Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy pobierzesz Serce Ashan?
Tak - 119 (1.2%)
Nie - 11 (0.1%)
Nie wiem - 29 (0.3%)
Głosów w sumie: 68

Strony: [1] 2 3 4 ... 52    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Uzurpator- MOD (Czytany 240477 razy)
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« : 30 Października 2010, 10:28:01 »
Wiem, że dopiero wczoraj DwiTo wrzucił na forum link do wersji beta SoA i LOTR, ale już dziś postanawiam umieścić tutaj zapowiedź mojego najnowszego projekty, przy którym również pomoże mi DwiTo.
A więc teraz trochę informacji:
   26 lat po zabiciu Biary, na terenie Imperium Jednorożców doszło do gwałtownego przewrotu. Sergiej, podając się za jedynego żyjącego potomka króla Aleksieja, obalił dynastię Freydy i przejął władzę. Rozpoczęły się twarde rządy domniemanego Imperatora Gryfów. Sergiej szybko uporał się z przeciwnikami politycznymi i zdobył zaufanie ludu. Był to tylko jeden z wielu punktów jego wielkiego planu dominacji nad światem.
   Następnie przeszedł do ekspansji terytorialnej. Pierwszym celem Imperatora miało stać się królestwo leśnych eflów- Irollan. Brawurowym szturmem na jedno z przygranicznych miast i spaleniem świętego drzewa Kersyl, pokazał, że ma wrogie zamiarwy wobec północnych sąsiadów. Nie przewidział jednak, że zwrócą się przeciwko niemu najpotężniejsze siły rządzące światem...
   Śniące Elfy pojawiły się wśród mieszkańców Irollan jako światełko w mrocznym tunelu utraconej nadziei. Te starożytne istoty miały jeden cel: zjednoczyć leśnych i mrocznych braci. Niestety, mieszkańcy Ygg-Chall okazali się współpracować z Sergiejem, a on sam wysłał swojego syna, Igora, by ten śledził tajemnicze elfy.
   Podczas penetrowania Irollan, książę Imperium spotkał czarodziejkę Śniących Elfów, Lyneth. Nie wiedział wówczas, że to spotkanie odmieni jego życie i zmusi do trudnego wyboru: miłość do kobiety, czy wierność ojcu?
Tymczasem Mroczne Elfy i rycerze Imperium Gryfów szykowali atak na stolicę Irollan.....
Czy leśne królestwo czeka zagłada? Czy natura padnie na kolana przed potęgą człowieka? Jakiego wyboru dokona Igor? Czy elfy mimo wszystko zjednoczą się? Odpowiedź wcale nie musi być taka oczywista....

I tym miłym akcentem chciałbym na jakiś czas pożegnać się z Tawerną. I kilka pierwszych screenów do moda:


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 30 Października 2010, 10:37:42 »
Zapowiada się ciekawie, szkoda, że będziemy musieli na niego czekać tak długo, ale będzie warto ;).


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 30 Października 2010, 13:32:20 »
No, no.... robi wrażenie, fabuła, pomysł, wykonanie pewnie będzie równie dobre.
Trzymamy kciuki za wyniki projektu.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 30 Października 2010, 13:59:49 »
Ten pierwszy screen jest genialny, jak wyjdzie (zapewne za długi czas) to z przyjemnością przetestuje go. Fabuła fajna, jestem chętny pomóc przy opisach miast, historii itp.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 30 Października 2010, 19:35:27 »
W
   26 lat po zabiciu Biary, na terenie Imperium Jednorożców doszło do gwałtownego przewrotu. Sergiej, podając się za jedynego żyjącego potomka króla Aleksieja, obalił dynastię Freydy i przejął władzę.
   Następnie przeszedł do ekspansji terytorialnej. Pierwszym celem Imperatora miało stać się królestwo leśnych eflów- Irollan. Brawurowym szturmem na jedno z przygranicznych miast i spaleniem świętego drzewa Kersyl, pokazał, że ma wrogie zamiarwy wobec północnych sąsiadów. Nie przewidział jednak, że zwrócą się przeciwko niemu najpotężniejsze siły rządzące światem...
    Niestety, mieszkańcy Ygg-Chall okazali się współpracować z Sergiejem, a on sam wysłał swojego syna, Igora, by ten śledził tajemnicze elfy.
   Podczas penetrowania Irollan, książę Imperium spotkał czarodziejkę Śniących Elfów, Lyneth. Nie wiedział wówczas, że to spotkanie odmieni jego życie i zmusi do trudnego wyboru: miłość do kobiety, czy wierność ojcu?
Tymczasem Mroczne Elfy i rycerze Imperium Gryfów szykowali atak na stolicę Irollan.....
Czy leśne królestwo czeka zagłada? Czy natura padnie na kolana przed potęgą człowieka? Jakiego wyboru dokona Igor? Czy elfy mimo wszystko zjednoczą się?
Ekhm, powiem szczerze niezbyt mi to podpasywało.
Jak ten Sergiej może sobie na takie rzeczy pozwolić, ledwo co zaczęło się odbudowywanie Imperium, a on wojny wypowiada?
Zbytnio śmierdzi mi tu Dymitrem i Dark Messiah.
 I czemu elfy? Rozumiałbym nieumarłych, czy czarodziei, ale nie elfy.
Ehh lekkie to zawirowało, ale może moje obawy znikną, gdy ukażą się jakieś nowości. Nie jest aż tak, źle "wyjdzie w praniu"..


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 04 Listopada 2010, 21:34:29 »
Official Trailer is Present  ;D http://www.youtube.com/watch?v=IrDxrjHmxmI


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 04 Listopada 2010, 21:51:14 »
Niezły, niezły, nawet dobry, choć poza parą nowych screenów (ta przystań jest świetna) nic  nowego. Ale smaka daliście, pocieszy to mnie po informacjach jakiich się dowiedziałem, co chcą porobić z szóstką.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 14 Listopada 2010, 21:15:43 »
Zgadzam się z Hadrianem i dlaczego moje ukochane mroczne elfy?


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 25 Listopada 2010, 20:57:02 »
Witam po dłuższej przerwie  ;D prezentuje wam nową tapetkę z UzurpatorMOD mojej produkcji (załącznik), jeszcze mały apel od menelaga
Cytuj
osoba, która zna się na skytpach proszona jest o odezwanie sie i napisanie co potrafi
w tym temacie lub na gg



IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 28 Listopada 2010, 17:52:43 »
Dobra, po małej przerwie, małych dawkach informacji, czas na trochę więcej konkretów. ;) tak tak tak, wszyscy szaleją teraz H6, ale do jej premiery jeszcze troszkę czasu :>
A jeśli chodzi o samego uzurpatora, tooo:

- będzie 12 nowych bohaterów
-6 nowych jednostek neutralnych
-2 nowe artefakty

i jedna, długa kampania, składająca się z 8 misji.
Wiem, na razie to są słowa, ale już wkrótce się to zmieni :)
W wolnych chwilach robiłem co nieco do moda (wystarczy spojrzeć post wyżej ^^)
Tak więc, cierpliwości (;


Aaa i naprawdę potrzebny jest ktoś od skryptów, ja sam coś tam potrafię, ale nie umiem jednej rzeczy, a jest ona dosyć przydatna. Szczegóły powiem jak będzie ktoś chętny, jeśli nie, poradzę sobie inaczej :)


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 28 Listopada 2010, 20:37:31 »
To na początek ostateczne wersje dwóch miast, wokół których kręcić się będzie akcja (głównie).
Sylvan i Przystań.


IP: Zapisane
spidermiso

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 75


Życie to teatr w którym nie ma suflera...

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 28 Listopada 2010, 20:45:37 »
Elfi zamek naprawdę robi wrażenie, przystań też niczego sobie. Na moda czekam z niecierpliwością bo singleplayer skończyłem na każdym poziomie, mam nadzieje że wniesie trochę urozmaicenia w ten asha'ński świat.


IP: Zapisane
"Praca z masą ciałą jest bardziej autentyczna; trenuje człowieka w sposób, do którego jego ciało jest ewolucyjnie przygotowane. Z tego powodu powstaje mniej mikrourazów i w mniejszym stopniu uszczupla się zasoby organizmu. Po treningu z masą ciała nie musisz czuć się na wpół żywy."
Wade
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 28 Listopada 2010, 21:02:51 »
No moim zdaniem najlepiej wyszedł Syl... NightSylvan ale EvilHaven jest też świetne no i teraz kwestia czasu i czy znowu będziesz zbierał pomysły jak w LOTRze? Ja nie będe tu spamował ,ale tam jeden post co dwa dni na 100%.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 28 Listopada 2010, 21:17:35 »
A teraz takie pytanie z innej beczki... Chciałby ktoś wystąpić w dubbingu do scenek? :P
Jutro zaprezentujemy wam 2 bohaterów.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 28 Listopada 2010, 21:39:40 »
Ja się chętnie zgłoszę, tylko jak chcesz to zrobić? Trzeba mieć jakiś specjalny program do zapisywania dźwięków z mikrofonu?


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Strony: [1] 2 3 4 ... 52    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry