Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
4 misja twierdzy- błąd (Czytany 2521 razy)
Alex3245

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« : 03 Maja 2015, 11:28:13 »
Witam
Gdy uruchamiam 4 misje Twierdzy, podczas loadingu wyrzuca do Windowsa i wyskakuje błąd. Gra jest spatchowana do 2.1, reinsatalowałem i nic nie pomaga. Liczę na waszą pomoc  :)


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 03 Maja 2015, 11:30:22 »
Z informacji odnośnie tego, jaki błąd konkretnie wyskakuje, jedyne, co mogę ci poradzić to to, że coś jest nie tak i musisz to jakoś naprawić.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Alex3245

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 03 Maja 2015, 11:46:41 »
Nie ma tu zbytnio co opisywać, po prostu wyskakuje "Program M&M Heroes VI przestał działać"


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 03 Maja 2015, 12:06:41 »
Taki problem jest więc trudny do rozwiązania, bo tutaj trzeba byłoby popatrzyć w szczegółowy komunikat, który można zobaczyć, gdy rozwiniesz raport o błędzie. W przypadku h6 często musiałem grzebać w sterownikach od karty graficznej. Zdarzało się pare razy, że musiałem zainstalować starszą wersję. Możesz to spróbować.

I tak jednak polecam napisać do pomocy technicznej Ubisoftu, załączając przy tym pliki DXDiag i MSInfo, a także rozwinięty raport o błędzie.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 03 Maja 2015, 14:04:59 »
Witamy nowego kolegę ;)
A czy przy poprzednich misjach zdarzał się takowy błąd czyli wywalało do pulpitu? Ostatecznie wczytaj save z misji wcześniej, dokończ i sprawdź wtedy jak gra się zachowa ostatecznie restart misji III bo niestety gra ta czasami ma takie peszki i powoduje to niechciane powtórzenie jakieś misji po której można przejść dalej.


Cytuj
I tak jednak polecam napisać do pomocy technicznej Ubisoftu, załączając przy tym pliki DXDiag i MSInfo, a także rozwinięty raport o błędzie.
Nie odpiszą, gra za niedługo będzie obchodzić 1.5 roku od kiedy wycofali się z jej supportu co oznacza jedno - Graczu radź sobie sam lub szukaj w internetach.


IP: Zapisane
Alex3245

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 03 Maja 2015, 14:25:01 »
Przy innych misjach nie było problemów, no ale spróbuje jeszcze raz przejść trzecią od nowa. Do Ubi napisałem, no ale wiadomo jaka to świetna firma więc na wiele nie liczę :p

Wiadomość doklejona: 03 Maja 2015, 17:42:18
Wielkie dzięki dla kolegi, przeszedłem drugi raz III misje i teraz śmiga. Temat do zamknięcia  :)


« Ostatnia zmiana: 03 Maja 2015, 17:42:18 wysłane przez Alex3245 » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry