Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Drukuj
Liberum veto (Czytany 4087 razy)
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« : 10 Kwietnia 2012, 08:00:35 »
Dzień dobry. Tak, to znowu ja.


Chciałam Administracji w imieniu pewnych użytkowników zgłosić pewien problem.
Otóż chodzi o dosyć wredne zachowanie się Grownock`a. Jego odzywki są tak paskudne, że aż chce się wylogować. Fakt, nikt nie jest bez winy bo zaczęło się od "Pamiętnika". Ty Kochany Belegorze też troszeczkę w nim przesadzasz :P ;) ale jest też w tym trochę racji.


http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,7015.msg140722/topicseen.html#msg140722
-> tu niestety posypały się komplementy.



Ja osobiście chciałam złożyć skargę na Grownock`a, ponieważ stwierdził, że:

(...)to nie mamy już o czym rozmawiać, zresztą wyleciałaś z redakcji za wariacje.


No przepraszam bardzo. Idąc jego tokiem rozumowania z wypowiedzi do Belegora, że:

Cytuj
Jesteś świadomy, że będziesz ponosił odpowiedzialność za chamstwo w pamiętniku?
, ja również mam nadzieję, że Nasz Redaktor jest świadomy tego, że kłamie i poniesie konsekwencje, oczerniając mnie przed Tawernowiczami.

Mam nadzieję, że ktoś się tym zajmie. Jeżeli ktoś został też kiedykolwiek obrażony przez tegoż pana, niech się tu wypowie prosze. Może ukrócimy to naganne zachowanie. Już pomijam fakt o manii wyższości i myśleniu Grownock`a że tylko on robi na Tawernie. Bo tak można wywnioskować z jego wypowiedzi:


Cytuj
(...)Nie po to męczę się długimi godzinami nad artykułami, abyś potem Ty odwalał tutaj takie docinki.


Sorry, ale jeszcze raz powtarzam, że Tawerna to nie tylko Ty.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 10 Kwietnia 2012, 09:43:38 »
No cóż faktem jest, że zaczęło się od tamtej sprawy z osobami z zewnątrz, a potem z zapisaniem jej w pamiętniku. Następnie wystarczyło jedynie pół zdania napisać, czy raczej wspomnieć (dla porządku, bo faktów nie powinno się ukrywać) o tym, by zaczęła się dyskusja.
Nie pragnę tu wielkiej kary, czy nawet jakiejkolwiek. Sam wiem, że nie jestem tu bez winy i mogłem albo sobie odpuścić, albo pogadać przez PW (choć nie wiem czy by to wyszło).

Bardziej pragnę tak jak Laxx zwrócić uwagę, że ty Grownock powinieneś zmienić nastawienie. Od początku swojej działalności, jedynie naskakujesz, mówisz jak reszta jest gorsza, że nie dorosła do dyskusji z Tobą, zwłaszcza gdy w temacie jest najnowsza Heroes VI. To że jesteś wielkim fanem tej części nie oznacza że nie masz racji. Błędy są i zostaną bo oficjalnie Black Hole upadło, a Ubisoft od początku nas okłamywał. Wróćmy jednak do meritum. Obrażanie ludzi, nawet ich nie znając jest wyjątkowo dziecinne. Rozumiem, mnie atakować w pamiętniku- bo się nie lubimy i wciąż nie możesz ścierpieć, że ktoś Cię przyłapał na kłamstwie, a ja również nie zachowałem się po "przyjacielsku" to jednak atak na Laxx- doświadczoną osobę, która wiele wypracowała dla serwisu i dużo czasu tu spędziła było przegięciem.
Nie zachowałeś wtedy jak na redaktora przystało. Ona jedynie zwróciła ci uwagę, nawet nie obraziła a ty pojechałeś po niej i na dodatek mówiąc nieprawdę.

Nie wiem z czego wynika twoje zachowanie, bo raczej nie uderzeniem wody sodowej o głowę (w końcu ile czasu minęło od kiedy zostałeś redaktorem). Fajnie że dajesz newsy i uzupełniłeś to co Luk wykonał w Heroes VI (ktoś go musiał w końcu zastapić), ale na forum.... mógłbyś zachować się skromniej czy chociaż raz tutaj przeprosić. Popatrz na Reuela, czy Loczka. Oni są skromni, nie wywyższają się, a jak jest konflikt to próbują go załagodzić lub pilnować by miała normalny przebieg. Loczek zaś pomimo swej rangi nie wywyższa się nią i nie traktuje nas z góry. Wie, że z tym wiążę się odpowiedzialność, duża odpowiedzialność. W twoim przypadku jest owszem ograniczona (bo piszesz artykuły na serwisie, jedynie- tak jak każdy redaktor), ale zmiana stosunku/zachowania nie zaszkodziłaby ci.

A nuż, jak się odrobinkę choć zmienisz, może zostaniesz lubiany jak Reuel, czy Loczek, bądź szanowany jak Panna Laxx, czy Hellscream, który odszedł niedawno.

Jeśli i to Cię nie przekonuje, to może to:

Przepraszam, że zachowałem się nie w porządku wobec Ciebie w pierwszej naszej kłótni. Przesadziłem, wiem i przepraszam jeszcze raz. Powinienem być delikatniejszy.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 10 Kwietnia 2012, 12:12:33 »
Ja osobiście chciałam złożyć skargę na Grownock`a, ponieważ stwierdził, że:

(...)to nie mamy już o czym rozmawiać, zresztą wyleciałaś z redakcji za wariacje.
Powtórzę jeszcze raz - prawda w oczy kole? Jak Ci nie wstyd tak obrzydliwie się wykręcać? Pamiętasz, co robiłaś zanim wyleciałaś z redakcji i za co dostałaś 20% ostrzeżenia?

Doprawdy żałosne, nie sądziłem, że zniżysz się do tego poziomu. Ja powiedziałem prawdę i dobrze o tym wiesz. Najlepiej byłoby spytać się teraz tego, kto Ci dał wtedy to ostrzeżenie i usunął z redakcji, z tego co pamiętam był to Martin, ale nie jestem pewien.

Sorry, ale jeszcze raz powtarzam, że Tawerna to nie tylko Ty.
Czy gdziekolwiek mówię "padajcie mi do stóp, oto pan i władca tawerny, który utrzymuje jej istnienie, a jego praca jest nieoceniona - Grownock"? Powiedziałem tylko, że nie po to pracuję dla tawerny, żeby ktoś mnie za to obrażał i zmyślał nieprawdę. Co jest złego w tym co powiedziałem? Gdzie jestem nieskromny? Pokażcie mi takie miejsce.

Znając życie nie odpowiesz mi na moje kontrargumenty, ośmieszyłaś się, zmyślasz nieprawdę.


« Ostatnia zmiana: 10 Kwietnia 2012, 13:09:56 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 10 Kwietnia 2012, 12:53:04 »
Cytuj
Popatrz na Reuela, czy Loczka. Oni są skromni, nie wywyższają się, a jak jest konflikt to próbują go załagodzić lub pilnować by miała normalny przebieg. Loczek zaś pomimo swej rangi nie wywyższa się nią i nie traktuje nas z góry. Wie, że z tym wiążę się odpowiedzialność, duża odpowiedzialność. W twoim przypadku jest owszem ograniczona (bo piszesz artykuły na serwisie, jedynie- tak jak każdy redaktor), ale zmiana stosunku/zachowania nie zaszkodziłaby ci.
Bez przesady co do mojej osoby. Akurat względem sporu to nie jestem najlepszym przykładem, bo jak się zdenerwuje to pisze różne rzeczy, które później jak ochłonę często cofam, bo po prostu jest to czysta przesada. Rzecz jasna mam pewne granice, których nie przeskoczę, jednak mimo to parokrotnie napisałem post, w którym brak kultury do drugiej osoby.

Bez urazy, jednak moim skromnym zdaniem, wbrew temu co mówi Belegor kara się należy. Żeby ludzie na tym forum nie czuli się bezkarni trzeba ponosić konsekwencje, a w przypadku normalnego usera wypowiedzi w stylu Grownocka kończyłyby się ostrzeżeniem co najmniej. Ten człowiek choćby na poście powyżej pokazuje paradoks. Najpierw wykłóca się urażony, że Belegor wspomniał o jego wpadce, a chwilę później o wiele dobitniej niż autor pamiętnika wypomina wpadkę innej osobie nie widząc w tym nic złego. W ten sposób patrząc to nasz redaktor powinien przeprosić w tej chwili Belegora, bo on napisał tylko prawdę. To tylko jeden z wielu przykładów jego niedociągnięć. Rzecz jasna nie można zapomnieć przy okazji tej sprawy o jego zasługach, bo mimo wszystko już trochę roboty odwalił dla naszego forum i w związku z tym można go potraktować ulgowo. Jednak jakakolwiek, najmniejsza kara musi być, bo mimo wszystko parokrotnie przesadził.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 10 Kwietnia 2012, 13:11:30 »
Tu nie chodzi o to Grownock, czy coś nie napisałeś, czy napisałeś. Chodzi o to, że prawie każde twoje zdanie brzmi arogancko, w dodatku zachowujesz się gorzej niż ci "10 latkowie", których "przekonywałeś" do swoich jak się okazało niesłusznych racji. Dalej ciągniesz to samo, w dodatku coś chyba jest na rzeczy skoro podpadasz:
-na turnieju HVI
-w dyskusjach w HoMM6 - Aktualności - Dyskusja i atakowaniu innych, którzy się z tobą nie zgadzają.
-gdzieniegdzie indziej np: w Pamiętniku.
Ja rozumiem bronisz swoich przekonań, swojego dobrego imienia, ale robisz to w sposób pyszałkowaty jakbyś pozjadał wszystkie rozumy! Patrz, Belegor chciał skończyć tą jałową przekomarzankę, a ty nic. Dalej mącisz, odnosisz się nie kulturalnie do innych!


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 10 Kwietnia 2012, 13:11:40 »
Reuel

Po pierwsze, jaka wpadka? Podpieraj swoje wypowiedzi dowodami. Domyślam się, że chodzi Ci o to z Kwasową. Co ja zrobiłem tam złego? Według jareQ nic.

Po drugie, ostrzeżenie? Dla mnie? Podaj mi przykład wypowiedzi za którą "każdy normalny użytkownik" dostałby warna.

Hadrian, Belegor chciał zakończyć kłótnie? A to nie on zaczął pisać głupoty w pamiętniku wiedząc, jakie będą tego konsekwencje? Czujecie się urażeni, bo udowadniam wam, że nie macie racji - to już nie moja, a wasza sprawa.


« Ostatnia zmiana: 10 Kwietnia 2012, 13:17:57 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 10 Kwietnia 2012, 14:50:04 »
Wystarczy.

Zbierało się na coś takiego już jakiś czas, więc czas to ubić. To znaczy nic innego jak robotę dla mnie.

Jeśli chodzi o Laxx sprawa opuszczenia/ania redakcji wyglądała inaczej. Były wtedy różne przewroty, spięcia, patelnie itd. Uproszczenie tego do osta i wyrzucenia nie jest sprawiedliwe i nie powinno być brane za faktyczny przebieg tamtych wydarzeń.

Belegor: rozumiem, że wiesz o co chodzi i że przeholowałeś. Przypominam, że my jesteśmy od prostowania takich sytuacji, bo w przeciwnym razie konflikt będzie narastał a tego przecież nie chcemy. Dlatego proszę o usunięcie epitetów (jeśli jeszcze tam są) i o rozwagę w dobieraniu słów w przyszłości.

Co do Grownocka, to rozmawialiśmy z nim i obiecał się poprawić i przeprosić. Sam jeszcze odpisze w tym temacie, potem go zamykam gdzieś pod wieczór i wrzucam do archiwum.

Mam nadzieję, że będziecie dla siebie od tej pory tak życzliwi jak ja dla Was. Tak będzie przyjemniej dla wszystkich niż jakbym zaczął zbierać dusze, prawda? ;]



IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry