Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jaki jest twój ulubiony zawodnik z wwe?
Randy Orton - 0 (0%)
John Cena - 2 (11.1%)
Shwan Michaels (HBK) - 2 (11.1%)
The Miz - 1 (5.6%)
Rey Mysterio - 6 (33.3%)
Triple H - 2 (11.1%)
Edge - 3 (16.7%)
Inny (napisz jaki!) - 2 (11.1%)
Undertaker - 0 (0%)
Sheamus - 0 (0%)
Daniel Bryan - 0 (0%)
Alberto del rio - 0 (0%)
Głosów w sumie: 18

Strony: 1 2 3 [4] 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Ulubiony zawodnik z wwe (Czytany 19646 razy)
SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 24 Stycznia 2011, 19:16:29 »
Możecie nie wierzyć ale powstał kolejny Nexus teraz (The Corre na SD) natomiast na Raw został Nexus z CM punkiem na czele . Do Nexusa na Raw doszedł też nowy wrestler bardzo podobny do Batisty gdy ten był jeszcze młody . Mam też pytanie (szczególnie kieruje do Hellscreama)
W jaki dzień jest emitowana tygodniówka TNA ? Widziałem walke i wyglądała naprawde bardzo prawdziwie .


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #46 : 24 Stycznia 2011, 19:54:14 »
A co z Barretem? Skoro CM Punk jest bossem Nexusa to co się stało z Barretem?


IP: Zapisane
SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 24 Stycznia 2011, 19:59:12 »
Jest on przywódcą the corre (co znaczy rdzeń) ma to się odnosić to prawdziwego Nexusa tak pisał  . W skład The Corre wchodzą J .Gabriel , H .Sleather , Ezekiel Jackson no i Barret . Promowany jest też powrót The game'a Triple H'a . jego powrót jest zapowiedziany na 19 marca ale może to być nawet gala elimination Chamber a może nawet Royal Rumble .
Są też plany do Wrestlemanii XVII Undertaker miałby sie zmierzyć z The Game a sędzią specjalnym byłby HBK . Niedługo na Raw pojawi się HBK  ponieważ w tym roku ma zostać dodany do Hall of fame . Sprzeda też Del Rio piękne Sweet Chin Music .To wszystko już wkrótce na Raw . ;)


« Ostatnia zmiana: 24 Stycznia 2011, 20:04:15 wysłane przez SebastianHommVI » IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #48 : 24 Stycznia 2011, 20:07:37 »
Juhu!!! Del Rio dostanie Sweet Chin Music. Pocieszyłeś mnie tym tekstem. Czemu Barret opuścił/został wyrzucony z Nexusa jak już jesteś aktywny?


IP: Zapisane
SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 24 Stycznia 2011, 20:20:25 »
nwm czy oglądasz odcinki na bieżąco na extreme sports była gala tlc i B . dostał krzesłami i nie było go przez dwa raw chyba przez ten czas
Cm punk miał wytłumaczyć cenie czemu go zaatakował i szukał sprzymierzeńców aby mu dokopać więc niespodziewanie padło na Nexus wtedy to po zaatkowaniu Ceny włożył opaske nexus i został liderem kiedy wrócił B Cm punk powiedział że jeśli wygra Triple threat mecz w klatce on odda Nexus ponownie w jego ręce kiedy barret wychodził z klatki przyszedł cm punk sprzedał mu kopa i zrzucił z klatki i tak został Liderem.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #50 : 24 Stycznia 2011, 20:51:58 »
Ostatnie RAW, jakie leciało na Extreme pokazywało, jak Ziggler się zbłaźnił przeciwko Cenie. Triple Threat Matchu nie było jeszcze. Możliwe, że dopiero pokażą. Wiadomo, że Polska telewizja to zacofana dziura...


IP: Zapisane
SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 24 Stycznia 2011, 21:08:08 »
A to wtedy co Cena dostał od Punka krzesłem ... To na następnym raw właśnie punk dołączy do Nexusa .


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #52 : 24 Stycznia 2011, 22:17:44 »
Boże, ale nasza telewizja jest zacofana...


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #53 : 09 Lutego 2011, 18:44:56 »
Kieruję tu pytanie najlepiej do kogoś, kto ma dobrą pamięć, bo przegapiłem pewne RAW, i muszę wiedzieć co się na nim działo. Już pal sześć walki, ale wydarzenia muszę znać. Chodzi mi o RAW, które dobyło się po dołączeniu CM Punka do Nexusa.
Z góry dzięki za odpowiedź


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 09 Lutego 2011, 20:59:53 »
Nie umie się angielskiego a youtube gryzie?


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #55 : 09 Lutego 2011, 21:39:44 »
Tak. Wrestling oglądam w polskiej telewizji, więc nie znam dokładnej daty nadania odcinka, który oglądam na Extreme Sport. Normalnie bym sobie znalazł, no ale w Polsce jest jakieś dziwne opóźnienie i nie wiem, od czego zacząć. Dla tego zwracam się tutaj. Wystarczy takie wyjaśnienie?


IP: Zapisane
Rumun96

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 10


Ice ice baby ...

Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 08 Marca 2011, 19:54:00 »
Powiem tak . WWE jest to jedyny teatr jaki Amerykanie rozumieją . Najlepsze jest kiedy robią zbliżenia i widać ,że coś mija się z celem i przeciwnik upada albo po serii 100 ciosów zawodnik wstaje ze wściekłością i rozwala wszystko co sie rusza ;D ale ogólnie jest positiv . Osobiście jak kiedyś oglądałem moim ulubionym wrestlerem był Jeff Hardy . 


IP: Zapisane
REGGAE
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #57 : 24 Kwietnia 2011, 17:30:12 »
Najlepsze jest kiedy robią zbliżenia i widać ,że coś mija się z celem i przeciwnik upada albo po serii 100 ciosów zawodnik wstaje ze wściekłością i rozwala wszystko co sie rusza ;D

Z braku jakiejkolwiek innej rozrywki (Jestem u rodziny, bez dostępu do lepszych gier) skomentuję. No więc czasem faktycznie cios nie dotyka ciała rywala, no ale tu chodzi o to, by mógł jednak się ruszać. Po pewnym czasie organizm wysiada. Jednak sztuką jest umieć to w miarę realistycznie zagrać. Z kolei te podrywy z wściekłością... no niech się coś dzieje. Jeśli zawodnik padnie i nie będzie miał możliwości kontrataku to walka straci sens. Tyle ode mnie. Jestem ciekaw, czy ten temat ożyje, czy już umarnął (Że tak napiszę).


IP: Zapisane
Rumun96

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 10


Ice ice baby ...

Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 24 Kwietnia 2011, 21:19:46 »
Umarnął :D


IP: Zapisane
REGGAE
lawojtek

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 64


Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 03 Maja 2011, 11:11:43 »
Do ankiety dodałem nowych zawodników.


IP: Zapisane
Im awesome!!!
Strony: 1 2 3 [4] 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry