, w roku szkolnym tak 2 godziny dziennie.Interesuję się informatyką,komputerami grami no i HOMM ;D ;D Mam bardzo dużo pomysłów np. strategie działy itd

/2xpost, za duża sygnatura i tak nawiasem to jesteś pod dozorem moderatora. Podanie odpada. Luk


« Ostatnia zmiana: 01 Sierpnia 2008, 21:15:09 wysłane przez Luk » IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #146 : 02 Sierpnia 2008, 08:49:46 »
Nick : Sojlex .
Imię : Andrzej .
Komunikator : GG 785751 .
Wiek : Niedługo stuknie 14 .
Znajomość HTML : nie za bardzo , ale mogę dokuć , bo i tak będę potrzebował .
O sobie : Bardzo mi się podobają gry Homm , WoW , ale nie mogę grać za często , chwilowo mam dużo czasu , ale w czasie roku szkolnego będę mógł na krótko [po pół godziny] siedzieć na tawernie , jestem uczulony jeśli chodzi o polską wymowę i pisownię [brat się mnie czepia że go poprawiam , a jest ode mnie dwa lata młodszy ] .
Co wniosę do redakcji/czym chciałbym sie zająć : mógłbym się zająć nadzorowaniem dowolnego działu i mógłbym piać o rożnych mitologiach i legendach [np. o miejscowościach] ...


« Ostatnia zmiana: 02 Sierpnia 2008, 08:52:59 wysłane przez sojlex » IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #147 : 02 Sierpnia 2008, 15:02:18 »
Nick : Laxx (Lady_Biara) .
Imię : Katarzyna .
Komunikator : tlen - dark_angel177 .
Wiek : w grudniu 18 .
Znajomość HTML : Cieniutko.
O sobie : Uwielbiam HoMM zwłaszcza H III no i gram codziennie więc... :).
Co wniosę do redakcji/czym chciałbym sie zająć : Bardzo chętnie będę pisała artykuły (jak podczas wcześniejszego pobytu w redakcji - ponoć dobre ???), dotrzymuję terminów, jestem tu często. Jeżeli chodzi o języki to angielski średni i niemiecki na poziomie podstawowym. Znam dobrze świat Antargarich. Nie popełniam błędów ortograficznych, znam składnię i tzw. "style" w języku polskim.

Pragnę dodać, że nie będę sprawiała kłopotów w redakcji ;) Martin wie o "co" chodzi ;)Pozdrawiam.


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #148 : 03 Sierpnia 2008, 14:43:58 »
Ok rozpatrzylismy podania.

Do redakcji na okres próbny zostają przyjęci Fast i Laxx. Wiecej informacji po uzyskaniu dostepu :)


IP: Zapisane
Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #149 : 04 Sierpnia 2008, 21:27:42 »
Nick: Kolcz
Imię: Bartek
Wiek: 20 dyszki będą
Komunikator: 7480171
Znajomość podstaw HTML: Raczej średnio z tym, a strasznie lubię się w tym babrać...
Co wniosę do redakcji/czym chciałbyś sie zająć: Mógł bym pisać artykuły o Heroes III, lub V. Biografię znanych bohaterów z tych samych części, wywiady z członkami Tawerny. Z ortografią nie mam raczej większych problemów, a czas na napisanie jakiegoś artykułu zawsze się znajdzie, nie mam problemów z pracą w grupie, oraz nie lubię się wdawać w kłótnie.


« Wiadomość doklejona z: 03 Sierpień 2008, 15:27:31 »

A właśnie, mam taki pomył na co tygodniowe porady RPG dla początkujących MG i graczy. Co tydzień 4 rozwinięte porady.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 9 [10] 11    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.266 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry