Tawerna > Sprawy Tawerny

Wnioski o zmianę nicka

(1/24) > >>

jareQ:
Dzisiaj wyłączyłem opcję, aby każdy sam mógł sobie zmieniać nick (nazwę wyświetlaną) na forum. Zmianę tą wprowadziłem ponieważ niektórzy nadużywali tej opcji i wpisywali zupełnie bezsensowne nicki lub zmieniali je zbyt często co powodowało sporo zamieszania.

Od teraz jeśli ktoś chce zmienić swój nick (nazwę wyświetlaną) musi to zgłosić w tym wątku ważne jest to aby uzasadnić potrzebę zmiany.

Nie można zmieniać częściej niż raz na 6 miesięcy (decyduje data zgłoszenia w tym wątku).
Powrócić do swojego oryginalnego nicka można zawsze (nie odczekując miesiąca). Należy to także zgłosić w tym wątku.

To czy nick zostanie zmieniony zależy w głównej mierze od uzasadnienia lecz końcową decyzję podejmuje wyłącznie administrator (ja lub Martin).

Należy pamiętać, że po zmianie nicka (nazwy wyświetlanej) logując się na forum/stronę używacie loginu czyli tej nazwy, którą podaliście podczas rejestracji.

Phn:
Ja mógłbym prosić o zmianę nicka na Phn?
Podczas rejstracji walnąłem coś , bylo co bo nie sądziłem że tu zostanę na dłużej
z góry dzieki
Pozdro dla twórców Taverny

jareQ:
Zmieniony. Przez klika dni będzie jeszcze info w nawiasie co by inny wiedzieli z kim mają do czynienia ;)

Evron:
Ja też poproszę o zmianę nicka na Evron. Chcę zmienić nick, bo uważam, że akamaru jest marny, a poza tym tak jak Phn nie sądziłem, że zostanę tu dłużej.

Phn:
dzięki za zmiane nicka :)
Pozdro
Może jest akies wolne miejsce w tavernie (modzik?)
:P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona