Hyde Park > Humor

Dowcipy

(1/72) > >>

T-Rex 5t:
Chciałem założyć swój temat, i postanowiłem że w tym temacie będziemy pisać dowcipy. Chciałbym by każdy użytkownik forum w jednym poście napisał tylko jeden kawał, najlepiej swój ulubiony(ale niekoniecznie). Można ocenić kawał w swojej własnej skali. Na razie nie mam ulubionego dowcipu, ale wypisze inny np:


-Nie rydzykuj! Głosuj, urna Twoja mać!


(Jeśli temat pojawił się na forum, lub nadal istnieje, chociaż sprawdziłem, proszę o zamknięcie tego tematu.)

Ylthin:
rozmawia żaba z koniem:
ja nie kumam co ty rżysz!!! :D :D

T-Rex 5t:
Fajny Dowcip powyżej. ;)
Rozkręcę trochę ten temacik:

Polak, Niemiec i Rosjanin założyli się, kto dłużej wytrzyma w budzie z capem. Pierwszy wszedł Polak. Siedzi minutę, dwie, pięć i po pięciu minutach wyskakuje krzycząc:
- Nie mogę, nie mogę!
Następnie wszedł Niemiec. Siedzi minutę, dwie, pięć, dziesięć, aż w końcu wyskakuje po dwudziestu minutach:
- Nie mogę, nie mogę!
Przyszedł czas na Rosjanina. Wszedł do budy, zamknął drzwi, a po 5 sekundach wyskakuje cap:
- Nie mogę, nie mogę!

:)

Khaziu:
polak Niemiec i rusek

polak niemiec i rusek siedzą se na bezludnej wyspie.
nagle pojawia sie dżin i mówi
-spełnię po 1 życzeniu dla każdego
-no ok -mówi polak-ja chce do domu wrócić-po chwili był w domu
-no to ja też do domu poproszę-mówi niemiec-jak chcesz tak będzie
no i przyszła kolej ruska
-mówi-no cóż, jak tamtych niema to nudno mi tu samemu, chce aby tamci dwaj wrócili-tak też się stało

                                               koniec.
 

Kapitan Jack Sparrow:
To zostane w temacie:
Polak, Niemiec i Rusek mieli diablowi przyniesc kwaitek...
Polak przyniosl fiolka a diabel mowi: Wsadz se go (za przeproszeniem) w dupe. No ok, Polak wsadzil.
Idzie niemiec niesie róze. No ta sama sytuacja, to samo zadanie, no boli niemca, krew leci, ale sie smieje. Diabel sie pyta: czego sie smiejesz? A niemiec mowi: bo rusek kaktusa niesie...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona