Heroes V > Kampania V Łowca

Misja III

(1/4) > >>

egzeq:
 


Cele:

    * Odzyskaj Syris Thalla
    * Obroń miasto przed atakami wroga
    * Uwolnij Talanara i Diarela
    * Przygotuj garnizon w Syris Thalla
    * Findan musi przeżyć

Misja zaczyna się od ataku na Syris Thalla. Nekromanta Raven nie będzie miał problemów z pokonaniem sił znajdujących się w mieście. Twoim pierwszym zadaniem będzie odbicie miasta w przeciągu kilku tur. Zanim jednak zaatakujesz zamek, znajdź przydatny artefakt na trakcie prowadzącym na wschód. Gdy już odzyskasz miasto i dowiesz się, ze wzywa cię Tieru, pojawią się właściwe cele misji. Po pierwsze będziesz musiał odpierać ataki nekromantów, którzy będą cię nachodzić co kilkanaście tur traktem od wschodu używając Monolitu. Każdy kolejny nekromanta będzie miał silniejszą armię. Po drugie musisz uwolnić z więzienia dwóch twoich uczniów. Jeden znajduje się na powierzchni na południowym zachodzie, drugi jest uwięziony w podziemiach do których można się dostać zejściem obok wrogiego zamku znajdującego się po wschodniej stronie mapy. Ostatnim celem jest przygotowanie garnizonu. Ma się on składać z 50 Wielkich Druidów, 30 Srebrnych Jednorożców, 10 Zielonych Smoków. Przygotuj armię i popłyń Findanem rzeką na zachód. Wyjdź na ląd obok wrogiego miasta i tu rozpocznij przejmowanie potrzebnych budowli, oraz miasta. Gdy już zajmiesz miasto ruszaj uwolnić pierwszego herosa. Nie przestawaj rozbudowywać zamku. Po uwolnieniu pierwszego ucznia udaj się do podziemi po drugiego i w międzyczasie zajmij wrogie miasto na wschodzie. Cały czas uważaj na nadciągające siły z Monolitu na wschodzie.Prostym rozwiązaniem byłoby, utworzyć bohatera z silną armią i zablokować przejście do miasta, w ten sposób szybciej powinno ci się udać zebrać odpowiednią armię w

Pablossd:
Hmm... :) Mam takie małe pytanie - czy ataki nekrosów na Syris Thala się skończą?... :P Bo nie uśmiecha mi się zostawiać tego miasta na pastwę umarlaków z tak mizerną armią jak podana w celu czwartym... ^_^

Belegor:
Niestety tak, ale jak armia się zwiększy to oni będą się grupować i dopiero po 3-4 tygodniach zaatakuja z wiekszą armią.

Dopóki nie wypełnisz kolejnych zadań, dopóty oni będą atakowac stolicę Irollan.

Cepek:
Ataki nieumarłych nie kończą się , wczoraj miałem okazję przejść misję, widzę Pablossd że mkniesz ze mną poprzez kampanie :) Fioletowy nie będzie Cię atakował jeśli w stolicy pozostawisz findana z armią taką jak w celu misji , możesz jakimś innym bohaterem podbić drugi Sylwan całą resztą armii. Potem zwerbujesz pokaźną armię , zawrócisz tym drugim bohaterem do stolicy elfów , a Findanem rozpoczniesz ekspansję z armią jakiej będziesz do tego potrzebował.

PS. Na jakim poziomie grasz?

Neader:
Ja grając na normalnym zostawiłem w stolicy dokładnie 1/2 wojsk Findana i nie było problemu, choć można zostawić i 1/3 i też będzie dobrze  :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona