Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Drukuj
Acid, jego Grota i afery (Czytany 5272 razy)
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« : 05 Października 2012, 18:34:27 »
Witam, dzisiaj pokażę Wam jak działa machina strony http://www.acidcave.net/ i jej admina - Acid Dragona.

Otóż, w większości, Panowie z tamtego forum nie udzielają się na naszym, ale bacznie go obserwują... po co? Po to, żeby zmyślać kolejne historyjki, czepiać się wszystkiego i rozkręcać cyrk. Co się stało tym razem? http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,8932.0.html - dwie osoby wyraziły swoją opinię, był to fandor: "Cieszy mnie to że jednak bezimienny będzie czempionem a nie smok." oraz ja: "Bezimienny nie jest żadnym bossem, nie jest też czempionem, a "zwykłą" jednostką" (jak to skomentował jeden z użytkowników kwasowej - "każdy mądry by to powiedział", jego post oczywiście również wyleciał). Nic wielkiego? Dla ludzi z kwasowej jest to powód do zrobienia kolejnej afery. Otóż do mojego postu dodałem "O dodatku wiedziałem już dużo wcześniej i bardzo miło było czytać, jak niektórzy wygadywali głupoty i twierdzili, że on w ogóle nie powstanie."

I to był właśnie powód, dla którego bezczelnie obrażono i oczerniono mnie na ich forum nie dając prawa do obrony  (posty oskarżające zostały - lecz te, gdzie wszystko grzecznie wyjaśniłem... poleciały). [http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=1843&page=3#63410, http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=1844#63408] Oskarżony zostałem o to, że złamałem umowę z Ubisoftem dotyczącą informacji z forum dla VIPów i grozi mi kara 10 000$ grzywny i wywalenie z owego forum (już nie wspominam o tym, jakie to jest żałosne). Tyle, że ja nie mam konta na tamtym forum i nie mam z niego żadnych informacji. Mało tego! Acid, który wystartował z tym tekstem zaledwie dzień wcześniej na swoim forum napisał:

http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=1843&page=2
3 października 2012,
21:32 Bosper
Acid a nie ma możliwości (ograniczonej) na mały przeciek z forum VIPów?

21:53 Acid Dragon: Odpowiem Ci jak profesor, który uczył mnie rachunku prawdopodobieństwa:
Możliwość jest zawsze :>.


Teraz pytanie - dlaczego napisałem, że wiedziałem dawno o dodatku, chociaż nie jestem na forum dla VIPów? Zapowiedź pierwszego DLC do H6 z serwisu gry-online.pl, dnia 30 czerwca 2011 roku:
Podczas spotkania z przedstawicielami Ubisoftu mieliśmy okazję porozmawiać z Erwanem Le Bretonem, czyli głównym producentem marki Heroes. Zapytaliśmy go, czy w przyszłych rozszerzeniach możemy spodziewać się nowej frakcji, w postaci Mrocznych Elfów.  Reakcją sympatycznego Francuza był szeroki uśmiech oraz dość jednoznaczna wypowiedź, potwierdzająca te domysły. Fani spiczastouchych mogą więc dziękować Mallasie – ich modły zostaną wysłuchane. Chyba nie muszę komentować.

Ciekawi mnie jedno - dlaczego Acid przyczepił się do mnie, skoro również nie jest członkiem forum dla VIPów i nie wie, jaką rolę pełni Bezimienny w dodatku? Dlaczego nie przyczepił się do fandora i dlaczego jego nie oskarżał? Dlaczego wybrał akurat moją tezę za prawdziwą?

To tylko moje wyjaśnienie sprawy i nie oczekuje dyskusji w tym temacie.

Na koniec mały bonus:
Rozdział XXVII
Przestępstwa przeciwko czci i nietykalności cielesnej

§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.



« Ostatnia zmiana: 05 Października 2012, 18:37:08 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 05 Października 2012, 18:59:18 »
Przepraszam cię bardzo, w mojej wypowiedzi chodziło o to że napisałeś że bezimienny nie będzie czempionem tylko coś innego i fani będą zadowoleni, oni to źle zinterpretowali, (nie powiem, ludzie z tamtego forum mają tendencję do wyszukiwania spisków).
I właśnie w ten sposób z jednego komentarza wzięła się afera, tak więc przepraszam cię, a już i na grocie wczesniej napisałem post.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 05 Października 2012, 19:18:57 »
Grownock powiem Ci tak: potępiam absolutnie takie jazdy, ale....

Jak szczeka na mnie ratlerek sąsiadki to nie zwracam na niego uwagi.
Ty, podobnie powinieneś zrobić z takimi elo-ziom!-oskarżeniami :D

Więcej dystansu :)



IP: Zapisane
Firish

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Lepszy Elrath w garści ,niż wrona w Sheogu

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 05 Października 2012, 20:41:22 »
Kolego Fast , z tego co zdążyłem się dowiedzieć, to takie akcje jak ta tutaj wymieniona ,to na kwasowej grocie nie pierwszyzna. No w końcu bez jaj, jak długo można traktować najazdy o byle "kał" na poważnych ludzi z poważnego forum... Dasz palec , to zaraz rękę cenzura, tyle powiem.


« Ostatnia zmiana: 06 Października 2012, 11:41:13 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
PRZYNOSZĘ PANDEMONIUM!
GGnat

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 05 Października 2012, 22:18:04 »
witam nie chcę podsycać złości ale mam parę informacji do przekazania.
Po pierwsze Grownock ja tobie w pełni wierzę .
Po drugie konkurencja jak zawsze tylko oczernić inną stronę(czyli naszą Tawernę) i jej obsadę,więc nie należy się takimi głupcami przejmować




IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 05 Października 2012, 22:29:49 »
W żadnym wypadku nie należy ich nazywać głupcami! Bez przesady ludzie..

Co do całej sprawy, to jak wiemy Tawerna i Grota nigdy nie cieszyły się dobrymi stosunkami (przynajmniej od czasu od kiedy ja tu jestem, a i wcześniej z tego co czytałem nie było lepiej). Co do całej sprawy, niech już "góra" zadecyduje co z tym fantem zrobić, a więc moim zdaniem temat koniec.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
GGnat

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 05 Października 2012, 22:37:57 »
Ok Hadrianie troszeczku przesadziłem(taki już jestem- wybuchowy)
(Jeśli ,,Góra'' zechce mnie ukarać za ,,reakcję'' to przyjmę każdy wyrok) Co do przyszłych spraw proponuję zrobienie tzw forum wewnętrznego do którego dostęp byłby po zalogowaniu.Pozdrawiam


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 05 Października 2012, 22:39:34 »
A w ogóle to tu same n00by są, tu siedzą, są i tawerna jest gópja głópia głupia pis joł :D


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 05 Października 2012, 22:53:33 »
Może i ja się wypowiem. Mam konto na dwóch stronach internetowych, które od jakiegoś czasu ze sobą konkurują. I admini jednej skapnęli się, że udzielam się na drugiej. Więc dostałem propozycje, że mam wybierać między jedną a drugą. I po wyborze dostałem dożywotniego bana u konkurencji za współprace z jak to oni mówią: "Cioty.pl". I tu jest podoba sytuacja: są dwie popularne witryny internetowe, skłócone ze sobą. Proponowałem, aby tamci się pogodzili, i g***o z tego wyszło. Więc i tu proponuję, aby Tawerna.biz i Kwasowa Grota się pogodzili i było by po spawie. Wiem, że zapewne każdy będzie lał na mojego posta, ale weźcie się wszyscy zastanówcie: po jaką cholerę robić awanturę, skoro można to na spokojnie wyjaśnić.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 05 Października 2012, 23:04:58 »
Zgadzam się z Fastem i Freezonem.
Grownock, rozumiem twoją złość, ale ja bym się tym wszystkim za bardzo nie przejmowała. Kury zawsze gdaczą i gdakać będą ;).
Może cię oskarżają, że złamałeś umowę z forum dla VIPów, ale jeśli nie masz umowy to tylko czcze słowa.
I na koniec moja opinia: ludzie z tamtego forum popełnili wielką głupotę i nie pomyśleli, że komuś może się zrobić przykro. Jednak małe pytanko: rozmawiałeś o tej sytuacji z adminem forum, na PW naprzykład? Rozumiem twoją złość i bezsilność, łączę się z tobą w bólu, ale czy napisanie o całej sprawie na tawernie coś da, prócz naszych wyrazów współczucia? Dlatego radziłabym najpierw spróbować się dogadać z naszymi "gdaczącymi kurami", a jeśli nie działa, a my mamy czas i chęci to poprosić o pomoc policję (co moim skromnym zdaniem byłoby lekką przesadą).


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Dolan
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 05 Października 2012, 23:12:59 »
Jakby właściciel i główny admin tamtej strony nie był w to zamieszany, to nie byłoby sprawy pewnie żadnej. Olać to i żyć dalej, Tawerna jest wspaniała Grownock uświadom to sobie 8)


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry