Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wróżbita Blood Monkey Paw Combo. (Czytany 8365 razy)
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 16 Lutego 2011, 04:20:54 »
Nagle na ziewającego i trochę znudzonego rakszasę (przewidywaniem najbliższej przyszłości), spadł kłębek puszystej wełny, początkowo nie zainteresował on drapieżnika ale nieodmiennie kusząco wręcz się kręcił i rozwijał. I nasz wielki kot zachował sie jak młode kocie i zaczął sie bawić z kłębkiem i turlać w zabawie.
Tak trafił, może to za mało powiedziane trafił bo wręcz podciął napotkanego wróżbitę (wyglada jak Arcymag z H5 )na targu dziwactw jakiegoś arabskiego? miasteczka. Wróżbita ten miał ostro w czubie, był pod działaniem jakiś odurzających środków bądz po prostu był szalony.
     -Co my tu widzimy no co my tu widzimy Albanusie, oj lew ale ten dół tego lwa wyglada jak goły dzikus z dzungli bantu. -mamrotał do siebie wstając.
 I widząc zachowanie naszego Rakszasy wyrzekł te słowa które tak bardzo zapadły mu w pamięć, że codziennie wieczorem za 60 lat będzie opowiadał ją swoim małym kociętom-wnuczkom.
     -O Wielki Emirze Hadżi Rakshaso Maciey ben Hadzi Hammun Abbas Effendi. Twą przyszłość ja widzę w tańcu kociego Twego CIAŁA że spotkasz za czas nie długi wybrankę swego życia, będziesz mieć owocny i długi sex oraz spłodzisz tuzin synów i pól tuzina córek. A jest to pewne, bo mówie to JA, fakir trzeciego księżyca i słońca w nowiu Albanus Ciemny zwany Oświeconym! - po tych słowach, przechylił się przez kontuar pobliskiego kramu sprzedawcy zatyczek do uszu i kamieni do zdzierania skóry z pięt i zwymiotował mu do kasy z pieniędzmi.
Wszystkiemu przyglądał sie z dachu Skrytobójca będący pod na wpół zniszczonym okapem, zajadał on zapamiętale rodzynki. I wtem gdy fakir skończył swoja gadke nagły nieprzyjemny grymas przeciał twarz pod kapturem. Skrytobójca wypluł pestkę i mruknął do siebie:
     -Cokolwiek za bujdy powiedział ten fakir, jestem pewien że zaraz gdzieś tu wparują ci fanatycy z Hamasu i zaczną sie wysadzać w imie ich wydumanej głupoty, lepiej sie zmyje.- Co też bezzwłocznie zrobił, gdyż po prostu miał racje...

(więc przewidziałem wróżbę dla Rakszasy :P)

edited 22 Luty 2011, 00,55
po jakimś czasie jak wybuch już ucichł a pył opadł na pozostałości budynków Skrytobójca kucnął na ruinie jednego z budynków. Patrząc na zniszczenia i dopalające sie resztki straganów oraz bezruch, połykając ostatnia przeżutą rodzynkę pomyślał:
"Czyżby tu wszystkich naprawdę wywiało?"

(ludziska pisać coś ;p)



« Ostatnia zmiana: 24 Lutego 2011, 20:08:06 wysłane przez Nimrod » IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 25 Lutego 2011, 17:31:13 »
Odwrócił się - wstał, popatrzał na gościa, który chyba za dużo spalił czegoś co leżało u mnie w doniczce na parapecie i powiedział:
- Czemu pan zniszczył moje biuro?!.
- fakir trzeciego księżyca i słońca w nowiu Albanus Ciemny zwany Oświeconym! mówi: to ja nie jestem wróżbitą?.
- Już nie, ale mogę ci dać 1 darmową poradę. - Fakir... I tak dalej, odwrócił się, popatrzał na mnie ciepło i usiadł.
- Dobra słuchaj... JA! Psychodelus Miganus Zaćmienius Ostry Jak Poranny Chleb O Brzasku Zielonej Natury Mojej Nie Twojej Mówię!
- skup się.
- Będziesz kaskaderem i dołączysz do pogromców mitów. Dziękuję dobranoc. - Po czym ściągnąłem okulary, założyłem skórzany płaszcz na mą łysą głowę i wyszedłem.



IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 08 Czerwca 2011, 18:26:10 »
Gdy idziesz wioską łapie Ciebie mały miły niebieski kotek ogonem za rękaw i krzyczy:
- UWAZAJ! MEOW!
I po chwili spada na ciebie fortepian.



IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 08 Czerwca 2011, 20:33:21 »
Nawet Eddie the Head nie ogarnia tego kurde.


IP: Zapisane
Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 16 Lipca 2011, 22:46:49 »
Nawet Eddie the Head nie ogarnia tego kurde.

Tego nie powinno się rozumieć ponieważ to pecha przynosi...
Coś mi się widzi w piekielnym diablico ogona twego ogniu...
Mhrrmmmm...Mhrrmmmm...Mhrrmmmm...Mhrrmmmm...(<-najsłodsze z możliwych koteckowe pomrukiwanie które przyprawia nawet pomiody diabelskie o dziwną gęsią skórkę i rozkosz za uszami)
-jeszcze... dało się słyszeć zza zaciśniętych czerwonych warg..
- W ciągu najbliższych 7 księżycy stracisz swą diabelską moc na rzecz przystojnego brązowookiego blondyna o niebieskich oczach, brązowych włosach, z pryszczami gdzie się da.- rzecze Wielki Emir Hadżi Rakshasa Maciey ben Hadzi Hammun Abbas Effendi.-Postanowione.Duchy przodków są nieomylne!


IP: Zapisane
Pitero_pl



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0

Żyj szybko, umieraj młodo

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 16 Lipca 2011, 23:29:15 »
A kiedy potezny rogaty i wiecznie nakrecony mamuci pomiot sexualny spadnie wraz z brzaskiem nowego dnia niczym grom z jasnego nieba, przyprowadzi lamparcice jakiej jeszcze swiat nie spotkal. Bedzie to zaiste naprawde blogoslawiony dzien i nowy etap w zyciu Lwiego Medrca, tako rzecze Uczen Uczonego Pijanego Mistrza Wiedzy w Lampie Czcigodnego Mistrza LudLampy ^^ Lwia grzywa, bo tak przywykl juz do niego mowic LudLampa, postanowil wysluchac pijanego glupca...
- Posluchaj mine - mowi pijany mistrz - aby dorwac sie do cnoty tej Lamparcicy, musisz ogolic swoje pento, przystrzyc swa poje**na grzywe, bo wygladasz w niej troche jak baran na egipskim targu niewolnikow ;p
- Ale dlaczego mam pozbyc sie grzywy ? -Pyta ze zdziwieniem przeogromny Kocur...
- Bo tak mi powiedziala moja cudna kosa marki polsilweros 3000 thx
Lwia Grzywa slucha tego Glupca ze zdumieniem i nie jest do konca przekonany czy te rady pozwola mu dorwac sie do jego dziewiczego i upragnionego Sexu... a co dopiero o poczeciu potomstwa ? W pewnym momencie, w kierunku Kocura zmierzala ogromna dachuwa, spadajaca juz od poczatku rozmowy z Pijakiem. Trafila go prosto w pento... Biedaczyna wylawsza z bolu, pognala Saddama po arachanielice Iwone. Ta zgrabnie swidrujac swym magicznym i jedynym w swoim radzaju malutkim paluszkiem u stopy, wymasowala te jego biedne klejnoty... Po chwili slyszy jakies mlaskanie, patrzy w dol a to jakis bezczelny jamnik lize jego jaja...
Ale to gowno jest moce, Saddam dawaj jeszcze :D

[ Taka mala inwercja nocna ;p ]


IP: Zapisane
nieregulaminowa sygna/martin
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry