Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3    Do dołu Drukuj
Konkurs "Tawernowe Oscary" (Czytany 14068 razy)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 04 Czerwca 2012, 19:45:44 »
Szczerze- wyróżnianie na tyle tytułów osób to przesada, raz mamy za mało takich akurat użytkowników by zapełnić wszystkie tytuły, a dwa gdyby można było wielokrotnie nominować powstałyby wąty o to, że ktoś zebrał wiele, a drugi mało. Jak dla mnie wystarczyłby tylko jeden tytuł na jakiś tam okres czasu, np: Czempion Tawerny". Coś na zasadzie konkursu z Risen 2- tyle, że bez nagrody.
To TY uważasz, że jest "za mało takich użytkowników". Ja mam na to odmienne zdanie. Moim zdaniem do każdego wymieniłbym innego użytkownika i nie mam z tym problemu. Oczywiście jeśli zdarzyłoby się, że dany user wygrałby w dwóch kategoriach lub więcej, to tak jak piszesz. Nagrodą byłby tytuł "Czempion Tawerny" lub "Oskar Tawerny". A to, że wygra ją w takiej, czy innej kategorii, to sam może wpisać sobie np: w podpis. A wąty nie można mieć, to wola ludu. Ale nadal jestem chętny, by ewentualnie zmniejszyć/ zwiększyć liczbę oscarów, jeszcze się zastanowię oraz przeczytam wasze opinie (tylko pisać wprost, czego nie chcecie, a nie że mam się ja tego domyślać).

@Psychol55 Kategoria nr. 12 - Najbardziej twórczy

Zastanawiam się czy nie usunąć ostatniej kategorii, jak sądzicie? Czy połączyć punkty 1 z 2?

Co do głosowania, to spokojnie. Jeszcze ustalmy te kategorię oraz ewentualne "nagrody". Poczekam na więcej opinii.


« Ostatnia zmiana: 04 Czerwca 2012, 19:51:23 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 04 Czerwca 2012, 21:03:25 »
1. User z najlepszą grafiką (avatarem i sygnaturą)
2. User z najlepszym podpisem/ tekstem osobistym
3. User z największym poczuciem humoru
4. Najbardziej pomocny user
5. User zakładający najciekawsze wątki
6. Najbardziej kontrowersyjny
7. Najlepszy dyskutant
8. Ulubiony redaktor
9. Ulubiony moderator
10. Największa maruda

No i niech symbolicznie będzie ta 11 -> tylko tutaj Oscara "nie wręczymy", bo co po jakiejś figurce w awatarze userowi, którego konto jest zawieszone. Jak dla mnie super układ.
Największy spamer=Troll Tawerny (tu raczej chodzi o tych, których pożegnaliśmy)
No i do "symbolicznych" oskarów dołączyłbym nagrody dla userów, za którymi tęsknimy. Sytuacja analogiczna do zbanowanych (prawie).

Oczywiście wychodzę z założenia, że DA SIĘ zrobić taką śmieszną figurkę koło danych usera +podpis kategorii; etc.

Czy mógłby zabrać głos ktoś, kto siedzi w "bebechach" forum i wie czy takie coś jest możliwe ( i na ile pracochłonne ) czy nie ?


« Ostatnia zmiana: 04 Czerwca 2012, 21:07:34 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 04 Czerwca 2012, 21:13:37 »
Belegor, nie zgadzam się z tobą, czempionem najpewniej został by któryś Admin lub któryś z Moderatorów. Jest na pewno wystarczająca ilość użytkowników by startować po kilku do jednej z 10-20 kategori, z resztą co szkodzi jak ktoś wygra walkoverem? Oznacza to że jest jedyny więc ma prawo do zwycięstwa.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 04 Czerwca 2012, 21:28:36 »
W sumie trochę przemyślałem ten temat i wpadłem na dość ciekawą kategorię: Najpoważniejszy user
Takiego Oscara mógł by otrzymać użytkownik o całkowitym braku humoru i powadze w swoich wypowiedziach.
Belegor, nie zgadzam się z tobą, czempionem najpewniej został by któryś Admin lub któryś z Moderatorów. Jest na pewno wystarczająca ilość użytkowników by startować po kilku do jednej z 10-20 kategori, z resztą co szkodzi jak ktoś wygra walkoverem? Oznacza to że jest jedyny więc ma prawo do zwycięstwa.
A po mojemu ten pomysł z "Czempionem Tawerny" jest niepotrzebny. Nie wystarczą zwykłe Tawerniane Oscary?


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 04 Czerwca 2012, 21:30:03 »
1. User z najlepszą grafiką (avatarem i sygnaturą)
2. User z najlepszym podpisem/ tekstem osobistym
3. User z największym poczuciem humoru
4. Najbardziej pomocny user
5. User zakładający najciekawsze wątki
6. Najbardziej kontrowersyjny
7. Najlepszy dyskutant
8. Ulubiony redaktor
9. Ulubiony moderator
10. Największa maruda

No i niech symbolicznie będzie ta 11 -> tylko tutaj Oscara "nie wręczymy", bo co po jakiejś figurce w awatarze userowi, którego konto jest zawieszone. Jak dla mnie super układ.
Największy spamer=Troll Tawerny (tu raczej chodzi o tych, których pożegnaliśmy)
No i do "symbolicznych" oskarów dołączyłbym nagrody dla userów, za którymi tęsknimy. Sytuacja analogiczna do zbanowanych (prawie).

Oczywiście wychodzę z założenia, że DA SIĘ zrobić taką śmieszną figurkę koło danych usera +podpis kategorii; etc.
Dobry pomysł z symbolicznymi oskarami, byłby dla naj. spamera, usera za którym tęsknimy oraz dla tego, którego byśmy chcieli się z nim spotkać osobiście.

Ale 12 punkt czyli najbardziej twórczy zostaje. Akurat tu chyba nie będzie jakiś problemów (w końcu Wasza Twórczość pustkami nie świeci)

@Freezon, hmm spodobał mi się twój pomysł, będzie zamiast marudy.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 04 Czerwca 2012, 21:36:26 »
Zgoda z Freeziem, ale myślę że powinniśmy to nazwać jakoś oryginalniej. Np. Główny Oskar Tawerny, Najwyższy User choć te także są mało oryginalne. Co do oskara dla marudy/trola/spamera to nie wiem czy powinny iść do ludzi których już dawno zbanowali. Powinny trafić do teraźniejszych spamerów/trolów lub podzielić na 2 kategorie ten jeden oskar - dla (jeszcze) aktywnego i zbanowanego. Na trola to chyba Fenirowi by się należał a spam Raelagowi.


IP: Zapisane
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 04 Czerwca 2012, 21:39:39 »
Oto jak mi się widzą te kategorie:

1. Profil - za ava oraz obrazki i teksty w sygnie
2. Mistrz humoru - wiadomo
3. Dyskutant - za celne strzały z działa argumentowego i odpowiedni dobór amunicji
4. Dusza forum - za trzymanie Tawerny żywej, tj. pisanie wielu ciekawych postów i wątków rozkręcających forum
5. Twórca - za wszystko, co się tworzy, za dział Wasza Twórczość jak i za mody, w końcu to forum o Heroes
6. Pan(i) dobra rada - najbardziej pomocny user
7. Spromultis - najlepszy Spromultis na forum

Siódemka to znacznie mniej i wszystkie, powtarzam, WSZYSTKIE z tych nagród miałyby sens, a dostanie takiego Oscara znaczenie.

Wywaliłem najlepszego redaktora i moda bo tylko redaktorzy i modzi mieliby szansę to dostać.


« Ostatnia zmiana: 04 Czerwca 2012, 21:43:33 wysłane przez Spromultis » IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 04 Czerwca 2012, 21:43:10 »
Może jeszcze konkurencje "mistrz ortografii" i "mistż ortografji"- zwłaszcza to drugie, bo czasem widzę, że niektórym się należy (obecnie nie)  ;D


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 04 Czerwca 2012, 22:10:39 »
Może jeszcze konkurencje "mistrz ortografii" i "mistż ortografji"- zwłaszcza to drugie, bo czasem widzę, że niektórym się należy (obecnie nie)  ;D
Mistrz ortografii już jest, więc wyłaniać go ponownie nie trzeba. A tego drugiego wolę nie dawać.

@Spromultis Właśnie o to chodzi, a tych redaktorów masz trochę, więc jest w czym wybierać. A i w moderatorach jest trudny wybór, każdy jest bardzo zasłużony dla Tawerny na różne sposoby. Co do reszty się zastanowię jeszcze.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 04 Czerwca 2012, 23:46:35 »
Jeśli mamy stać za oskarami, ja bym ograniczył ich liczbę do pięciu. Już za samą ładną sygnaturkę/avatara/podpis można dać jednego i tego samego oskara- za wygląd. Podobnie jest w innych kategoriach- nie dzielmy włosa na czworo.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 05 Czerwca 2012, 17:56:47 »
Jeśli mamy stać za oskarami, ja bym ograniczył ich liczbę do pięciu. Już za samą ładną sygnaturkę/avatara/podpis można dać jednego i tego samego oskara- za wygląd. Podobnie jest w innych kategoriach- nie dzielmy włosa na czworo.
Nie no generalnie jestem za tym by zmniejszyć do jednego bo to i tak za dużo :P Ludzie, przecież to głupia zabawa, podejdźcie do tego na luzie, a nie z powagą jakby to było niewiadomo co. Skoro nazwa jest oskary to powinno byc ich kilka, bo tą statuetkę generalnie dostaje się normalnie też w wielu dziedzinach. Jestem za opcją dwunastu, które do tej pory były wymieniane. Zresztą zapomniałem napisać Hadrian, że to świetny pomysł.


« Ostatnia zmiana: 05 Czerwca 2012, 17:58:48 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 05 Czerwca 2012, 18:30:04 »
Ja tak się zastanawiałem i pomyślałem żeby ten konkurs odbywał się co roku, lub co 2 lata. Powstała by specjalna komisja do przeliczania głosów. Członkami komisji były by osoby powiązane z kategorią poszczególnych oskarów. Np. ja mógłbym przyznawać największego spamera lub kto inny. Mogło by być nawet 100 kategori (ale może nawet zostać 5). W komisji każdy miał by od 1 - 5 kategori. Osoby głosujące miały by po jednym głosie w każdej kategori. Myślę że taki pomysł nie był by zły. Można by zrobić nowy tytuł obok redaktorów i moderatorów - Członek komisji oskarowej (przydała by się jakaś oryginalniejsza nazwa). CO sądzicie o takim pomyśle?


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 05 Czerwca 2012, 18:34:20 »
Cytuj
Ja tak się zastanawiałem i pomyślałem żeby ten konkurs odbywał się co roku, lub co 2 lata. Powstała by specjalna komisja do przeliczania głosów. Członkami komisji były by osoby powiązane z kategorią poszczególnych oskarów. Np. ja mógłbym przyznawać największego spamera lub kto inny. Mogło by być nawet 100 kategori
(...)
CO sądzicie o takim pomyśle?

O_____O
Sądzę, że super by było gdyby ktoś z administracji zabrał głos. A kolejne pomnażanie kategorii uważam za nietrafione. Podobnie jak tworzenie jakichś szczególnych komisji.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 05 Czerwca 2012, 18:54:43 »
Ja tak się zastanawiałem i pomyślałem żeby ten konkurs odbywał się co roku, lub co 2 lata. Powstała by specjalna komisja do przeliczania głosów. Członkami komisji były by osoby powiązane z kategorią poszczególnych oskarów. Np. ja mógłbym przyznawać największego spamera lub kto inny. Mogło by być nawet 100 kategori (ale może nawet zostać 5). W komisji każdy miał by od 1 - 5 kategori. Osoby głosujące miały by po jednym głosie w każdej kategori. Myślę że taki pomysł nie był by zły. Można by zrobić nowy tytuł obok redaktorów i moderatorów - Członek komisji oskarowej (przydała by się jakaś oryginalniejsza nazwa). CO sądzicie o takim pomyśle?
To znaczy z jednej strony przyznam rację Fastowi, że tyle aż nominacji to przesada ale tak jakby było trochę więcej niż 12 to w sumie byłaby fajna inicjatywa pokazująca w czym niektórzy są dobrzy ;) To jest bardziej taka refleksja bo wiem, że to przegięcie i lepsza jest ta opcja zrobić 12 i spokój ale jeśli by się do tego podchodziło na luzie, bez żadnych tytułów to może by było całkiem git zrobić trochę więcej opcji niż 12.


« Ostatnia zmiana: 05 Czerwca 2012, 19:00:21 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 05 Czerwca 2012, 19:24:19 »
Ja albo ślepy jestem, albo wy liczyć nie umiecie, ale ja widzę tylko 11 punktów! Doliczając symboliczne to 14. Jeśli ma ktoś jeszcze propozycje co do kategorii chętnie przeczytam. Może to będzie ten 12 punkt.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: 1 [2] 3    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.18 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry