Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4    Do dołu Drukuj
Turniej Heroes V na Tawernie? (Czytany 19999 razy)
Gryfik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Långa bollar på bengt...

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 09 Maja 2010, 17:19:22 »
Zgłaszam się na chętnego, ale nie mam pewności, że będę dysponował wolnym czasem   :/


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 09 Maja 2010, 17:52:22 »
a z tym wiekiem to mam 12 z hakiem a z powyższym zdaniem się zgadzam


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Kilgor

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 09 Maja 2010, 19:23:12 »
z chęcią wziąłbym udział w turnieju chociaż mam małe szanse bo dopiero od niedawna mam Heroes V z dwoma dodatkami ale mogę spróbować, bo w Heroes III nieźle mi szło ^^


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 10 Maja 2010, 13:19:33 »
Trochę odbiegliście od tematu...

Widząc frekwencję, mimo że oficjalna decyzja jeszcze nie zapadła, skłonny jestem powiedzieć, że turniej się odbędzie. Dokładnie na jakich zasadach to jeszcze się dowiecie. Pewne zostaje że nie będzie żadnych ograniczeń postowych/stażowych/rangowych- JareQ wszystko chyba wyjaśnił w tej kwestii.

Start przewidujemy na połowę czerwca- oceny już powinny być wystawione, w szkołach nic się nie dzieje i jeszcze nikt na wakacje się raczej nie będzie wybierał.

Czekajcie zatem na informacje.


IP: Zapisane
gobos

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 10 Maja 2010, 15:01:07 »
zobaczylem cos interesujacego i dolaczylem odrazu do forum oczywiscie chcial bym zagrac w to aczkolwiek jeszcze nigdy nie gralem przeciwko zywemu przeciwnikowi nie wiem jakie sa taktyki i strategie

a co do nagrody poprostu zrobcie lige tawerny punktacje i np puchar przechodni pzy avatarze albo nicku to tez fajnie wyglada :) pozdrawiam


IP: Zapisane
hebrot

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 10 Maja 2010, 15:50:21 »
zgłaszam sie do turnieju


IP: Zapisane
Quroq22

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 10 Maja 2010, 15:53:16 »
Ja chętnie bym wziął udział zważywszy, że odbędzie się on w wakacje. W HoMM jeszczę nie grałem z prawdziwym przeciwnikiem, więc nie wiem czy dobrze mi pójdzie(obym nie trafił na weterania np. "Khaziu" :-\ ). Szans swoich nie będę oceniał, ale sądzę, że bedę (oby :( ) wymagającym graczem  ;D.

Co do upominków wybrałbym: usebar, jakiś upominek od Tawerny i jeśli ktoś chce (nie wiem kto mógł by być taki, przecież to przyjacielskie zawody) to może gre. Wybrałem ją, ponieważ zawody są w grze  8)

P.S. Mam nadzieję, że konkurs się odbedzie, odrazu po szkole siądę nad kompem i będę się szkolił  :P


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 10 Maja 2010, 16:10:36 »
Ej mam pomysł, przed turniejem możemy kilka razy, po kilku grać na jakiś tam mapach. Takie szkolenie się z graniem z "żywymi przeciwnikami" ;>


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 10 Maja 2010, 18:05:09 »
Cytuj
nigdy nie gralem przeciwko zywemu przeciwnikowi nie wiem jakie sa taktyki i strategie

Cytuj
W HoMM jeszczę nie grałem z prawdziwym przeciwnikiem, więc nie wiem czy dobrze mi pójdzie
Sądzę, iż mimo braku doświadczenia w grze "PvP" w H5 każdy chętny powinien zapisać się do turnieju. Kiedyś to doświadczenie przyjdzie, jeden czy dwa takie turnieje i poznacie zasady i strategie vs player. Dlatego nie marudzić, tylko zgłaszać się jak ruszą zapisy. ;)






IP: Zapisane
Vovlin

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 10 Maja 2010, 18:41:01 »
Tylko mam pytanie.. czy są wymagania wiekowe? bo przyznam. jestem młody. możliwe że nawet najmłodszy z tawerny ale staż w heroesy mam 4-5 lat (tzn. tak już normalnie, z taktyką dopiero rok mniejwiecej ;]). i mam pytanie. będzie założona sieć hamachi czy trzeba bedzie na orginale ?


IP: Zapisane
Gra, to tylko dodatek do życia. Nie zapominaj o tym...
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 10 Maja 2010, 18:53:49 »
Użyję eufemizmu mówiąc, żeś niepoważny, skoro chcesz grać na piracie w turnieju HoMM organizowanym przez stronę o HoMM. :P

Tyle dygresji, ja się nie zgłaszam - moje strategiczne doświadczenia życiowe (wojsko, oficerka, te sprawy...) jakoś nie znajdują w multiplayerze przełożenia na osiągi. ;)


IP: Zapisane
GGay-cob

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 10 Maja 2010, 19:28:03 »
Ja też zgłaszam chęć do turnieju..mam rocznikowo 16 lat w heroesy gram od 8 lat, na stronie siedze ok. 2 lata nie rejestrowalem się bo z forum jakoś czesto nie korzystam a wolalem sobie pograć niż siedziec na stronie ale ogólnie chciałbym pograc z leprzymi niż dotychczas..wkoncu sie zdecydowalem na turniej, wczesniej nie gralem, jak pewnie wiekrzosc zaczyna od takich turnieji..i uwarzam ze podzial na wiek jest bez sensu, niech młodzi sie uczą na błędach a beda dobrzi, ja sam nie jestem weteranem ale chcialbym sie sprawdzic zaczynając od właśnie takich turnieji..no to tyle chyba chciałem napisać (chyba że zapomniałem XD)

Wiadomość doklejona: [time]10 Maj 2010, 19:34:46[/time]
a nagroda jak dla mnie koszulka lub kubek za pierwsze trzy miejsca, najzwyklejsza, nie wydziwiajmy


« Ostatnia zmiana: 10 Maja 2010, 19:35:17 wysłane przez GGay-cob » IP: Zapisane
Vovlin

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 10 Maja 2010, 20:05:56 »
Cytuj
Użyję eufemizmu mówiąc, żeś niepoważny, skoro chcesz grać na piracie w turnieju HoMM organizowanym przez stronę o HoMM

to muszę pożyczyć lub kupić orginała.

Mam pomysł odnośnie turniejów. Dobrze by było, jakby było organizowane ich więcej, lecz nagrodami były by upominki typu jakiś dopisek pod nickiem. Dzięki temu wszyscy by się nauczyli jak się gra z prawdziwymi ludźmi.


IP: Zapisane
Gra, to tylko dodatek do życia. Nie zapominaj o tym...
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : 10 Maja 2010, 20:25:33 »
Ja chcę piżamę.... <3 z elfickim tancerzem :D


A co do turnieju... będę miał internet to się zgłoszę ;pp


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Ryu Makkuro

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 30


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 10 Maja 2010, 22:20:31 »
Także zgłaszam udział w turnieju choć nie wiem jak będzie z czasem u mnie. Co do nagród gra była by mile widziana oraz ten już wspomniany userbar :)


IP: Zapisane
"Live the way you want to, not the way someone wants you to live."



Strony: 1 [2] 3 4    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry