Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kampanie custom (Czytany 1981 razy)
poldek

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« : 12 Listopada 2018, 20:39:42 »
1 Witam mam pytanie. Mianowicie niedawno wróciłem znów do disa 2 i poszukuje wszędzie ciekawych kampanii fanowskich. Niestety dużo z takich kampanii ma pewien nazwijmy to błąd: przeskakiwanie scenariusza lub kończenie sagi na np 3ciej 4tej mapce kiedy jest ich 7. Rozwiązaniem jest oczywiście umieszczenie sagi w scenariuszach jeden po drugim co w pewien sposób rozwiązuje problem. Niestety nie każdą sagę da się pobrać w scenariuszach. Oto moje pytanie jak wyciąć z custom sagi oddzielne scenariusze??? Wiem że to możliwe ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi jak to edytorem zrobic...

2 Jak ktoś ma dostęp do jakichś kampanii custom proszę o kontakt:)


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry