Hyde Park > Humor

Humorystyka jednostek

(1/10) > >>

WMS:
Tu chodzi o to aby opisać jednostkę i to śmiesznie pamiętam, że w dziale najsłabsze jednostki każdego poziomu ktoś napisał tak:7lvl.Diabeł-zwykła koza na sterydach i tyle.Lałem z tego, że ja nie mogę i to mnie zainspirowało a tu każdy może opisać jednostkę i śmiesznie ale z sensem.(jak było coś takiego to sorki)Więc zacznę:
Drzewiec-Czy raczej patyczak z brokułem na glacy.

Cepek:
Temat dość kontrowersyjny. Przenoszę do hyde parku, a jeśli będzie fail to ląduje w koszu.

Falkwin:
Żelazny golem - wyglądem na swojej ikonie przypomina ogolonego Marcina Wójcika z Ani Mru Mru, natomiast magnetyczny, to trochę taka kamienna wersja Conana Barbarzyńcy.
Tytan - no cóż, Duke Nukem to ikona świata gier, w Heroesach też się musiał pojawić...
Chowaniec - taak, widać, że te grę robili Rosjanie. Jednostka nie rozstająca się z butelką?
No i druidzi - skoro tak chronią cała naturę, to skąd mają te fikuśne "nakrycia głowy"?

Mantykor:
Mam nadzieję że mogę komentować? :D

Cytuj>>>>No i druidzi - skoro tak chronią cała naturę, to skąd mają te fikuśne "nakrycia głowy"?<<<<Pewnie nakłonił zwierzaczka żeby mu oddał :D


Władca Piorunów - Mój rozmiar nie ma znaczenia. Nie patrzcie tak na mnie! Kupuję ciuchy w specjalnym sklepie... A ten kamienny młot był na jakimś grobowcu, to sobie wyrwałem.
Nimfa - Uffff, ale dziś gorąco...
Drzewiec - Joł, nie widać mnie jestem drzewem!
Archanioł - Ładny kaptur proszę pana! To znaczy pani! E... nieważne.
Golem - Więcej... KAAAWY!

Laxx:
Ok.

Anioły - Barbie Girl atakują ;D
Cerbery są uroczne niczym łyse łasice, jak to je określam ;]
Krzyżowiec zna wiejskie klimaty, bo ginąc muczy jak krowa ;P
Dzinnowi chyba za bardzo czapka na głowę opadła :>

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona