Heroes VI > Kampanie & Scenariusze

Danse Macabre

(1/4) > >>

Jarek138:
Witam wszystkich forumowiczów.
Nie znalazłem nigdzie spostrzeżeń na temat tytułowego dodatku a mam z nim mały problem. Po przejściu bez najmniejszych problemów wszystkich kampanii i pirackiego dodatku,swobodnie ruszyłem z Sandrem na podbój świata. Poległem. Zacząłem drugi raz bardziej spięty. Poległem. Trzeci raz poszedłem jak burza i trzeciego wypadu wroga też nie wytrzymałem. O co kaman ? jakiś myk, ucho igielne ?. Proszę o poradę i z góry dziękuję za brak sarkastycznych podsumowań.

Darkarchangel27:
Rozumiem że masz na myśli walkę ze Smoczkiem? Jeśli tak to się nie martw na razie mi też się nie udało go zlać. Gram na poziomie normalny z Sandrem jako rycerzem. Udaje mi się zredukować go do 16000 punktów życia i to by było na tyle.

Hmm. Teraz doczytałem zdanie o wypadzie wroga... To chyba nie masz na myśli tego co ja. Walka ze Smokiem jest końcową na 2 mapie.

amanis:
Ale w który miejscu macie problem?
To na prawdę była łatwa kampania.
Ostatnia walka jest banalna trzeba tylko najpierw zbić pomocników smoczka, a potem uważać żeby go nie leczyć.

Darkarchangel27:
To wiem od razu trzeba zlać jednostki leczące go ale jak uważać żeby go samemu nie leczyć?

Jarek138:
Nie, problem mam z samym początkiem kompanii w grze. w 2 m-cu ruszają wrogowie i nie przeżywam starcia z trzecim bo z jednego fortu nie mogę odrobić strat.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona