Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 18    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kampanie w Kuźni Przeznaczenia (Czytany 99470 razy)
furio

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« : 19 Grudnia 2006, 00:38:50 »
Wiatam. mam mały problem w 5 misj drugiej kampanii Hammers of fate czyli Laszlo :-)
Wszystko idzie dobrze do momentu, w którym pojawia się sam Laszlo.
Mam sporo zamało wojska zeby mu się przeciwstawic. Na początku tej misji trochę sie porozglądałem i mam sporo kopalni etc, ale brakuje troche kasy i samego wojska. Nie wiem czy nie za póżno zebrałem się do akcji z Laszlo i może powinienem go wyprzedzć bo mimo iz moj heros ma np. impozje, która zadaje 850 to nie mam szans w starciu z tym chamem :-)
Dziwi mnie tez zejście do podziemi po prawej stronie mapy (za posterunkiem) do którego nie mogę się dostać .Nie da sie przejs przez posterunek.
pozdrawiam i czekam na jakieś tipsy


IP: Zapisane
furio

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 19 Grudnia 2006, 12:00:04 »
dobra, już mam.Zapomniałem, ze w tej misji jest tera of Asha :-)No propblem
pozdro


IP: Zapisane
Syriusz15

*

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 24 Grudnia 2006, 08:56:26 »
Witam . Założyłem nowy temat , bo pomyślałem , że pytania co do wszystkich kampanii w Hammers Of Fate mogą znaleźć się tutaj . Zaczynam z moim problemem . Jestem w 1 misji kampanii Ylaią - zwiedziłem wszystko co mogłem (mam widocznią połowę mapy tę górną i podziemia ) . Rozwaliłem tych co miałem rozwalić , aby zobaczyć gdzie znajduje się Graal . (mam widoczną całą mapkę ) . Teraz moje pytanie . Gdzie jest ten skarb zakopany? W Heroes V podstawce , było tak , że na mapie skarbu można było zobaczyć siebie , gdy się podjechało w odpowiednie miejsce . Czy w Hammers Of Fate ta opcja jest wyłączona ?


IP: Zapisane
Cube

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 19

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 25 Grudnia 2006, 18:42:31 »
to jest w tym samym miejscu!  Może masz pirata czy coś ;)


IP: Zapisane
gropol

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 26 Grudnia 2006, 01:50:54 »
Cytuj
to jest w tym samym miejscu!  Może masz pirata czy coś ;)
[snapback]2228[/snapback]
hmmm..ja by tracic za duzo armii, nie eliminowalem tych stworow pokazanych przez chatki magow.po uzyskaniu odpowiedniego poziomu podjechałem w to miejsce/jw.zawsze to samo/ i koniec..


IP: Zapisane
kamel000

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 28 Grudnia 2006, 09:52:49 »
Mam problem z przejsciem misji w ktorej krasnale maja sie rzekomo bronic w swoim podziemnym zamku przed armia imperium. Z tym ze u mnie zadna armia nie napada na zamek :P zrobilem juz wszystkie misje poboczne - wyczyscilem cale podziemia, przejalem wszystkie budynki w ktorych moge wynajmowac jednostki i wszystkie kopalnie. Mam juz 5 miesiac w grze i ogromnaaa armie a imperium jak nie bylo tak nie ma... wie ktos moze o co chodzi ?


IP: Zapisane
rick63

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 03 Stycznia 2007, 14:49:54 »
Siemka!
Ja mam to samo.Też nie moge ukończyć 2 misji /getlost/


IP: Zapisane
Sandro

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 34

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 04 Stycznia 2007, 12:40:48 »
moze mi ktoś wyjaśni takie dziwne zakocnzenie tego wszystkiego? 1 król zabity Biara dalej swoje, a bohaterowie sie na nową wojnę szykują... no i Andrej... czy to ma nam sugerować o nowym dodatku?


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 04 Stycznia 2007, 13:23:23 »
Może my być pewni, iż jescze zobaczymy nie jeden dodatek do heroes V


IP: Zapisane
PANGRYFÓW

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 05 Stycznia 2007, 11:55:38 »
Panowie ja mia?em co? podobnego w misji trzeciej. Co? g?upia?a gra. Dopiero przy którym? razem jak gra?em od poczatku misje zaskoczy?a. Juz mówie o co chodzi . mia?em uwolnic bohatera w trzy tygodnie lecz gdy to zrobi?em on si? pojawia? a cel by? niezrealizowany. Dopiero za którym? razem zaskoczy?o i dope?ni?em to zadanie. Oczywiscie szybki zapis od tego momentu i dalej juz by?o ok.


IP: Zapisane
furio

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 05 Stycznia 2007, 14:33:30 »
Chyba  chodzi ci raczej o znalezienie miejsca klultu , a nie gralla.Je?li masz ca?? mapk? odktyta to powiniene? to miejsce znale?? chociaz ja mialem z tym tez maly problem bo mapa jest ciemna i nie ma na niej zaznaczonwgo dok?adnie miejsca. To jest zdaje si? w takiej wn?ce ko?o wie?y/drzewa , która ods?ania teren.
Ja mam problem z ostatni? misj? gdzie mam walczy? z królem krasnoludów. Wszystkie miasta s? juz zaj?te , a jam mam zdobyc to ostatnie w ci?gu dwuch iesi?cy. K?opot w tym, ze NIe ma szans ?ebym wyprodukowa? a? tak silna armi? zeby pokona? króla. On tam ma 20 magmowych smoków, 55 w?adców burzy, 100 runepriestów, 400 spearów i jeszce sporo innego woja. ja wpad?em z 13 archanio?ami, 10 czaarnymi smokami, 30 palladynami, 80 runepriestami w 30 witch matriarchami plus troch? mi?sa i nic.Na dodatek ta walka jest w trybie gdzie mamy oko?o 15 sekund na ka?dy ruch. Czy kt? to juz przeszed???


IP: Zapisane
tybetix

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 19 Stycznia 2007, 09:02:56 »
dziwne. u mnie pojawil sie czerwony gracz. moze sprobujcie zaczac jeszcze raz ta misje.


IP: Zapisane
tybetix

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 19 Stycznia 2007, 09:03:12 »
dziwne. u mnie pojawil sie czerwony gracz. moze sprobujcie zaczac jeszcze raz ta misje.


IP: Zapisane
Dzik_gks4

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 19 Stycznia 2007, 13:54:42 »
Witam
Mam ten sam problem  z 2 misj? 2 kampani. Mam rozwi?zanie tego problemu wpisanie kodu na przej?cie misji ale niestety nigdzie nie ma kodów do dodatku :(. Gra jest super ale kurwi** dostaje jak siedz? nad t? misj?


IP: Zapisane
Dzik_gks4

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 19 Stycznia 2007, 13:54:46 »
Witam
Mam ten sam problem  z 2 misj? 2 kampani. Mam rozwi?zanie tego problemu wpisanie kodu na przej?cie misji ale niestety nigdzie nie ma kodów do dodatku :(. Gra jest super ale kurwi** dostaje jak siedz? nad t? misj?


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 ... 18    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry