Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
[Tawern] Heroes of Tawerna - ranked team Tawerny w League of Legends (Czytany 18908 razy)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« : 13 Stycznia 2013, 03:52:55 »
Cześć. :)

Obserwacja wątku LoLa i dała mi do zrozumienia, że ostatnie kilka stron to nasze dywagacje nt. "osiągnięć" (liczę, że będziemy kiedyś mogli zdjąć te cudzysłowy :P) naszego rankingowego teamu Heroes of Tawerna. Temat ten założony więc został, byśmy omawiali tu sobie strategię, napisali o naszych preferencjach odnośnie czempionów, pozycji w grze, dawali sobie ogólne porady, zmawiali się na gry oraz prezentowali nasze wyniki. :) Postaram się też utrzymywać w miarę aktualny "progress" naszego teamu i aktualizować ten post w miarę możliwości.

Aktualny skład Heroes of Tawerna:

1. Team Captain/Founder - Hellscream (GennGreyCrest)
2. Sylath (WibratorOralny)
3. League Carry :P - Vokial
4. Prestran (trump card drużyny, master troll, znany jako Nekros)
5. Tazol
6. Ryuu Shinigami (Ryuu)
7. Tzeltic (Nimrod)
8. Diacon Frost (DWito)
9. Maskotka drużyny i jedyna pewna kobieta w niej - rabitator (Saph)

Zwycięstwa/Porażki: 19/10 (65.5% win ratio)

Aktualna dywizja 3v3: Silver V
Aktualna liczba League Pointów: 93 LP
Zwycięstwa/Porażki 3v3: 17/10 (63% win ratio)

Aktualna dywizja 5v5: -|-
Aktualna liczba League Pointów: -|-
Zwycięstwa/Porażki 5v5: 2/0 (100% win ratio)


« Ostatnia zmiana: 10 Marca 2013, 13:31:37 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 13 Stycznia 2013, 09:29:37 »
Dobra.
Jeśli się zorganizujemy na Summoner's Rift, to najlepiej, jakbym poszedł mid lub solo top. Od biedy mogę jeszcze podżunglować Amumu, Jaxem czy Xinem. Mam jeszcze Shaco, ale mało grałem. Na pozycje dolną szkoda mnie dawać, bo adc nie grywam. Mam tylko Varusa i Ashe.

Mida mogę rozgromić moimi panienkami- Ahri, Lux, Katą i... LeBlanc, choć to jest raczej pick for fun. Nieźle gram jeszcze Malzaharem i naprawdę złym Veigarem.

Na solo top najlepiej gram Gangplankiem. Ale mogę jeszcze zawsze wziąć Fiorę, Jaxa, Rengara lub Singeda.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 13 Stycznia 2013, 11:00:18 »
To ja tutaj zamieszczę listę swoich postaci, na początek. :)

Na moim koncie odblokowano 80 postaci so far. Aby skrócić, wypiszę te, których NIE posiadam. Są to: Ahri, Amumu, Anivia, Caitlyn, Cassiopeia, Corki, Diana, Elise, Galio, Heimerdinger, Janna, Karma, Kennen, LeBlanc, Lee Sin, Leona, Lulu, Maokai, Miss Fortune, Nami, Nautilus, Orianna, Rammus, Sejuani, Sona, Syndra, Talon, Zed oraz Zyra.

Moją preferowaną pozycją jest solo top lub jungle, czasami mogę też pójść na mida, w skrajnych przypadkach zobaczycie mniej jako carry lub support.

Championi, których używam na górnej linii, głównie to Garen Crownguard (kiedy potrzebujemy tanka), Renekton (gdy bardziej przyda się dmg), Doktor Mundo (MUNDO!) albo Yorick Mori (jak mam potrzebę ownić). Czasami zdarzą się takie typy jak Jax, Vlad czy Nasus.

Do junglowania używam starych, ale sprawdzonych postaci - mojego ulubionego Warwicka (który niestety wypada z mety), Udyra (bo przecież wszystko co możesz zrobić Udyr zrobi lepiej, pomijając jakiś ataka dystansowy :P), czasami pobawię się Nocturnem, Hecarimem (którego wielbię konceptowo, gorzej z graniem nim) albo Skarnerem.

Moim trollpickiem Trundle gram rzadko i używam go na dutop lub duobot, zazwyczaj w zaskakującej jak na mnie efektywności.

Postacie, którymi trzymam mida, to generalnie Brand i Malzahar, gdyż tych magów najbardziej ogarniam. Czasami korzystam z Vlada, Urgota, Gragasa lub Katariny.

Moje preferowane AD carry to Fiora (oj, dużo się nią grało po releasie), Graves czy - jeśli nie mam lagów - Draven. Draaaaaaven.

Supportuję tylko trzema postaciami - Taricem, Soraką lub Shenem. No i oczywiście czasami zagram jedna z pozostałych kilkudziesięciu postaci. ;)

Cheerio.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 13 Stycznia 2013, 11:26:07 »
No więc tak, ja tutaj wypisze kim umiem/lubie grać i na jakich lajnach.

Mid: Na nim gram najsłabiej, ale jeśli muszę, to gram: Malzaharem, Swainem, Kassadinem (hehe), czasem: Anivią, Fiddlem, Katą.

Top: lubie grać na topie. Moi bohaterowie do niego, którymi gram najlepiej, to: Darius, Gangplank, Garen,SINGED, którymi gram troche gorzej: Jax,Olaf, Xin, Volibear,Rammus, Nasus.

AD carry: ostatnio uczę się grać tymi postaciami, więc jeśli się w końcu naucze, będę mógł grać: Dravenem, przeszam, Draaaavenem, Ashe, Vayne, oraz Twitchem

Supp: no, nie lubie, ale jeśli musze, to zagram: Alistarem, Soraką,Blitzem, Kayle,Nidalee.

JUNGLA: przez pewien czas moja dominująca linia, po reworku troche mniej, mój jungle kartus 14/1 już nie przejdzie błeee ;(.
Ale moge zagrać: Fiddlem, Hecarimem, Kha'zixem, Maokaiem, Jarvanem,Shyvaną, Warwikiem.

Podkreślone są, me swego czasu mainy.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 13 Stycznia 2013, 13:25:09 »
Nasza najnowsza gra pokazuje, po co w teamie trzymamy Vokiala. :P Liczę, że Sylath albo ktoś inny sprytny wstawi scoreboard z naszego pierwszego rankedowego 5v5. ;)

Cheers.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 13 Stycznia 2013, 14:43:05 »
Macie, ale nie ma czym się cieszyć, że tylko jedna osoba grała dobrze, a reszta co najwyżej średnio. Do tego klimat i przyjemność gry stała prawie na zerowym poziomie z powodu ciągłego flame'u.


« Ostatnia zmiana: 13 Stycznia 2013, 14:45:26 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 13 Stycznia 2013, 14:46:30 »
O nieźle

Szyderczo podsumuję:
Andre jak zwykle turbo feed ;D
Gp support sylath? Z braku laku może być.]
Do Hellsa zastrzeżeń nie mam... tylko naucz się jeszcze grać 3 na 3
Xin na poziomie...
O Vokialu nawet nie mówię. :)

-------------------------------------

Mam niewielu champów jeszcze; ale napiszę jak mogę grać:

Mogę grać na każdej pozycji, bez różnicy w sumie dla mnie.

TOP: Darius, Yi, Gangplank, Rammus, Twitch, Garen, Warwick
Solo TOP: Darius, Garen, Yi, Gangplank
MID: Annie, Ryze, Ezreal, Tristana, Sivir, Ashe
BOT: Ashe, Kayle, Poppy, Soraka, Tristana, Ezreal, Rammus, Evelynn, Garen,
JUNGLE: Warwick, Twitch, Gangplank, Ezreal, Yi

Co do funkcji;
ADC: Yi, Gp, Trist, Ashe, Ez
Supp: Kayle, Soraka, Rammus (Tank-Supp)
Tank: Garen (Off-Tank), Darius (Off-Tank) , Poppy (Tank na HP), Rammus (Armor i Magic Resist)
Killer: Yi, Darius, Garen, Tristana, Gp, Ez, Eve, WW,


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 13 Stycznia 2013, 14:48:46 »
Ja jestem Gp numero uno  :P

Bardzo podobny jest do Nunu w skillach, więc nie widzę nic przeciw.

A tak w ogóle, to co się stało z Tazolem i WMW. Odłączyli się od drużyny czy kapitan ich wywalił?


« Ostatnia zmiana: 13 Stycznia 2013, 15:47:07 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 13 Stycznia 2013, 17:17:07 »
Kolejny WIN
Cudem, dzięki pracy zespołowej.



IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 13 Stycznia 2013, 17:25:21 »
Odpłaciliśmy za farta, jakiego mieli przeciwnicy kiedyś, jak grałem ja, Hells i Andre.

Jedyne, na co się przydałem to to, że w finałowej rozgrywce Riven uciekła. A ja gdzieś od niechcenia pieprznąłem ulta i ją złapałem. Dzięki temu był ace i nie mogli bronić wjerz.


« Ostatnia zmiana: 13 Stycznia 2013, 17:28:46 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 13 Stycznia 2013, 18:03:08 »
next WIN prosze państwa




IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 13 Stycznia 2013, 18:10:03 »
Kiedy nie ma już nadziei...

Kiedy wszyscy giną...

Trundle the Trollpick lvl 18 wjeżdża na Ghoście , stawia Pillars of Shits i zaczyna bić Nexus mając w dupie ten ogrom CC, które trwają na nim około 40% tyle, co powinny. :D Ładny teamwork, panie i panowie. Saph jest dobrym graczem. ;)


IP: Zapisane
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 13 Stycznia 2013, 18:16:31 »
Klucz do zwycięstwa to posiadanie "słabego gracza", który na siebie ściąga wszystkie skille i spelle, ogólnie focusowany jako pierwszy, nawet jeśli to tank. Naprawdę nie wierzę w tych ludzi, miałem po 200 armora i magic resista, do tego bariera i ult, a oni mnie dalej focusują.  Może to kwestia prowokacji rammusa ?  :>


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 13 Stycznia 2013, 19:21:53 »
Kolejny WIN, dzisiaj dobra passa 4 WIN'y.



IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 13 Stycznia 2013, 19:37:32 »
Bardzo ładnie. Oglądałem 1. walkę. Koniec liryczny xP

A tak w ogóle, to czemu wziąłeś Trundla, jak sam mówiłeś "Troll pick, gdy nie ma już nadziei"?


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Strony: [1] 2 3 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry