Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes 3 complete pomocy!!!!!! (Czytany 1777 razy)
czapic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« : 26 Lutego 2019, 23:19:29 »
Witam serdecznie ludziska mam pytanko może ktoś odpisze, otóż kupiłem dziś wersję heroes 3 complete niby wszystko hulla jak ta lala ale jest mały problem bo podobno complete ma wgrany aktualizacje która np poprawia dmg repiltona z 2.3 do 2.5 tzn tak było w wersji ang ale w polskiej tego nie ma czy to normalne czy nie??  pozdrawiam i dzięki za jakiegolwiek odpowiedzi


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 27 Lutego 2019, 07:00:07 »
Witaj ;)
SoD taką poprawkę wprowadza, czyli powinna być ta zmiana bo Edycja Complete ma w sobie podstawkę + 2 dodatki. Oczywiście dużo zmian wprowadza fanowski dodatek HotA(kampania + online lobby), ale żeby też móc grać na lepszych detalach i systemach operacyjnych należy zainstalować HD Moda.


IP: Zapisane
czapic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 27 Lutego 2019, 10:39:58 »
No ale niestety nie ma albo coś źle robię albo nie wiem nawet menu jest inne niż w ang wersji a wiem na 100% że kupowałem complete że strony gog. Co prawda niby mały minus bo patcha można pobrać ale to w sumie jest małe oszustwo lub coś nie tak robię, np w aplikacji gog pisze ze wersja jest 4.0 (3.2)  ba a w skrucie do gry h3 pisze ze wersja 3.2 :[


« Ostatnia zmiana: 27 Lutego 2019, 10:51:16 wysłane przez czapic » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry