Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 74 75 76 [77] 78 79    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
League of Legends (Czytany 248998 razy)
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #1140 : 28 Maja 2014, 22:06:15 »
Jak nie wydadzą, to się Polacy zatroszczą aby było jako płytka :)


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1141 : 01 Czerwca 2014, 15:45:43 »
http://www.surrenderat20.net/2014/05/red-post-collection-pentakill-album.html

Cytuj
Will be available to download for free and on all the common platforms(itunes, spotify, google play etc.) and also as a physical copy (physical copy though probably not at the very beginning, but following soon..)

Proszę. ;P


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #1142 : 25 Lipca 2014, 19:05:09 »
Gra ktoś tutaj może w LoLa? I co byście powiedzieli na stworzenie Tawerna teamu? Osobiście jestem adc plat 3 (niedługo powinno być 2) i jestem otwarty na propozycje ;). Serwer to Nordic East.


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1143 : 25 Lipca 2014, 19:09:20 »
Był kiedyś team. Graliśmy głównie na TT. Ale ciężko było carriować Hellsa i Andre więc się rozpadł  :P

Z tego co wiem w lola aktualnie gra chyba tylko Andre i Nnoitra, no i ja.  Jednak jeśli tutaj coś napiszą, to można przedyskutować tę kwestię.



« Ostatnia zmiana: 25 Lipca 2014, 19:11:39 wysłane przez Sylú » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1144 : 25 Lipca 2014, 20:12:36 »
jakieś trójki można zagrać od czasu do czasu, na moim nordicowym koncie siedzi mój kumpel i wbija sobie ranki (diament 2 czy coś koło tego w tym momencie) bo ja gram na west, ale jak dacie znać wcześniej to mogę grać. No ofc. jak znajdziecie 5 osób to moge grać piątki.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #1145 : 25 Lipca 2014, 21:51:39 »
Mogę coś tam zagrać, preferuje pozycje Mid/Support. Gram na EUNE jak coś ;). Lvl 30, unranked, bo 3 miechy przerwy miałem.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1146 : 25 Lipca 2014, 21:58:06 »
Dobra, to podajcie swoje nicki. Mam team, na którym będzie można ewentualnie grać. Freezona znam.

Nnoitra wróci to może też pogra.


« Ostatnia zmiana: 25 Lipca 2014, 22:02:09 wysłane przez Sylú » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1147 : 25 Lipca 2014, 22:04:54 »
Ten nasz Tawerniany team dalej istnieje, możecie wejśc do Niego i oddam komuś managment. :)


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1148 : 26 Lipca 2014, 02:06:03 »
Widzę, że po kilku latach temat dalej żywy :)

Jak bardzo ludzików potrzebujecie, to mogę obstawić ADC albo ewentualnie Mida, wystarczy tylko dać znać na skype, bo w lolu mnie ostatnio ciężko złapać.

Lol: ADE Tazol
skype: themrtazol


IP: Zapisane
Afterlife

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #1149 : 19 Marca 2015, 23:28:24 »
Głupio mi odkopywać temat sprzed roku, mimo że dotyczy on prawdopodobnie największej gry online tej dekady, a kto wie jak bardzo to się zmieni przez kolejne 5 lat.

W Lola zacząłem grać 5 lat temu, i gdyby nie bliski przyjaciel który wprowadził mnie za rękę na Rift przywoływaczy, prawdopodobnie nie dowiedziałbym się o nim przez następne 2,3 lata. Na początku przerażała mnie ta idea gry z 10 innymi osobami z całego świata, kontynentu. Pierwsza gra ,,samemu", bez przyjaciół z drużyny była dla mnie stresem którego nie mogłem pojąć, jednak gdy w końcu się przełamałem zostawiłem wszystkie inne gry i zacząłem grać coraz więcej i więcej, choćby tylko by poczuć ten dreszczyk emocji wynikający z udanego pojedynku 1v1, to uczucie spełnienia kiedy po zniszczonym Nexusie pojawiał się napis Victory.
Mineły dwa lata, 1800 przegranych godzin, których wtedy nie wymieniłbym na nic innego. Utworzyłem konto na serwerze wschodnim by zagrać kolejne 2000 godzin do dnia dzisiejszego. W tym czasie Riot wydał kolejnych 64 bohaterów, zwiększył liczbę ludzi grających miesięcznie o 99% i zorganizował 4 mistrzostwa świata. Codziennie liczba graczy się powiększa, zwiększa się poziom gry i każdego dnia % ludzi zaczyna rozumieć jak ta prosta bazująca na rywalizacji i komunikacji drużynowej zmieniła ich życie.

Czy żałuję że właśnie na tej grze a nie na innych spędziłem tyle czasu? Wątpię, żadna inna gra przed tą nie dała mi tylu emocji, głównie przez element rywalizacji z innymi graczami, świadomość że wraz z tobą przez okres 30 min gry w podobnej sytuacji jest 9 innych osób, którzy tak samo jak ty chcą poprawić swe umiejętności i osiągnąć coś.

Mimo wszystko, gdybym 5 lat temu wiedział to co wiem dzisiaj nie zaczął bym w nią grać. Nie powiedziałbym tego rok,2,3 lata temu, jednak teraz dotarło do mnie ile cennego czasu zmarnowałem rywalizując raz po raz z innymi graczami Na Rifcie. I mimo, że jest duża szansa, że zamiast Lola znalazłbym inną grę nad którą spędzałbym wolny czas, to wątpię by było się od niej tak ciężko oderwać jak od lola. Wszystko to może zależeć od charakteru danej osoby, od środowiska w którym żyje, od wielu innych czynników, które na początku mogą wydawać się mało istotne.

Mimo to że jestem w stanie powiedzieć ,,jestem lepszy niż 99,9%graczy na swoim serwerze"  to w głębi czuje pustkę której prawdopodobnie już nigdy nie wypełnię a skutki ciągłej gry ciężko będzie odpracować.


IP: Zapisane
Nikt nie patrzy, to kolejny,
Nie chcą dzisiaj tu złodzieja.
Nic nie ukradł, sama zbiegła,
Ten największy skarb...
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #1150 : 30 Listopada 2015, 10:26:36 »
Jak już pojawiały się pytania wcześniej, proponuję utworzenie czegoś w rodzaju "TawernaTeam2", tak coby było czasem z kim zagrać 5v5 lub 3v3. Nie to żebym uważał się za specjalnie dobrego, zwłaszcza że mam i inne zajęcia, więc ostatnio mało gram, ale miło czasem pograć w grupce osób mniej lub bardziej znajomych. Jeśli ktoś reflektuje, to może pisać tu, lub na pw, choć podejrzewam że gigantycznego odzewu raczej nie będzie.

Edit: i tak, wiem że odkop. Po raz kolejny nominowanym do złotej łopaty.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1151 : 30 Listopada 2015, 11:43:14 »
Tak się składa, że jestem liderem pierwszej drużyny tawernowej - Heroes of Tawerna, która swego czasu była postrachem 3v3. Aktualnie skład prezentuje się następująco: Ja i Hells (który nie gra). Ale jest to przynajmniej drużyna, która nie straci statusu "aktywna", bo w 3 sezonie mieliśmy tam chyba golda.

W lola przestałem grać aktywnie gdzieś we wrześniu. Nie mam kompletnie pojęcia o nowościach i zmianach, a mechanicznie spadłem pewnie gdzieś o 1 dywizję, więc liczę raczej na grę for fun ;d

Więc jakby co, to podawać nicki. Mój znacie. Sojlexa mam.

Swoją drogą ciekawe jest to, że wystarczyło 5 osób, by strona zmieniła się z tematyki o heroesach na tematykę o lolu ;d


« Ostatnia zmiana: 30 Listopada 2015, 11:47:10 wysłane przez Sylú » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #1152 : 30 Listopada 2015, 13:45:55 »
Wiesz Sylu, zakładam założenie składu Tawerna-2 niczym 8ligowe drużyny ze składów rezerwowych. Sam wysokiego poziomu nie reprezentuje, a niektórzy może chcą pograć bez większej presji, aby dorównać członkom będącym w wyższych dywizjach - innymi słowy, byłby to czysto fun team, natomiast Tawerna1 prułaby w rankingach :)

A co do partii, to w sumie mógłbym dziś zagrać jak z siłowni wrócę.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1153 : 30 Listopada 2015, 14:50:07 »
Mnie tam obojętnie. W tym teamie ostatnie gry były przeprowadzane 2 sezony temu, więc aktualnie ona nie znajduje się w żadnym rankingu ;p


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #1154 : 30 Listopada 2015, 15:41:49 »
Dobra, montuję team Tawernowy 2, chętni na pw.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 74 75 76 [77] 78 79    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry