Heroes V > Kampanie - Kuźnia Przeznaczenia

Kampanie w Kuźni Przeznaczenia

(1/54) > >>

furio:
Wiatam. mam mały problem w 5 misj drugiej kampanii Hammers of fate czyli Laszlo :-)
Wszystko idzie dobrze do momentu, w którym pojawia się sam Laszlo.
Mam sporo zamało wojska zeby mu się przeciwstawic. Na początku tej misji trochę sie porozglądałem i mam sporo kopalni etc, ale brakuje troche kasy i samego wojska. Nie wiem czy nie za póżno zebrałem się do akcji z Laszlo i może powinienem go wyprzedzć bo mimo iz moj heros ma np. impozje, która zadaje 850 to nie mam szans w starciu z tym chamem :-)
Dziwi mnie tez zejście do podziemi po prawej stronie mapy (za posterunkiem) do którego nie mogę się dostać .Nie da sie przejs przez posterunek.
pozdrawiam i czekam na jakieś tipsy

furio:
dobra, już mam.Zapomniałem, ze w tej misji jest tera of Asha :-)No propblem
pozdro

Syriusz15:
Witam . Założyłem nowy temat , bo pomyślałem , że pytania co do wszystkich kampanii w Hammers Of Fate mogą znaleźć się tutaj . Zaczynam z moim problemem . Jestem w 1 misji kampanii Ylaią - zwiedziłem wszystko co mogłem (mam widocznią połowę mapy tę górną i podziemia ) . Rozwaliłem tych co miałem rozwalić , aby zobaczyć gdzie znajduje się Graal . (mam widoczną całą mapkę ) . Teraz moje pytanie . Gdzie jest ten skarb zakopany? W Heroes V podstawce , było tak , że na mapie skarbu można było zobaczyć siebie , gdy się podjechało w odpowiednie miejsce . Czy w Hammers Of Fate ta opcja jest wyłączona ?

Cube:
to jest w tym samym miejscu!  Może masz pirata czy coś ;)

gropol:
Cytuj>>>>to jest w tym samym miejscu!  Może masz pirata czy coś ;)
[snapback]2228[/snapback]<<<<hmmm..ja by tracic za duzo armii, nie eliminowalem tych stworow pokazanych przez chatki magow.po uzyskaniu odpowiedniego poziomu podjechałem w to miejsce/jw.zawsze to samo/ i koniec..

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona