Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jaki jest twój ulubiony zawodnik z wwe?
Randy Orton - 0 (0%)
John Cena - 2 (11.1%)
Shwan Michaels (HBK) - 2 (11.1%)
The Miz - 1 (5.6%)
Rey Mysterio - 6 (33.3%)
Triple H - 2 (11.1%)
Edge - 3 (16.7%)
Inny (napisz jaki!) - 2 (11.1%)
Undertaker - 0 (0%)
Sheamus - 0 (0%)
Daniel Bryan - 0 (0%)
Alberto del rio - 0 (0%)
Głosów w sumie: 18

Strony: 1 [2] 3 4 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Ulubiony zawodnik z wwe (Czytany 19652 razy)
lawojtek

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 64


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 25 Września 2010, 23:12:01 »
ale...i tak jak oglądasz to nie wiesz kto wygra


IP: Zapisane
Im awesome!!!
SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 25 Września 2010, 23:14:13 »
Ja nie napisałem że przez to że dodadzą coś od siebie zmieni się wynik walki więc ja tutaj nie widzę jakieś różnicy . Po za tym to jest dyskusja najlepszy zawodnik a nie największa ściema. Sport czy Show ??? Prawda Fikcja ???


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
lawojtek

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 64


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 25 Września 2010, 23:15:28 »
zgadzam się z przedmówcą


IP: Zapisane
Im awesome!!!
Gwynbleidd

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 141


We dance like marionettes swaying to the Symphony

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 25 Września 2010, 23:26:14 »
1. Byłbym wielce szczęśliwy jakbyście zaczęli używać znaków interpunkcyjnych.

2. Wcale nie odbiegłem jakoś od tematu. Próbowałem tylko powiedzieć, że nie można do końca oceniać umiejętności zawodników. Mimo iż wielu wrestlerów, to zawodnicy innych sportów walki, to tutaj jakby nie mogą do końca rozwinąć skrzydeł. Ale już Wam nie przeszkadzam, toczcie dalej swoją dyskusję.


« Ostatnia zmiana: 10 Października 2010, 18:53:49 wysłane przez Gwynbleidd » IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 10 Października 2010, 18:36:18 »
Dałem triple H bo brakuje Undertakera IMHO najlepszego zawodnika, który teraz powrócił. Tombstone jest najlepszym chwytem w całym WWe.

(opinia jaka powinna być)

Wiem, że to jak serial, ale czasami lubię pooglądać. Dawniej były emocje przy oglądaniu tego teraz, to tak ze znudzeniem, po prostu patrzę, jak idzie w TV jak nie idzie to źle nie jest.


« Ostatnia zmiana: 10 Października 2010, 18:39:15 wysłane przez andre94nt » IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 10 Października 2010, 19:08:12 »
Wy też oglądacie wwe cholera no to moi ulubieni to Christian,Randy Orton i Big Show.A dobre są RKO, KillSwitch, Tombstone, Buldog, Spear i Huricarana.


« Ostatnia zmiana: 10 Października 2010, 19:15:43 wysłane przez WMSwojownik » IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 10 Października 2010, 21:41:43 »
Wrestling fajny jest, więc oglądam. A moim ulubionym zawodnikiem jest Celtycki Wojownik Sheimas, Szejmas czy jakoś tak.(nie pamiętam, jak to jest poprawnie po angielsku) Wprawdzie mimo kilku swoich porażek, uważam że jest bardzo dobrym zawodnikiem i kibicuje mu, żeby rozpierniczył tych leszczy na Night of Champions.

ps. ta ankieta jest lekko ułomna, brak w niej Undertakera, cy choćby Batisty, a zamiast tego jest ten przygłup Miz, którego nie trawię.


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 11 Października 2010, 08:28:57 »
No racja z tą ankietą nie jest do końca pełna brakuje wielu sław i pisze się Sheamus (chyba  ^_^ )


IP: Zapisane
Czarci-pomiotXd

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 05 Grudnia 2010, 19:44:36 »
Chociaż już dawno nie oglądam WWE to mój ulubiony był kane


IP: Zapisane
SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 05 Grudnia 2010, 20:20:59 »
Fajnie że są jeszcze tacy dla których WWE coś znaczy . Wszyscy mówią że chwyty są udawane może część ale nie da się udawać np. drop kick'ów . A ostatnio na Raw Cena uderzył Gabriela o szybe od auta głową raczej nie była z papieru ;/ , albo jeżeli gość dostanie krzesełkiem po plecach też troche boli . Takie jest moje zdanie przynajmniej.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 05 Grudnia 2010, 20:36:01 »
No racja ,a pamiętacie jak Great Khali walnął z liścia w klatę Sheamusowi. Celtycki Wojownik taki blady i miał znak Heyah.Lub to ,że Jak Kaval(zwycięzca 2 sezonu NXT) skacze na gościa i z powietrza wali obunóż.P.S może zmienimy nazwę z ulubionego zawodnika na WorldWeastrlingFederation.


IP: Zapisane
SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 05 Grudnia 2010, 20:39:55 »
Ten temat to fajna rzecz . Pamiętam tego liścia to była masakra ,albo bolesne jest wals of Jericho wiem bo samym poczułem na własnej skórze niesamowity ból tak samo jak STF.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
ComBOSS2012

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 57


Demonolog

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 05 Grudnia 2010, 20:51:26 »
Ja najbardziej lubię oglądać Reya Mysterio. IMO ma najbardziej spektakularne i popisowe akcje. Fajnie się ogląda jego walki ^_^. Nie jestem wielkim fanem WWE, więc może się nie znam ale Rey Mysterio to naprawdę dobry zawodnik. :D


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 05 Grudnia 2010, 21:27:16 »

''Ja najbardziej lubię oglądać Reya Mysterio. IMO ma najbardziej spektakularne i popisowe akcje''

Których nie umie wykonywać...

A ja ostatnio oprócz Sheamusa polubiłem Alberta Del RRRRRRRio i Finlay, choć ten ostatni nie pokazuje się ostatnio niestety.


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 21 Grudnia 2010, 21:39:33 »
Hmm... od 2 miesięcy zacząłem oglądać WWE.

Najbardziej lubię Johna Cene - Żaje*ista czołówka i świetnie potrafi rozgryźć przeciwnika; Reya Mysterio - Six One Nine jest świetne, choć strasznie ujawnia reżyserke wrestlingu; Big Showa - Za całokształt; Marka Henry'ego - Na ostatnim oldschoolowym RAW powalił mnie wejściem z tekstami "Sexual Chocolate" i Kofiego Kingstona - No, mimo swej średniej postury potrafi walczyć.

A co do reżyserki - aktorzy przygotowują się latami, by wykonywac te chwyty, drop kicki i Splashe w miarę jak najbezpieczniej. NA pewno boli, ale chodzi o ograniczenie bólu i żeby jak najmniej było widać, że to udawane. Imponuje mi to, że potrafią tak zrobić nie powodując krwotoku u rywala.

Wiem, że dawno tu nikt nie pisał, ale bardzo mi się nudzi...


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry