Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja I (Czytany 5959 razy)
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« : 03 Kwietnia 2009, 21:47:16 »
 Cele:

    * Przygotuj się do turnieju
    * Zdobądź Pierścień Piętna Cienia
    * Raelag musi przeżyć

Wódz klanu Piętna Cienia zginął w jednej z bitw, toteż Strażnik Prawa zgodnie ze starożytnymi zwyczajami ogłasza turniej, który wyłoni nowego przywódcę. Do walki staje Raelag, który w ciągu 21 dni musi przygotować potężną armię, mogącą pokonać pozostałych graczy. Masz niewiele czasu, więc spiesz się i starannie planuj swoje ruchy. Nieco pod twoim miastem znajduje się bardzo przydatny artefakt - Buty Szybkiej Podróży. Na początek zdobywaj wszystkie kopalnie i surowce, które nie są chronione. Skrzynie ze skarbem wymieniaj na złoto, za które rozbuduj miasto do najwyższego możliwego poziomu. Jak już będziesz miał wszystkie budynki, rekrutuj armię i zdobywaj skarby które są chronione aby dalej powiększać siły własnej armii. Po zakończeniu 21 dni zostaniesz automatycznie przeniesiony do nowego miejsca na mapie. Przed tobą pojawią się wrota do Monolitu prowadzącego do podziemi. Najprostszym sposobem na wygranie turnieju jest cierpliwość. W pierwszej rundzie nie rób ruchu, twoi przeciwnicy będą walczyć między sobą. Jak już zostanie tylko jeden wrogi bohater zaatakuj go i po wygranej walce zdobądź Pierścień Piętna Cienia.


« Ostatnia zmiana: 03 Kwietnia 2009, 22:13:33 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 16 Sierpnia 2010, 11:22:22 »
Tia... :) właściwie wszystko idzie dobrze, aż do do fragmentu


 W pierwszej rundzie nie rób ruchu, twoi przeciwnicy będą walczyć między sobą.


Kiedy jeszcze rok temu grałem (na łatwym, szczerze mówiąc) myślałem że w przyszłości nie sprawi mi to problemu - uciekłem aż pod same smoki, i patrzyłem, jak przeciwnicy walczą między sobą - potem został jeden, z około 3 razy mniejszą armią niż ja :) - wczoraj, kiedy grałem na na normalnym... no... zdziwiłem się - od razu, gardząc innymi, atakuje mnie zielony... :/ ma dwa razy mniej zabójców - 50, furii, minotaurów tyle samo, jeźdźców także, ale ma je w proporcjach 10 ulepszonych, 15 nie... no i około 5 hydr mniej, 5 ulepszonych, 5 nie... :P próbowałem się chować za innymi graczami, zaatakował gościa, a potem mnie... i wyszedł z tym pierwszym bez ŻADNYCH strat... >:( mogę go pokonać, ale zostaje mi 100 zabójców, wszystkie hydry, z 20 minotaurów i 10 jeźdźców... a to za dobrze nie wróży na przyszłe walki... :P pomimo tego że Khaziu pisze, aby nic nie atakować, ja atakowałem - przez cały miesiąc straciłem 5 furii i 3 zabójców, a udało mi się nabić poziom 9... ;)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 16 Sierpnia 2010, 11:26:43 »
Ja niedawno grałem tę misję na trudnym i też miałem ten problem. Gracz od prawej mnie atakował. Pokonywałem go, ale następnego już nie. W końcu mi się udało zrobiłem jakiś ruch, nie pamiętam jaki. Możliwe, że zaatakowałem kogoś z najmniejszą armią, a tamci się bili między sobą. Zwycięzca został, ale miał już zdziesiątkowaną armię.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 16 Sierpnia 2010, 11:51:09 »
Eh... nic nie wychodzi... Najgorsze jest to, że na całym polu są 3 gracze z normalną armią - w tym ja, 3 z niską, i 2 z bardzo niską... :( I ten z normalną jest najbliżej mnie... napuszczenie zielonego na innego gracza działa tylko, gdy stanę bezpośrednio za nim... :) A nie mogę tak stanąć z tym 3 normalnym, bo blokuje miejsce portal... :P


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 16 Sierpnia 2010, 12:05:22 »
Ja grałem na normalnym w tą misję :P Za 1 razem na łatwym, teraz na normalu uciekłem pod same smoki a oni się napitalali. Na końcu został jakichś słabeusz co go samymi czarami zmiotłem,(wzm. kula kognia) wojskiem się nie ruszałem, czasami ktoś od niego podbiegł.


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 16 Sierpnia 2010, 12:36:48 »
No nic, zacząłem od nowa... :) tylko teraz mi się nie przyfarciło z jednostkami neutralnymi... wczoraj miałem chyba 5 oddziałów zbrojnych broniących kopalń... teraz tylko jeden... a najgorsze jest to, że kopalni złota broni 30 ulp. Subkubów... :/ przez 3 ostatnie walki z fontanny umieszczonej koło zamku wyskakiwało mi pozytywne szczęście, a teraz co? -1... >:(

Tak.... w końcu się udało... :) szczerze powiedziawszy, to gdyby nie ulepszone tankowate Hydry to bym nie przetrwał... armię miałem taką samą, o ile nie mniejszą, a i tak musiałem się zmierzyć z dwoma ,,normalnymi" przeciwnikami... :P na pierwszego poszły dwie kule ognia o raz piechota, w sumie straciłem 15 jeźdźców, i wszystkie furie... :) potem zaatakował mnie ,,bardzo słaby" gość, którego właściwie nic dla mnie nie znaczył, a mimo to zniszczył kolejnych 5 jeźdźców i kilkanaście minotaurów... :P no i przyszedł trzeci, ,,normalny"... walnął kule ognia, a potem zaczął mnie spowalniać... szczęśliwie ustawił się tak, że mogłem załatwić jego 70 furii i 30 minotaurów hydrami... pod koniec zostało mi 10 hydr i 50 zabójców... ;)


« Ostatnia zmiana: 16 Sierpnia 2010, 14:32:43 wysłane przez Pablossd » IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 16 Sierpnia 2010, 22:46:40 »
No to miałeś szczęście. Ja tam doszedłem do smoków i głównie przez czary i te gadziny wysyłałem wrogich elfów tam gdzie raki zimują, owszem furie straciłem po dwóch bitwach, ale mała to strata była w rezultacie.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 17 Sierpnia 2010, 11:51:09 »
Dziwne ja kilka dni temu na heroicznym skończyłem tą misję. Po prze teleportowaniu się stałem tylko w bezruchu a oni nawet nie raczyli do mnie podejść, armię dla nich miałem miażdżącą co mnie zdziwiło myślałem że na tym poziomie tyle przeciwników rozniesie mnie przy spotkaniu.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




metalizer666

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 26 Grudnia 2011, 19:42:40 »
Nie mam pojęcia jak to przejść, myślałam, że jak się nie bd ruszać to nikt mnie nie zaatakuje tymczasem zielony jako pierwszy ruszył na mnie. A gdy zostaje tylko ja i gracz pomarańczowy on roznosi mnie w sekundzie ;/



IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 27 Grudnia 2011, 14:44:25 »
Tutaj wystarczy że staniesz tak na uboczu by wszyscy bohaterowie pozabijali się aż zostanie jeden góra dwóch z którymi łatwo rozprawisz się.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.106 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry