Heroes V > Problemy Techniczne

LAN i UBI.COM - porady,konfiguracja, problemy

(1/69) > >>

debek:
Kupiłe orgynała mam klucz itd. wchodze sobie na gre wielo osobową biore ubi.com wpisuje moj klucz i wyswietla sie ze kod nieprawidlo (logiczne ze jeszcze raz wpisuje i sprawdzam błędy i dalej ten sam komunikat) w instrukcji jest napisane ze trzeba sie zarejestrowac ( tylko gdzie??) zajerestrowalem sie na www.ubi.com ale dalej grac nie moge?? Moze ktos wie o co chodzi co gdzie i jak zeby moc pograc w necie ??

Martin:
Po pierwsze musisz zarejestroac sama gre. Zwyczajnie jest to przy instalacji lub przez ikone w folderze Ubisoft\Heroes of Might and Magic V Collector Edition\registration kliknij tam, załoz konto i cie zarejestruje.
Klucz do gry wpisuj tak jak podano na odwrocie instrukcji z duzych liter oraz myslników. Jak go wykryje to podasz nazwe konta i login na jaki zarejestrowales gre Jak będziesz miał problemy to pisz. Milej zabawy

evil^pincz:
Mam pewien problem z grą (^^). W bloku mam kumpla który też ma H5 tyle, że wersję ang. Ja posiadam pl. Postanowiliśmy sobie zagrać przez neta (sieć lokalna). Graliśmy tak z godzinke po czym zaczęło mi wybijać grę do Windowsa bez żadnego błędu itp. Próbowaliśmy już wszystkich sposobów (reinstall, bez pacza 1.1), ale tak czy inaczej co moment któregoś z nas wybija z H5 do windy. Czy to może być wina lokalizacji ?

enya:
To jest prawdopodombie problem z kartami graficznymi ;)
Martin bardzo ładnie to opisał w tym wątku: http://www.homm5.info/forum/index.php/topic,196

Powinieneś zanleźć rozwiązanie ;)

Pastor:
Hmm mam takie malutkie pytanie.. kiedy wchodzę w menu gry na rozgrywkęwieloosobową, potem na ubi.com wyświetla mi się napis, że mam wpisać swój kod internetowy... gdzie go można zdobyć? gdzie się zalogować na stronce www.ubi.com  (jak to pisze w instrukcji)? Z góry dziękujęza pomoc i oferuję przyjęcie wyzwania na bitwę :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona