Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 3 4 5 [6] 7    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kogo typujecie na zwycięzce Ligi Mistrzów (Czytany 35149 razy)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #75 : 14 Kwietnia 2011, 11:55:18 »
Mecz[e] z Realem (4 w ciągu 18 dni) zawsze są wielką niewiadomą. Dodam, iż Guardiola jeszcze nie przegrał w swojej karierze trenerskiej Gran Derbi, co na uwadze powinni mieć antyfani Barcelony i zagorzali kibice Realu. Jednak nawet z taką świadomością wynik meczu jest niepewny. Na chwilę obecną daję 50:50 dla obu drużyn. Czekam na ten mecz z niecierpliwością (Z resztą podobnie jak większość Europy, a nawet świata).

Skomentujmy drugie mecze ćwierćfinałowe:

Barca - Szakhtar: Bez niespodzianek. Ukraińcy oczywiście zagrali na bardzo wysokim poziomie i nie można kierować się wynikiem, gdyż piłkarze z Doniecka powinni osiągnąć lepszy rezultat. Pokazali, co potrafią i, że nie boją się nawet największych klubów Europy.

Inter - Schalke: Gratuluję niemieckiemu klubowi, który darzę sympatią (W przeciwieństwie do Interu. Ten klub mnie jakoś odpycha, podobnie jak cała liga Włoska). Zwłaszcza Raulowi gratuluję, że pomimo wieku nadal potrafi genialnie zagrać. Chylę czoła.

Manchester - Chelsea: Przed rozpoczęciem sezonu Londyńczycy byli faworytami do zdobycia tytułu, ale coś się stało i Chelsea dostało zadyszki. ManU dalej ma dobrą formę i chętnie zobaczyłbym Czerwone Diabły w finale.

Real - Tottenham: Królewscy, co tu ukrywać... mają obecnie świetną formę i bezproblemowo przebrnęli przez ćwierćfinał.


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : 15 Kwietnia 2011, 21:24:08 »
Barca - Szachtar
Bez niespodzianek. Szachtar zagrał nieźle, ale Barcelona to Barcelona i jednak Ukraińcy nie mieli szans, aby przejść dalej.

Real - Tottenham
Przyznam, że nie oglądałem żadnego z tych meczów, więc nie wiem jak grały obie drużyny. W każdym razie Real co miał zrobić to zrobił i mamy Gran Derbi w półfinale.

Inter - Schalke
Jedna wielka kompromitacja Interu. Powinni odpaść już w 1/8 z Bayernem. Awans Schalke to miła niespodzianka, gratulacje dla Raula i spółki. Będę im kibicował w półfinale.

Manchester - Chelsea
Oba kluby mogły awansować. Przed ćwierćfinałami wskazałbym jednak Czerwone Diabły jako faworyta, Rooney i koledzy nie zawiedli i mogą zagrać w półfinale.

A teraz właśnie o półfinałach. Szykują się wielkie emocje i trudno wskazać mi faworyta tych meczów. Oczywiście United ma dużo większe szanse na finał niż Schalke, ale po cicho liczę na Niemców. Real - Barca to będzie wielka piłkarska uczta, najpierw mecz w Madrycie, potem na Camp Nou. Kibicuję Realowi, ale boję się Barcy. Fajnie by było zobaczyć w finale mecz ManU - Barca, albo ManU - Real, jednak jak mówiłem wcześniej - kibicuję Schalke! Niech w końcu jakiś inny klub przerwie dominację gigantów!


« Ostatnia zmiana: 15 Kwietnia 2011, 21:26:13 wysłane przez Nekro_L » IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #77 : 16 Kwietnia 2011, 07:17:07 »
Cytuj
wszystkie wielkie gwiazdy za kase , która się w głowie nie mieści
A w Barcelonie zapewne grają sami wychowankowie i to za kilogram bananów? Hm? Kolejny fenomenalny mit. Barcelona na zarobki piłkarzy i transfery też wydaje pieniądzę przeogromne,gigantyczne. A przykłady mogę mnożyć.


IP: Zapisane

Rumun96

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 10


Ice ice baby ...

Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : 16 Kwietnia 2011, 19:22:51 »
Cytuj
wszystkie wielkie gwiazdy za kase , która się w głowie nie mieści
A w Barcelonie zapewne grają sami wychowankowie i to za kilogram bananów? Hm? Kolejny fenomenalny mit. Barcelona na zarobki piłkarzy i transfery też wydaje pieniądzę przeogromne,gigantyczne. A przykłady mogę mnożyć.
Nie nie grają sami wychowankowie nic takiego nie pisałem  :niepewny: .Zarobki ... mogę się zgodzić ale transfery .Ostatni dość duży transfer
( patrząc na tle Realu , to Villa za jak dobrze pamiętam ok 50 mln , jeszcze Mascherano i Adriano za średnie pieniądze ok . 15 mln E każdy ) . Real zarobki ma równie duże jak Barca . Transfery ; Ronaldo , Benzema , Kaka , Ozil , Khedira , Carvalho , Pedro Leon i Di Maria . W czym Ronaldo kosztował 90 mln E , Benzema i Kaka też każdy ok . 50 mln E , więc ...



IP: Zapisane
REGGAE
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #79 : 16 Kwietnia 2011, 19:45:34 »
Dodam też, że Barca akurat nie cała, ale w większości jest złożona z wychowanków. Masz Messiego wychowanka, Xaviego, Iniestę, Puyola, Pique, Pedro, Valdesa w podstawowym składzie, a ile talentów jest w rezerwie typu Thiago czy Fontas. Nie musi wydawać dużo kasy na transfery w przeciwieństwie do Realu który najwidoczniej albo woli wydać całą kasę, albo ma słabą szkółkę.

Jesteście tego świadomi, że możemy się tak kłócić w nieskończoność, nie?


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : 16 Kwietnia 2011, 19:58:54 »
Real od zawsze wyznawał koncepcje i do tej pory dość złą politykę, by ściągać najlepszych piłkarzy na świecie. W efekcie znalazła się tam masa gwiazd chcących zabłysnąć. Byle jaki trener nie zamieni tej ekipy w drużynę, przez co póki co Real nie był w stanie nadążyć za rywalami. Jednak przy trenerze wybitnym jakim jest Mourinho ta drużyna zaczeła w końcu grać zespołowo co przynosi nie małe efekty. Utworzył się gigant na miarę Barcy, stanowiący tutaj przeciwwagę. Rzecz jasna zgranie i drużynowość tych gwiazd nigdy nie będzie taka jak w przypadku Barcy co pomaga jej wyrównać szanse, chwilami nawet przechylić, choć nie powiedziane jest iż wybitne umiejętności zawodników Realu nie zrobią tego samego. Tu zaś uwidacznia się dość słaby punkt Barcy, żeby nie była taka za dobra (Real przez własne wady równierz) to w przypadku własnego wychowanka to przesadzili na pozycji bramkarza. Valdes nie prezentuje wybitnych umiejętności takich jak Casillas z całym szacunkiem dla niego. Myślę jednak, że wszystko jest po równi, więc wszystko może się wydarzyć (aj jaka niesmowicie odkrywcza puenta ;D).


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : 18 Maja 2011, 14:38:04 »
Dobra, wiemy kto gra w finale, oceny półfinału(ów) mamy już za sobą, ale gdzie indziej. Jednak zaskoczę was, bo na razie nie chciałbym mówić o meczu na Wembley, o tym potem.
Wykorzystam ten wątek (bo nie chce mi się zakładać nowego) żeby pogadać na temat finału Ligi Europy (który odbędzie się dzisiaj). No więc, kto wygra? Braga, czy Porto? Jak dla mnie Porto jest zdecydowanym faworytem i nie da Bradze szans. Myślę, że nie będą mieli większych problemów, a Braga nastawi się tylko na obronę i grę z kontry. W tym roku Porto wygra Ligę Europy, jestem tego pewien i nikogo to nie zdziwi patrząc na to co ta drużyna pokazuje w lidze.


IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #82 : 18 Maja 2011, 15:39:20 »
Porto moim zdaniem zmiecie Bragę, niestety. Jak Hulk i Falcao rozpoczną swój spektakl,to możliwe, że wygrany będzie wiadomy po pierwszej połowie co znacząco zniszczy dzisiejsze widowisko. Porto gra ładną piłkę i jest zespołem lepszym więc są faworytami, ale... niespodzianki są fajne:) ;)


IP: Zapisane

Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : 18 Maja 2011, 15:48:57 »
Też chciałbym, aby Braga powalczyła, ale raczej nie ma szans. Porto ich zniszczy. Zastanawiam się tylko, co pokaże Porto w przyszłym sezonie gdy już będą grali w LM. Mogą nieźle namieszać, ale Villas-Boas raczej nie powtórzy sukcesu Mourinho z Porto w LM, chociaż kto wie...


IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #84 : 18 Maja 2011, 17:18:35 »
Porto tak deklasuje rywali na drodze ligowej i pucharowej, że naprawdę w LM mogą namieszać. Chyba, że odejdzie trener, albo jacyś czołowi zawodnicy, wchłonięci przez wielkie kluby. Ale jeśli wygrają LE i ligę i pomyślą o wzmocnieniach...No to może być pięknie:)


IP: Zapisane

Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : 18 Maja 2011, 17:46:40 »
W LM na pewno namieszają... ale czy wygrają? No nie wiem. Na zmianę trenera się nie zanosi i Porto chyba nie będzie chciało oddawać swoich asów tak łatwo. Słyszałem, że Hulk zostaje do 2016, zobaczymy co z Falcao i innymi. Przyszłoroczna edycja LM zapowiada się ciekawiej niż poprzednia - dojdzie sporo nowych, silnych klubów. Wróci Porto, zagra Borussia, Lille, prawdopodobnie Man City. Następny sezon zapowiada się ciekawie :]


IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #86 : 18 Maja 2011, 21:50:41 »
Zgadzam się:). Liczę również, że Real będzie silniejszy niż w tym roku i Mourinho również pokażę zespół godny zwycięstwa.:) Będzie ciekawie. Nowy Milan, który robi świetne transfery i zapowiada ich dużo dużo więcej. :) Może być naprawdę ciekawie. Jeszcze gdyby Juventus wrócił do LM... No nieważne:)

No i FC PORTO Z PUCHAREM : ))


« Ostatnia zmiana: 18 Maja 2011, 22:42:04 wysłane przez Adaskop » IP: Zapisane

Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #87 : 19 Maja 2011, 09:26:46 »
Porto wygrywa po nudnym meczu. W sumie to nic się nie działo, Porto i Braga stworzyły po jednej groźnej sytuacji, Porto swoją wykorzystało no i ma puchar. Grali lepiej niż Braga i wygrali zasłużenie. No to teraz pozostaje czekać na finał LM :]


IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #88 : 28 Maja 2011, 13:55:53 »
Drodzy użytkownicy, nastał ten dzień. :) Dziś finał Ligi Mistrzów:). Jakie ostateczne typy :)? Kto będzie oglądał na żywo?:)


IP: Zapisane

Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #89 : 28 Maja 2011, 14:00:03 »
Oczywiście ja :)
Cóż, szykuje się niezapomniane widowisko. Kibicuję ManU i mam nadzieję, że wygrają. Szanse zespołów oceniam 50:50. Będzie się działo :)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 [6] 7    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry