Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Might and Magic: Duel of Champions (Czytany 19653 razy)
LordSauron

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 13 Kwietnia 2015, 19:02:08 »
Osobiście wolę odpalić normalnego heroesa, ale jak nie mam chęci, to Duel of Champions jest bardzo dobrym substytutem. Ma wszystko czego można wymagać od dobrej karcianki, a do tego jest darmowa i można łatwo zagrać. Na bardziej wybajerowane rzeczy trzeba sypnąć groszem, fakt. Na szczęście nie jest to konieczne jak chce się zagrać kilka niezobowiązujących partyjek.


IP: Zapisane
MrocznyWedrowiec

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #31 : 14 Kwietnia 2015, 09:51:15 »
Zgadzam się. Dobra i solidna gra, zważywszy na to, że Free to Play to zazwyczaj z lekka badziewne tytuły - chociaż te oparte o klienta są o niebo lepsze niż te przeglądarkowe. W każdym razie grałem nie raz w Duelsy i jestem jej fanem - aktualnie robie sobie przerwe z braku czasu.


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 13 Sierpnia 2015, 13:39:42 »
Zdaję sobie sprawę że od kilka miesięcy nikt nie pisał w tym temacie, ale chciałbym napisac moją historię z tą grą.

DoC ma dla mnie ogromną wartość sentymentalną, był moją pierwszą karcianką i wprowadził mnie do tego zacnego gatunku. Spędziłem mnóstwo godzin bawiąc się świetnie, i nie żałuję pieniędzy wydanych na tą grę(A podobno F2P :P). Zacząłem od Nergala na łutach, po czym przyszedł czas na rush Takana Osore, aż w końcu złożyłem mój ukochany mill na Hakeemie. Przegrałem 600h w tej grze i niczego nie żałuję :P

I wszystko byłoby super, gdyby nie debilne decyzje developera, które zabiły grę. No bo jak inaczej nazwac podział gry na dwa formaty, który to spowodował że całe kolekcje kart, całe decki poszły w pizdu. Jeżeli chciałeś byc dalej w grze to trzeba było kupowac całe zestawy nowego setu. Nie potrafię znaleźc żadnego racjonalnego wytłumaczenia tej decyzji, choc domyślam że jakiś MUSK usłyszał o rotacji i postanowił wprowadzic swoją pokręconą wersję. Mnóstwo graczy odeszło ale to nic, ja wciąż grałem i świetnie się bawiłem. Miałem nadzieję że gra przetrwa i będzie się rozwijac. Niestety byłem w błędzie... Balans w DoCu po BS2 nie był jakiś zły, niestety kolejne decyzje zniszczyły i to. Kto gra ten pewnie wie o czym mówię: dodanie do gry OP bohatera, jakim bez wątpienia jest Kal-Azaar, co totalnie zmieniło metę na nudną, sytuacji nie poprawiło dodanie Gniewu Arkatha, który całkowicie usunął z gry mojego Takanę i całą Świątynię :(  Nie wspomniałem jeszcze o tym, że w międzyczasie Ubi pogorszyło ekonomię(usunięcie dostawania waluty premium za zdobywanie poziomów), a ostatnim gwoździem do trumny było przekazanie gry z rąk Ubi do BlueByte. Jeżeli kiedykolwiek wasza ulubiona gra zostanie oddana w ich ręcę, to lepiej od razu usuńcie grę. Bardziej niekompetentnych ''developerów'' nie znam. Ich jedynym osiągnięciem od 8 miesięcy było wydanie dodatku zrobionego jeszcze przez starą ekipę. Ilośc bugów w grze jest niewyobrażalna, i ŻADEN z nich przez ten czas nie został naprawiony. Można np. przegrac grę przez zakończenie tury, ot taki mały bug :P Polskie forum jest martwe, nie tak dawno nawet odszedł polski CM, więc nie ma nawet moderatora, a na globalnym forum CM nawet nie odpowiada na pytania, zamiast tego co kilka dni daje jakąś cholerną zagadkę czy krzyżówkę, niezłe jaja co nie? I tak to już jest z DoCiem, moją niegdyś ukochaną grą, obecnie nawet nie chce mi się grac, bo przez pierdyliard bugów jest to znacznie utrudnione. Przykro mi to pisac, ale taka jest prawda

Co ciekawe, DoC w Chinach rozwija się niezależnie, mają już nawet drafta, o czym my możemy tylko pomarzyć


IP: Zapisane
WielkiKiryl

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 67


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 13 Sierpnia 2015, 15:13:54 »
Regeth nie tylko tą grę BlueByte niszczy skutecznie, bo też niszczy Might and Magic Heroes Online, gdzie błędy typu niewłaściwa sesja to norma, same DoC obecnie mnie nie przyciąga z tego powodu, że to BB niestety prowadzi.


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 14 Sierpnia 2015, 03:44:15 »
O właśnie, dobrze że wspomniałeś o HO, bo znalazłem ciekawy artykuł na temat tej gry.

http://www.acidcave.net/jak_zabic_gre_niebieskim_bajtem....html

Myślę że jak tak dalej będzie się działo, to w końcu Ubi i BB przegonią EA w kwestii bycia najbardziej znienawidzonym wydawcą


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 14 Sierpnia 2015, 11:32:43 »
Myślę że jak tak dalej będzie się działo, to w końcu Ubi i BB przegonią EA w kwestii bycia najbardziej znienawidzonym wydawcą

A wiesz Regeth z jakim tekstem spotykam się ostatnio całkiem często?
Dlaczego EA jest najgorszym europejskim wydawcą? Bo Ubisoft jest z Kanady.

I Ja może marudzę, ale mam wrażenie że póki co najbardziej przyjazną klientowi politykę prowadzi Riot Games (no tak, ale tu jest tylko jedna gra), Blizzardeł, no i zapewne Valve, choć od tych ostatnich gry żadnej nie mam.

Wracając do tematu - zmiana mechaniki (pieczęcie przestało się całkowicie otrzymywać z bezpłatnych źródeł) i brak czasu bardziej stały się przyczyną dla której przestałem grać w DoC. W HS podobnie, z tą różnicą, że każde podejście to rząd przegranych "bo karty w opór zdeaktualizowane". W przypadku DoC wróciłem raz. I jakoś na więcej prób nei mam ochoty.


IP: Zapisane
WielkiKiryl

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 67


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 14 Sierpnia 2015, 12:28:17 »
Odpowiedź niestety jest prosta jeśli chodzi o upadek tych 2 gier. Po prostu BlueByte w ogóle nie zna się na heroes. DoC to samo, karciana wersja heroes, to też została zepsuta przez BB.
Ogólnie wydawcą tych 2 gier w ogóle BB nie powinno być, bo zepsuło je mocno. Riot Games w LoLu daje możliwość kupowania postaci za walutę,którą zdobywa się za mecze lub za riot points, a skórki do nich to tylko za rp są, ale dają tylko wygląd postaci.
Do tego upadek Heroes Online będzie spowodowany błędną polityką BB, cenzurą na forach oraz ignorowanie zgłoszeń.
DoC fajna gra, ale jak dowiedziałem się, że BB prowadzi, to przestałem w nią grać, a szkoda, bo pewnie dobrze przy niej bym spędził czas.



IP: Zapisane
Ravignir

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 10 Września 2019, 00:08:59 »
Jakby ktoś nie wiedział Baratorch "wskrzesił" DoCa w styczniu. Co prawda jest to wersja alfa, funkcjonalność jest mocno ograniczona i sama rozgrywka działa na zewnętrznym lobby, ale pograć można.

Plus jest taki, że Baratorch załatał większość bugów. Każdy ma dostęp do każdej karty, zapraszam na globalny discord po więcej informacji (ponad 1000 osób):
https://discord.gg/cBaE8jx

Lub Polski discord:
https://discord.gg/cjGKvMs



IP: Zapisane
yoshi5

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #38 : 25 Października 2019, 16:40:07 »
Podbijam, dajcie jakieś dobre gry online, bo mi się nudzi ostatnio :D


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry