Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jak w tytule tematu...
Gelu - 5 (23.8%)
Gem - 2 (9.5%)
Yog - 0 (0%)
Crag Hack - 4 (19%)
Sandro - 10 (47.6%)
Głosów w sumie: 21

Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Najlepsza postać? (Czytany 6064 razy)
niedoceniony

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 107


Ja nie byc taki ork!

Zobacz profil
« : 19 Marca 2013, 15:58:49 »
Drugi dodatek do kultowej gry zaszczycił nas plejadą nietuzinkowych bohaterów, których losy splotły się w przedziwnych okolicznościach. Poznaliśmy ich już w poprzednich częściach, jednak ich historia nabrała niezłego tempa w Cieniu Śmierci. Oto i oni:
Gelu: dowódca strzelców z AvLee. Nie wiem co o nim sadzić. Raczej nieskazitelna postać, pełna powagi, skupiona wyłącznie na jednym celu: służbie krajowi.
Gem: jedyna kobieta w "zestawie". Niebieskooka, blondwłosa czarodziejka z Enroth. Zapamiętałem scenę w Przeklętym Przymierzy, gdy wśród płonących zgliszcz płacze nad lalką zabitej dziewczynki.  :niepewny: Straszne!
Yog: Zbuntowany student magii z Bracady, syn barbarzyńcy i dżinki, po której odziedziczył granatowy kolor skóry. Trochę zniewieściale (żeby nie powiedzieć: metroseksualnie) wygląda jego portret. Zdecydował się porzucić akademię czarodziei, gdy jego ukochana przeszła na stronę nekromancji (nazywała się Vidomina).
Crag Hack: Barbarzyńca do kwadratu! "Żeby zdobyć czaszkowy hełm, trzeba będzie odrąbać komuś głowę. Zapowiada się pyszna zabawa!". Nie przebiera w słowach i to z jego ust pada większość zabawnych lub emocjonujących zdań.
I wreszcie... Sandro: nekromanta, zręczny manipulator i polityk, który skazany był o krok od sukcesu do przejęcia władzy nad całym Antagarichem.

Zastanawiałem się, czy nie umieścić Finneasa Vilmara... ale on wystąpił tylko w dwóch misjach i był jedynie marionetką, chociaż... niezłe było, jak wtrącił do więzienia Sandro. Przebiegłe posunięcie!


« Ostatnia zmiana: 19 Marca 2013, 16:10:24 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
http://teslicus.blog.pl/

ZAPRASZAM NA BLOGA O FILMACH!!!
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 20 Marca 2013, 19:10:23 »
Patrząc od strony czysto technicznej, to najlepszy jest Gelu przez op strzelców.
Co do strony fabularnej... Najciekawszą imho jest Yog, bardzo fajna i ciekawa historia barbarzyńcy i dżina zarazem ( jedno drugiego nie wyklucza ofc ;d)


IP: Zapisane
niedoceniony

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 107


Ja nie byc taki ork!

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 13 Czerwca 2013, 19:30:17 »
Gelu to najbardziej ironiczna postac z całych Heroesów: uratował świat dwa razy, by w końcu osobiście go zniszczyc! Pokonał nekromantów, pokonał demonów, a przegrał starcie z tępym, obmierzłym, egoistycznym władcą barbarzyńców - Kilgorem.


IP: Zapisane
http://teslicus.blog.pl/

ZAPRASZAM NA BLOGA O FILMACH!!!
Agrael9996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Twój pan i mentor.

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 13 Czerwca 2013, 19:38:22 »
Pod względem czysto technicznym, najlepszy jest Gelu. Ale jeśli chodzi o fabułę, uwielbiam Sandro.

No spójrzcie, ta jego przebiegłość gdy oszukał kilku bohaterów by wypełnić swój plan, pokonał swojego mentora, zrobił marionetkę z księcia nekromantów Vilmara (w sumie, sądząc po opisie Vilmara, nie jest to wielka sztuka zrobić z niego takową marionetkę). Jak dla mnie jest symbolem chwały tej oto rasy!

Poza tym, wygląd też niezgorszy. Zakapturzona czaszka...Mroczno i przebiegle, czyli tak jak być powinno.


« Ostatnia zmiana: 13 Czerwca 2013, 20:02:26 wysłane przez Agrael9996 » IP: Zapisane
Gdy rzucasz mi przed odnóża rękawicę, zastanów się czy nie roztopi się ona pod wpływem mojej aury.

Albowiem zwą mnie Agrael - jam zwykły żołnierz w wielkiej wojnie, a wojna wymaga poświęceń.
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 22 Czerwca 2013, 15:42:12 »
A tam, się wypowiem, niech stracę.
Dawno w hirki nie grałem, ale kampanie przeszedłem. I jeśli chodzi o postać, to najlepszym i najbardziej charakterystycznym był, jest i będzie Sandro. Jak Agrael napisał, przebiegłość, zdrada tym podobne duperele. Chwała mu za to :D.


IP: Zapisane
hathostet
Retired

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 376


..:: Elitarny redaktor ::..

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 24 Czerwca 2013, 12:56:46 »
Zdecydowanie Sandro - dokładnie rzecz ujmując, to uwielbiam go za całokształt;]

Gelu też jest bardzo ciekawą postacią, lubię u niego umiejętność przemieniania łuczników i elfów w Wysokich Strzelców, którzy naprawdę sieją spustoszenie wśród wrogich wojsk ;]
Taką samą umiejętność posiadał Dracon w dodatku "Armageddon's Blade", tyle, że ten przemieniał magów i arcymagów w czarodziejów ;]

Yog i Crag Hack są mi raczej obojętni...a jeśli chodzi o czarodziejkę Gem....no cóż, mam do niej duży sentyment ;]


IP: Zapisane
Tazari

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 28 Września 2013, 18:12:16 »
Jeżeli patrzę pod kontem siłowym i klasę to zdecydowanie Crag jest najsilniejszy.
Jeżeli chodzi o fabułę to rządzi Sandro. Jego knowania doprowadziły go prawie do celu, ale sam dał się podejść swojej marionetce i przegrał wszystko.


IP: Zapisane
Viliorre

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3


Kogóż diabli nioso?

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 06 Października 2013, 20:10:38 »
Ja zawsze lubiłam grać Gem, właściwie bez większego powodu. Może ze względu na płeć, była w końcu jedyną nowa bohaterką kampanijną w SoDzie.
Jednak za ulubioną postać pod względem fabularnym uważam, tak jak i moi poprzednicy, Sandro. Niesamowicie spodobała mi się jego zdolność manipulacji. Ustawił sobie wszystko tak, żeby wszyscy odwalili za niego robotę, a on jeden by na tym skorzystał.
Muszę jeszcze wpisać tu Gelu, ponieważ jego zdolność była naprawdę genialna. Samych strzelców uznaję za jedną z najlepszych jednostek w H III.


IP: Zapisane
Śmiercionośne słoneczniki - najnowszy wynalazek czelabińskich naukowców.
cliner

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 29 Grudnia 2015, 12:26:55 »
Trochę odkopię :D

Gelu jest dobry tylko jeśli kieruje Bastionem albo Zamkiem (szkolenie).
Według mnie znacznie lepszym bohaterem uniwersalnym jest Crag Hack.


IP: Zapisane
Centaur77

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 04 Lipca 2018, 14:25:03 »
Sandro jest najlepszym bohaterem, nie ma nawet porównania do innych... no może Gelu - ci łucznicy niszczą prawie wszystko  ;)


IP: Zapisane
Przeczytaj jak poradzić sobie z zaczerwienioną skórą http://www.zaczerwienienieskory.pl/axotret-na/
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 25 zapytaniami.
                              Do góry