Tawerna > Sprawy Tawerny

Bugi i błędy forum

(1/50) > >>

mejdej:
Może jest to tylko u mnie. Chciałem zobaczyć tematy z dyskusji ogóólnej HoMM5 (zobaczyłem, że jest ich 17... patrz RYS1). Niestety po wejśćiu do fora zobaczyłem tylko jeden temat, oraz komunikat, że to tak nazwę, iż ta część forum jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników (zarejestrowany oczywiście byłem... patrz RYS2).
Możecie coś poradzić?

Martin:
Zrobione. Opcje forum była zle ustawione i pokazywane bnyły tylko tematy młodsze niz 30 dni.
Nie zamykam i wszystkie przypadki błednego działania forum porosze zgłaszać tu.

Kwapiszon of Might and Magic:
Może to nie błędne działanie ale bardzo mnie wkurza brak "Pokaż ostatnie aktywne Tematy" oraz te krzaczki grrrrrr.Nie mozna w ogóle odpowiadać....Jak to będzie to będe bardzo happy

Św. Drakoni:
skoro już o bugach na forum - jak próbuję wejść na dział niektórych kampanii do heroesV (na pewno sylvan) wyświetla mi że wszystkie tematy zostały wykasowane albo inaczej ich nie ma, a jednak poziom wyżej wypisuje niezerową ilość postów i tematów i działa link do ostatniego tematu

mejdej:
Przypuszczam, że to ten sam problem, który ja opisałem wcześniej. Proponuję amdinom sprawdzenie wszystkich działów z tym problem i wszystko się rozwiąże.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona