Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4    Do dołu Drukuj
Turniej Heroes V na Tawernie? (Czytany 19931 razy)
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« : 07 Maja 2010, 14:47:26 »
Wszystko strasznie błogo i swojsko płynie. Dzięki temu jest miło ale na dłuższą metę robi się miałko i nieciekawie. Zazwyczaj w takich czasach albo idzie się na wojnę przeciwko innym krajom, albo przeciwko sobie gdyż nic tak nie dodaje smaku do życia jak rywalizacja. I także się stanie tym razem mam nadzieję.

Problem w tym, że wojnę samemu toczyć jest nudno dlatego musimy wiedzieć kto ma odpowiednią ilość mieczy, łuków, kusz, kosturów i pazurów, i kto potrafi zrobić z nich użytek. Kto się nie obawia stanąć z demonem/śmiercią/człowiekiem/bestią oko w oko.

Innymi słowy kto by się pisał na wzięcie udziału w turnieju H5? Preferowana i chyba już najpopularniejsza byłaby wersja 3.1 czyli Dzikie Hordy z ostatnim patchem. Przyjmijmy za minimum 8 osób. Oficjalna nazwa i mapa jeszcze nie jest ustalona- w takie szczegóły będziemy się bawić jeśli będziemy mieli z kim.

Oczywiście nikt nie lubi grać o pietruszkę (no prawie nikt), dlatego w poście poniżej, zgłaszającym posiadanie działającej wersji H5 3.1 i chęć wzięcia udziału w turnieju, dopiszcie jaka nagroda usatysfakcjonowałaby was najbardziej. Gra? (jakaś konkretna?), koszulka/kubek/smycz/pościel/piżama z logiem Tawerny? Jest możliwe, że do przewidzianej przez nas puli nagród dodamy właśnie Twoją propozycję.

Zatem jeśli masz oryginalne DH 3.1 to już masz minimum do wzięcia udziału turnieju, zatem nie czekaj i wyraź swoją chęć w poście poniżej.
Jeśli zgłosi się odpowiednia ilość osób to ruszymy pełną parą. Więc jak będzie?


« Ostatnia zmiana: 07 Maja 2010, 14:57:34 wysłane przez Luk » IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 07 Maja 2010, 20:16:30 »
Chciałbym się zgłosić jako pierwszy na ochotnika. Mam nadzieję na wygraną, choć mam chyba małe szanse ;>.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Maszi

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 07 Maja 2010, 22:43:45 »
To ja drugi zgłaszam chęć gry w turnieju ;)
A co do nagrody to nie wiem ale wątpię żebym jakoś daleko zaszedł więć jakieś upominki powinny być ;p


IP: Zapisane
http://www.lordswm.com/?rid=629080
                                                     \   
                                                       > heroes online polecam ;)
                                                      /
http://www.heroeswm.ru/?rid=3966263
Ytylion

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 08 Maja 2010, 07:29:52 »
Chętnie bym zagrał, mam działającą wersję Dzikich Hord, ale mogą wystąpić małe problemy z komputerem.


IP: Zapisane
Gwynbleidd

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 141


We dance like marionettes swaying to the Symphony

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 08 Maja 2010, 09:51:22 »
Hmm...ciekawy pomysł. Ja jeszcze nie deklaruję swej obecności, gdyż w nadchodzi burzliwy czas końca roku szkolnego i będę się przykładał do nauki itp., a poza tym mam wiele innych obowiązków i zajęć.

Jeśli chodzi o "forumową" nagrodę, to uważam, iż dobrym pomysłem było by np. pod nickiem, nad avatarem dodać jakąś małą grafikę typu: "Zwycięzca Turnieju Tawerny", albo jakiś userbar takiego typu. IMO była by to duża chluba pisać na forum z czymś takim. I w następnym turnieju(jeśli by takie jeszcze były), będzie znów walka o grafikę "Mistrza Tawerny".

Co do nagród rzeczowych, to chcę gitarę z logiem tawerny ;p. A tak na poważnie to nie mam jakiś szczególnych pomysłów. Wydaje mi się, że najlepszy byłby jakiś drobny upominek.


IP: Zapisane
Reynevan de Bielau

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 54


Szczęśliwy ten, kto zna swoje miejsce w szeregu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 08 Maja 2010, 09:56:20 »
Zgadzam się z Gwynbleiddem grafika lub usebar byłyby świetna nagrodą  ;D .... zresztą podobnie jaj on pozostaję uczestnikiem z pod znaku zapytania, ze względu na moją możliwą nieobecność na przełomie maja i czerwca..... Jednak jeśli plany ulegną zmianie to bardzo chętnie  ^_^


IP: Zapisane
Rabbi? Ty? Wziąłeś na wóz... Hmm... Kurtyzanę?
-Wziąłem. Toć, proszę ja młodego pana, na strasznego wyszedłbym ciula, gdybym nie wziął.
Gajko

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 54


*Hauruuuhh...*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 08 Maja 2010, 11:34:21 »
To i ja się zgłaszam na rezerwowego :). Co do nagród... Pozostawiam wolną rękę.


IP: Zapisane
Adsierp

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 08 Maja 2010, 11:49:45 »
Też bym chętnie wystartował. Co do nagród to może jakaś gra albo koszulka.


IP: Zapisane
akwariumaz

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 08 Maja 2010, 12:39:18 »
Też wyrażam swoją chęć wystartowania w turnieju (może nie jestem wybitnym strategiem ale lubię takie klimaty) :)


IP: Zapisane
Vovlin

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 08 Maja 2010, 13:01:55 »
zgłaszam się, chodź w heroesy nie jestem zbyt dobry. ale mam pytanie, czy będzie możliwość grania przez hamachi ?


IP: Zapisane
Gra, to tylko dodatek do życia. Nie zapominaj o tym...
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 08 Maja 2010, 17:47:20 »
Na mnie możecie liczyć, a nagroda to może być np. gadżety heroes v


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
spidermiso

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 75


Życie to teatr w którym nie ma suflera...

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 08 Maja 2010, 19:47:23 »
Ja chętnie wezmę udział, a co do nagrody to uproszczenia na początku następnego takiego turnieju(oby jak najszybciej)


IP: Zapisane
"Praca z masą ciałą jest bardziej autentyczna; trenuje człowieka w sposób, do którego jego ciało jest ewolucyjnie przygotowane. Z tego powodu powstaje mniej mikrourazów i w mniejszym stopniu uszczupla się zasoby organizmu. Po treningu z masą ciała nie musisz czuć się na wpół żywy."
Wade
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 08 Maja 2010, 19:58:56 »
ja mogę startować


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 08 Maja 2010, 20:56:23 »
Mógłbym wystartować ale różnie to bywa z moim netem :-\
Raz jest łącze a raz nie.


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 09 Maja 2010, 13:09:18 »
Kwestie organizacyjne pozostają jeszcze do ugadania. Na chwilę obecną chcieliśmy się zorientować jakie byłoby zainteresowanie gdyby taki turniej się odbył. Przewidywany czas na zorganizowanie turnieju to jakoś na początku wakacji (bo tak jak już ktoś wspomniał - koniec roku szkolnego to wzmożona nauka dla co niektórych). Odnośnie osób, które się zarejestrowały tylko po to aby zgłosić się w tym temacie to też rozważaliśmy czy zrobić w tej kwestii jakieś ograniczenia, ale stwierdziliśmy, że są osoby, które po prostu częśto odwiedzają stronę/forum i po prostu nie są lub nie chcieli się rejestrować także zrezygnowaliśmy z tego ograniczenia. Dowodem na to że jednak przebywają na stronie jest to, że po przeczytaniu newsa na głównej lub tego tematu od razu się zarejestrowali. Drugim dowodem, że takich osób jest dużo może być codziennie spora liczba gości przeglądających forum, których to można zobaczyć w statystykach na stronie głównej forum.


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry