Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja III - dziwny błąd. (Czytany 3440 razy)
Agrael9996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Twój pan i mentor.

Zobacz profil
« : 31 Stycznia 2012, 12:56:17 »
Otóż wszystko ładnie pięknie,jestem już na końcówce III misji (''Kultyści'' jakby ktoś nie wiedział,nie pamiętał) i już zająłem ostatni zamek na północnym-zachodzie,przebijam się przez garnizon i po dialogu zacina mi sie gra o.O mogę ją wyłączyć przez pulpit,ale już nie mogę dalej grać i jeszcze mi nie odblokowywuje czwartej misji,na dokładkę.

Czym to jest spowodowane? Trzeba zająć też wszystkie kopalnie czy zabić wszystkich też bohaterów wroga? (został mi jeden czarodziej,którego sobie zrekrutowali)


P.S : Mam też buga,że nie atakują mnie demony,stoją na powierzchni. Czy to może ich mam zabić,żeby misja dalej poszła? Błagam,napiszcie,bo chcę już mieć tą kampanię z głowy :P


IP: Zapisane
Gdy rzucasz mi przed odnóża rękawicę, zastanów się czy nie roztopi się ona pod wpływem mojej aury.

Albowiem zwą mnie Agrael - jam zwykły żołnierz w wielkiej wojnie, a wojna wymaga poświęceń.
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 31 Stycznia 2012, 13:10:39 »
Z demonami to tez miałem to ale kiedy za pomocą moda kampanię z podstawki w DH odpaliłem.
Co do pierwszego błędu to nie spotkałem się z czymś takim ale próbowałeś wczytać przed końcową bitwą? Z tego co pamiętam wystarczy wszystkie miasta odbić.

A tak w ogóle to Kultyści nie jest czasem II misja?
III z tego co pamiętam to labirynt był a więc sprawdź czy III misja jest odblokowana bo wtedy wszystko byłoby ok.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Agrael9996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Twój pan i mentor.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 31 Stycznia 2012, 13:12:20 »
Misja I - Wódz Klanu
Misja II - Ekspansja
Misja III - Kultyści
Misja IV - Labirynt
Misja V - Oferta Raelaga

Wiadomość doklejona: [time]31 Styczeń 2012, 13:15:47[/time]
To jest naprawdę dziwny błąd,bo kiedy wciskam przycisk Windows (przenoszący do pulpitu) to tam klikam Zamknij i wracam do gry. Gra się odcina,ale na chwilę. Jest komunikat ''Czy na pewno chcesz wyłączyć grę?'' Przy ''anuluj'' się zacina,a przy OK działa o.O

Wiadomość doklejona: 31 Stycznia 2012, 13:55:07
a mówiąc,że jest OK,miałem na myśli,że wyłącza się bez problemu ;)


« Ostatnia zmiana: 31 Stycznia 2012, 13:55:07 wysłane przez Agrael9996 » IP: Zapisane
Gdy rzucasz mi przed odnóża rękawicę, zastanów się czy nie roztopi się ona pod wpływem mojej aury.

Albowiem zwą mnie Agrael - jam zwykły żołnierz w wielkiej wojnie, a wojna wymaga poświęceń.
Agrael9996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Twój pan i mentor.

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 04 Lutego 2012, 15:00:28 »
Zamykam. Musiałem po prostu zabić demony ;D


IP: Zapisane
Gdy rzucasz mi przed odnóża rękawicę, zastanów się czy nie roztopi się ona pod wpływem mojej aury.

Albowiem zwą mnie Agrael - jam zwykły żołnierz w wielkiej wojnie, a wojna wymaga poświęceń.
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.022 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry