Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
[SoD]Heroes III Shadow of Death - problemy, pytania (Czytany 28337 razy)
Vampir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 16 Sierpnia 2009, 12:40:15 »
Witam. Kiedy wchodzę do nowo zdobytego zamku gra się wyłącza. Co moge w takiej sytuacji zrobić (próbowałem przeinstalować).


IP: Zapisane
eryk92

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 29 Listopada 2009, 20:17:35 »
Osobiście miałem z tą misją problemy, ale chyba najlepszym sposobem jest w miarę szybkie uzbieranie armii (niekoniecznie bardzo silnej) i pójście po prostu na przeciwnika  :)


IP: Zapisane
smiercionosny

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 13 Lutego 2010, 13:37:44 »
Witam. Zrobiłem mapę w edytorze map, chcę w nią zagrać, ale nie wiem jak ją dodać. Próbowałem sposobu z zapisaniem tej mapy w folderze Maps(czy jakoś tak), ale nic nie działalo. Proszę pomóżcie!!!


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 13 Lutego 2010, 14:44:45 »
Musisz w ustawieniach mapy nadać jej nazwę , którą będziesz mógł potem odszukać na liście scenariuszy w grze.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




pioter222

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 13 Lipca 2010, 13:19:08 »
Witam!
Mam problem ze stworzeniem zasadzki  w edytorze map (po wejściu na określone pole bohater zostaje zaatakowany przez potwory, np 10 pikinierów).
Czy wiecie może, jak to zrobić? Proszę o pomoc  :)


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 13 Lipca 2010, 13:28:04 »
Wchodzisz na:

1. Wszystkie obiekty (siedliska, dodatkowe tereny itp.)
2. Zjeżdzasz na sam dół myszką,
3. Wybierasz taką niebieską kuleczkę z napisem "ZDA." i przeciągasz ją na mapę.

Potem klikasz na nią dwa razy i ustalasz wszystkie  opcje: opis zdarzenia, strażników albo skarb.


IP: Zapisane
98HeroFan

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #36 : 26 Kwietnia 2013, 10:15:56 »
Witam,mam pewien dość ważny kłopot. Posiadam Złotą Edycję gry HoMM III,gdy to gra jest uruchomiona mam obcięty jakby ekran. Powodem są dwa,pionowe (czarne) paski po przeciwnych stronach ekranu. Bardzo mnie to irytuję. Znacie może jakieś rozwiązanie? Byłbym bardzo wdzięczny :)


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 26 Kwietnia 2013, 21:12:47 »
Gra jest stara i dostosowana do proporcji ekranu 4:3. Ściągnij sobie HD moda, ale wtedy ekrany bitew i miast będą w takich okienkach jak wiadomości/rekrutacja (oczywiscie większych). Nie wysyłam linka, bardzo łatwo znaleźć w googlach. Tylko w zakładce 'wersja' wybierz 'Polish (zlota edycja)'. Nie wiem jaki to ma wpływ, możliwe że zadziała i bez tego.



IP: Zapisane
Jeddite

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 09 Listopada 2013, 20:55:39 »
Witajcie! Mam poważny problem z grą w Heroes III Złotą Edycję przez Hamachi z siostrą. Jesteśmy w jednej sieci, Hamachi nas widzi (zielona kropka), ale kiedy ktoś z nas hostuje grę przez TCP/IP pozostały nie może go znaleźć (wyskakuje komunikat, że nie odnaleziono podanego adresu IP). Próbowaliśmy wyłączyć zaporę Windowsa (ja mam Win8, siostra XP) i nic. Próbowaliśmy grać za pomocą heroes33.exe i nic. Oboje we właściwościach połączenia Hamachi mamy w zakładce "Udostępnianie" włączone "Zezwalaj innym użytkownikom sieci na łączenie się poprzez połączenie internetowe tego komputera". W czym może być problem?


IP: Zapisane
pulek

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 13 Kwietnia 2015, 16:39:43 »
Pewnego razu zacząłem robić mapę do h3 i gdy już prawie skończyłem i przyszła pora by ją sprawdzić okazało się, że zapisy nie działają. Nie działają tylko do tej jednej mapy ze wszystkimi innymi jest dobrze. Zapewne powodem jest to, że mapa jest trochę duuża, ale jak już prawię skończyłem to chce ją przejść a bez zapisów się jej nie da ukończyć. Więc jak macie jakiś pomysł jak to naprawić do z góry dziękuje. Tu macie linka do mapki.http://www.speedyshare.com/emjHY/Ucieczka-z-Piekla.h3m


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry