Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 4 5 6 [7] 8    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misje (Czytany 57646 razy)
Agrael14

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #90 : 07 Lipca 2008, 15:26:47 »
1 z obelisków jest umieszczony w miejscu, gdy wyjdziemyna powierzchnię pokonamy gryfy i przejdziemy przez monolit dwóch kierunków. Powodzenia  ;)


IP: Zapisane
mirko

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Gryfy Na Wieki

Zobacz profil
« Odpowiedz #91 : 25 Sierpnia 2008, 12:19:20 »
Więc trzeba iść podziemiami ?? Ja najpierw idę do niebieskiego klucznika i jestem w podziemiach co dalej ??


IP: Zapisane
Asha - pożera wszystko !!
olciak19

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #92 : 15 Września 2008, 09:20:15 »
Witam wszystkich:) Piszę w bardzo delikatnej sprawie:D Tak, wiem, jestem profanką, ale niestety należę do nielicznego grona zapalonych graczy, którzy niestety nie potrafią przejść kampanii na poziomie łatwym :P No więc nie mogę sobie poradzić z tą końcową misją kampanii Raelaga... I mam pytanie: czy istnieje w HoMM V coś takiego jak kod dodający jakieś istoty do armii? Nie mam już sił męczyć się z jednym bohaterem, który napada mnie, kiedy wychodzę z podziemi... Hmm, chyba zostanę zlinczowana za pytanie o cheaty:D Ale bardzo chcę grać w następne misje!:) PZDR serdecznie!


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #93 : 15 Września 2008, 10:24:54 »
siema nie wiem co ci poradzić to bardzo łatwa misja, na podzątku musisz mi odpowiedzieć na pare pytań. grałaś z poradnikiem? masz magię zniszczenia? a może przywołania? a propo kodu to chyba takiego nie ma nie wiem bo nigdy nie geałem na kodach ;D. ja jak pamiętam przeszedłem najpierw podziemia rozwaliłem wszyastko Raelagiem shadią zbierałem wojska w podziemiu. odp.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
mirko

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Gryfy Na Wieki

Zobacz profil
« Odpowiedz #94 : 15 Września 2008, 15:41:22 »
Ja zbierałem surowce na powierzchni między 1 i 2 garnizonem później do podziemi , portalem i szybko do wyjścia ( tam stoi armia demonów ) później następuje pościg
( nie wiem jak u was ale mnie gonili wszyscy   ;D) Później szybko do garnizonu rozwalam go Realgiem natomiast później bitwa którą wygrałem bez problemów  .


IP: Zapisane
Asha - pożera wszystko !!
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #95 : 16 Września 2008, 13:12:37 »
i co przeszedaś misję?


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
mirko

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Gryfy Na Wieki

Zobacz profil
« Odpowiedz #96 : 16 Września 2008, 13:47:18 »
no oczywiście . Teraz jestem w 5 misji , Kampanii Sylvanu ale już kończę .


IP: Zapisane
Asha - pożera wszystko !!
Kostucha23

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #97 : 16 Września 2008, 16:54:29 »
witam
dzieki za wskazóki
te ż nie moge przejśc tej misji ale może teraz sie uda


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #98 : 18 Września 2008, 12:22:10 »
może teraz wypowiem się nie na temat ale kampania sylwanu była najtrudniejszą w jaką grałem


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
adam_1711

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #99 : 17 Października 2008, 19:44:35 »
Boże... Jak ta misja mnie denerwuje. W homm5 gram już dtugi raz (wczesniej skończyłem na 3 misji ostatniej kampanii). Pierwszy raz przeszedłem tą misję spokojnie, ale teraz mam ochotę wywalic kopmuter przez okno :wsciekly: jak z jednej strony atakuja demony a z portali wychodzą silni przeciwnicy. Normalnie męczę już tą misje jakiś tydzień. Normalnie jak tak można. >:( >:(


IP: Zapisane
titmaster

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #100 : 11 Listopada 2008, 17:12:14 »
Witam,


Po zainstalowaniu patchy do 1.6 włącznie, mniej więcej w połowie 2-iej misji tej Kampanii, musiałem ją zrestartować i rozpocząć od nowa. Zakończyłem ją, ale nie uruchamia się misja 3-cia, tylko gra się zamyka i pojawia się znane okienko windows o błędzie.
W związku z tym mam prośbę: czy ktoś z forumowiczów dysponuje save'm  z początku 3-ciej misji IV Kampanii i mógłby mi go podesłać ?

Pozdrawiam


IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #101 : 11 Listopada 2008, 18:43:57 »
Na stronie głównej Tawerny, w dziale download są save`y. :)

Ciekawe, który raz to piszę... Opcja szukaj nie boli. ;P


IP: Zapisane
zaba51

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #102 : 29 Grudnia 2008, 11:07:26 »
No ja niestety też mam problem ,ale wasze rady przydały się w poprzedniej misji więc mam nadzieję że teraz też mi pomogą.  ;)


IP: Zapisane
bodzio9555

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Zobacz profil
« Odpowiedz #103 : 02 Stycznia 2009, 17:01:51 »
Ta misja jest jedną z najtrudniejszych w grze. Grałem w nią z tydzień, albo 2. Najlepiej po ataku demonów szybko ruszyć do ataku i zdobyć przynajmniej 2 miasta. Później już idzie łatwo.
 


IP: Zapisane
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #104 : 03 Stycznia 2009, 00:22:30 »
No, nie zgodziłbym się z tym... ;) W tej misji trzeba dobrze rozpracować czas i przestrzeń podziemi. Najpierw szybko podbijamy tą "wysepkę" z dwoma miastami niebieskosa (armia w nich jest strasznie marna na początku gry). Raelag zajmuje się jednym miastem (tylko z niego czerpie armię), Shayda drugim. Penetrujemy całą wysepkę bosami, a gdy już rozbudujemy oba miasta (zostawmy gildię magów i smoczą wieżę). Raelag podbija 2 miasta z jednej strony, a Shayda 2 z drugiej (środkowe miasto niech podbije bos z większą ilością woja). Zostaje tylko miasto z garnizonem przed sobą. (koło tego garnizonu zostawiamy Raelaga z armią mogącą odbić ataki bosów z ostatniego miastai przysyłamy mu wszystkie jednostki z miast i innych herosów, no chyba, że ma tej armia tyle by capnąć i garnizon i miasto, a po tej akcji kuniec). A i przed podejściem pod garnizon upewnijmy się, że nie ma jakiś niedobitków wroga. Co do demonów to ja nawet nie fatygowałem się na powierzchnię i do mnie nie przylazły, tylko zbierały się w rogu mapy i stały jak golemy :P Jak jednak takie głupie nie będą, to trzeba je regularnie wybijać i nie czekać jak ich będzie więcej.
Amen


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Strony: 1 ... 4 5 6 [7] 8    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry