Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 60 61 62 [63] 64 65 66 ... 79    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
League of Legends (Czytany 249941 razy)
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #930 : 11 Lipca 2013, 17:53:28 »
Tak teraz myślałem, no to może jednak kupić syndre? co o niej sądzicie? Wiem, że jest trudna, ale w zasadzie podoba mi się  idea manipulowania kulkami, o wiele bardziej niż np. jednej kuli orianny, no i syndra jest mistrzynią na 1v1. Hmm sam nie wiem, w sumie mam malzahara a on jest NIECO podobny - tj. ulti na single target a reszta skilli aoe. Ewentualnie może poczekać na riven hmm. Elise radzicie, też bym się nad nią zastanowił. Nie ma ktoś pożyczyć konta abym sobie te postacie wypróbował? xD bo nie chce mi sie bety pobierać.


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #931 : 11 Lipca 2013, 18:02:03 »
Po 6 ma permakilla, ta nasza Szyndra. Ograna ma gigantyczne utility jak na burstera ( ogólnie też ma niezłe ), AoE stun, slow, kule. Kupuj, ogarniesz zmieciesz wszystko na midzie. Na soloq idealna, bo niszczy linie ( co motywuje tych tardów ). Ganki ma niezłe, ale najlepiej jak teammate zbije hp przeciwnika do jakiejś połowy- q, w, r- kill, tower ( jak bot to dragon do tego ). Postać jak Veigar- jak grałeś, to wiesz.


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #932 : 11 Lipca 2013, 18:08:38 »
"Zmiecie wszystkich na midzie", rly? A nie zapomniałeś o AD-ekach z midu którzy mogą ją zjeść w kilka sekund, albo o Kassadinie który po szóstym ma ją na combo?


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #933 : 11 Lipca 2013, 18:19:08 »
Kassadin? Bilnk- knock back ( jest szybszy niż silence, który wtedy prawdopodobnie doleci), , q, w, q r i kassa leży na 99%. Poza tym, przed 6 możemy go zabić nawet 3 razy, także problem solved.

AD champy typu zed są problemem 99% bursterów, także to raczej oczywiste jak dla mnie. Wymasterowana syndra >> wymasterowany Zed/kha zix.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #934 : 11 Lipca 2013, 18:51:14 »
A to jest akurat prawda, ja moim malzaharem zmiotłem już nie jednego khazixa i zeda, wystarczy rod of ages aby być troche tankowym i mieli pograne...


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #935 : 11 Lipca 2013, 19:47:32 »
A to jest akurat prawda, ja moim malzaharem zmiotłem już nie jednego khazixa i zeda, wystarczy rod of ages aby być troche tankowym i mieli pograne...
Kwestia jedna jest - czy ci Khaziowie i Zedzi byli ograni, czy może pierwsze, drugie itd. mecze. Bo jak wiadomo nie ograny gracz = przegrana linia.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #936 : 12 Lipca 2013, 00:23:01 »
Kupiłem Diane, bo puściłem sobie jej login theme i mi sie spodobał xD A po drugie Diana jest mocna, można fajne carrować gry, zarąbiste ganki i wbicia sie w enemy, do tego z ulti można robic ładne serie killi, taka troche akali z niej, ale z lekko innym skillsetem.


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #937 : 12 Lipca 2013, 12:16:23 »
Diana jest o tyle dobra, że kontra na nią jest bardzo rzadko grana i do golda chyba nikt go nie pickuje. Mowa o Swainie, który jest najlepszą i chyba jedyną kontrą na ksienrzycę.

Teraz kminię- opłaca się bardziej kupić kassadina, czy może zbierać coś za 6300? Mid/top,  na pewno nie adc którego nie cierpię.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #938 : 14 Lipca 2013, 12:56:35 »
Kupuj Kassę, grałem, trollowałem, fragowałem, polecam. Piotr Frączewski.

Ja za to mam coś dla Was: Lucian w akcji
I ten komentarz: Bye AP Yi, hi AP Lucian ^_^


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #939 : 14 Lipca 2013, 13:41:03 »
Diana jest o tyle dobra, że kontra na nią jest bardzo rzadko grana i do golda chyba nikt go nie pickuje. Mowa o Swainie, który jest najlepszą i chyba jedyną kontrą na ksienrzycę.

A pffffff.... rozumiem, że Morde jest już trochę zapomniany, ale w razie konieczności mozna go picknąć. Pominę tu też postaci typu Kha'Zix czy inksze gunwo które tylko czeka aż Kochana Diana się wbije. Jak Ryzem coś umiesz ugrać to Diana też nie powinna stanowić problemu.


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #940 : 14 Lipca 2013, 14:06:05 »
Na morde wystarczą 2 ganki junglera i puszka ma pograne. Kha zix nie kontruje diany, bo cały jego harass bierze na tarcze.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #941 : 14 Lipca 2013, 19:53:25 »
Dianę kontruje bardzo dobrze Swain, gdyż diana musi się do niego zbliżyć, a Swain zjada większość, co się do niego zbliży.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #942 : 22 Lipca 2013, 23:41:36 »


Łapcie rotację na jutro. Jakoś ujdzie xd.


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #943 : 23 Lipca 2013, 07:29:24 »
Zawsze jak mnie nie ma w domu to jest to czym chce grać.:f Był Jayce teraz kha.. A jak przyjadą pewnie jakaś jałowa rotacja :s


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #944 : 23 Lipca 2013, 12:46:08 »
W rotacji ciekawa  tylko Diana i Kha. Tą pierwszą trzeba będzie pograć. Jestem ciekawy, jak działa na niej Nashor.

No i kwestia humorystyczna dzisiejszego dnia
http://www.youtube.com/watch?v=xgpEwW0TF1E.

A tutaj osoba, która wczoraj ze mną grała rankeda. W 10 minut dała Brandowi około 8 fragów. Pozdrawiam ją za zniszczoną grę, jeśli to czyta. Jak można tak żałośnie grać.

Edit: Ale ze mnie miszcz wycinania.



« Ostatnia zmiana: 23 Lipca 2013, 12:53:50 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Strony: 1 ... 60 61 62 [63] 64 65 66 ... 79    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.102 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry