Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 74 75 76 [77] 78    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wszystkie problemy z grą - Instalacja, błędy, komunikaty itp (Czytany 463917 razy)
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #1140 : 24 Sierpnia 2014, 15:33:41 »
Wymagania wszystkie spełniam (ew. karta graficzna - geforce gt 320m), modyfikacjami się nie bawiłem, a jakość grafiki najniższa, jak się da.
Jesteś pewien, że komp spełnia wymagania gry? Ew upgrade do 3.1, bo wiem, że w poprzednich częściach miałem ogromne problemy czasami.
jest wersja 3.1 ? :o

EDIT:
Komputer nie jest zasyfiony, bo formatowałem dysk c jakiś tydzień temu właśnie z powodu problemów z herosami

Wiadomość doklejona: 24 Sierpnia 2014, 15:19:14
Jeszcze próbowałem kombinować ze sterownikami do nvidii, bo są jakieś problemy. Przed formatem miałem wersję 306, czy coś w tym stylu. Pogrzebałem na forach i znalazłem jeszcze starszy sterownik, mianowicie 296.10, z tym, że nie moge go zainstalować, bo ma problem taki:
"Program instalacyjny NVIDIA nie może kontynuować pracy
Ten sterownik graficzny nie mógł odnależć zgodnego sprzętu graficznego."
Powiem jeszcze, że przez większość czasu korzystam z dwóch monitorów równolegle, z laptopowego (1366x768) i zewnętrznego (1680x1050)
Podczas grania w herosy wyłączam laptopowy monitor i gra śmiga na rozdzielczości 1680x1050 na monitorze zewn.
Myślicie, że może to mieć jakiś wpływ na wszystko?

Nie 3.1, mój błąd pomyliło mi się z piątką. Ale skoro jesteś pewien, że wymagania spełnia to już nie wiem niestety jak Ci pomóc


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

blpfg

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Myślę, że jednak nie

Zobacz profil
« Odpowiedz #1141 : 24 Sierpnia 2014, 15:35:15 »
A myślisz, że ekran zewnętrzny, lub zbyt wysoka rozdzielczość może mieć tu coś do rzeczy?


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #1142 : 24 Sierpnia 2014, 15:48:40 »
Skoro gra śmiga na zewnętrznym, a na lapku nie to na pewno tu jest problem pogrzebany. Chociaż nigdy w życiu nie spotkałem się z błędem dotyczącym monitora.

Próbowałeś zmienić rozdzielczość grając na ekranie laptopa? Na mniejszą np?





IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

blpfg

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Myślę, że jednak nie

Zobacz profil
« Odpowiedz #1143 : 24 Sierpnia 2014, 15:55:12 »
W sumie na laptopowym śmiga jak maleńka, chociaż tamten był większy, miał lepsze kolory i wogóle, ale nieważne. Coś za coś ;) Dzięki za pomoc


IP: Zapisane
Jasder

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #1144 : 10 Września 2014, 10:51:12 »
Cześć
Kupiłem Heroes VI pełną edycję. Mam podstawowy problem w grze, zarówno w dance macabre oraz cienie mroku mam ciemny ekran. I teraz jakie macie pomysły? Znalazłem informację, że należy ściągnąć plik ddraw, lecz to nic nie dało, problem jest ciągle, włączę kampanie, to odrazu pierwsze filmiki są ciemne i nic nie widać. zaczyna się misja i wszystko jest ok do chwili kiedy postacią chcę wyjść na powierzchnię wówczas znowu obraz jest ciemny....
Wersja gry po zainstalowaniu to 2.0. kiedy ściągam patche 2.1. to błąd nie znika oraz.... wyskakuje kolejny błąd, gra nie może połączyć się z netem. wyskakuje informacja że jestem w grze offline i gra zaleca się połączyć... dodatek 2.1.1. nie robi nic nowego. Jakie rady macie aby to odpalić?
Dodatm że karta graficzna bez problemów odtwarzała mi podstawę gry.
Proszę o radę ;/


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1145 : 12 Września 2014, 15:56:27 »
Cześć
Kupiłem Heroes VI pełną edycję. Mam podstawowy problem w grze, zarówno w dance macabre oraz cienie mroku mam ciemny ekran. I teraz jakie macie pomysły? Znalazłem informację, że należy ściągnąć plik ddraw, lecz to nic nie dało, problem jest ciągle, włączę kampanie, to odrazu pierwsze filmiki są ciemne i nic nie widać. zaczyna się misja i wszystko jest ok do chwili kiedy postacią chcę wyjść na powierzchnię wówczas znowu obraz jest ciemny....
Wersja gry po zainstalowaniu to 2.0. kiedy ściągam patche 2.1. to błąd nie znika oraz.... wyskakuje kolejny błąd, gra nie może połączyć się z netem. wyskakuje informacja że jestem w grze offline i gra zaleca się połączyć... dodatek 2.1.1. nie robi nic nowego. Jakie rady macie aby to odpalić?
Dodatm że karta graficzna bez problemów odtwarzała mi podstawę gry.
Proszę o radę ;/
Witaj ;)
Zaglądałeś do tego tematu i próbowałeś tego sposobu?
http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,9853.0.html
Bo jest jeszcze inna droga a mianowicie jeśli posiadasz Kartę graficzną Nvidia GeForce to musisz zainstalować starsze sterowniki bodajże numerek 312 coś tam i wtedy powinien zniknąć ten efekt.


IP: Zapisane
Tropiciel

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #1146 : 12 Września 2014, 22:32:22 »
Witam zakupiłem comlete edition heroes 6, zainstalowałem grę na systemie win 8.1  na razie samą podstawę i nie mogę uruchomić gry (program Uplay Launcher przestał działać  ) próby aktualizacji gry nic nie dały  :(.    czy klucz od gry trzeba gdzieś wpisywać ? Proszę o pomoc 


Wiadomość doklejona: 14 Września 2014, 14:48:42
Witam widzę że nikt nie potrafi mi pomóc  :-/


« Ostatnia zmiana: 14 Września 2014, 14:48:42 wysłane przez Tropiciel » IP: Zapisane
blpfg

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Myślę, że jednak nie

Zobacz profil
« Odpowiedz #1147 : 20 Września 2014, 17:18:13 »
@up
spróbuj uruchomić gre jako admin
tez mialem ten problem, pomoglo


IP: Zapisane
Sheeniva

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16

Zobacz profil
« Odpowiedz #1148 : 24 Października 2014, 18:53:29 »
Witam.

Kupiłem dziś Heroes VI i po założeniu konta na ubisoft chciałem wykonać patchowanie z wersji 1.0 na 1.8. Otrzymałem taki błąd:



Grałem w wersję offline ale wolę pograć online.

O to moje specyfikacje komputera:

Windows 7



Proszę mi pomóc :(.

Pozdrawiam serdecznie


IP: Zapisane
Sheeniva

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16

Zobacz profil
« Odpowiedz #1149 : 13 Listopada 2014, 20:50:07 »
Witam,

Chcę dodać nowe mapy do gry, ale nie mogę znaleźć katalogu Scenario. Wie ktoś jak można odnaleźć ?


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1150 : 20 Listopada 2014, 13:33:10 »
Sprawdzałeś w "Moich dokumentach"? Powinieneś mieć tam folder Might & Magic Heroes VI, a w nim podkatalog zatytułowany właśnie Scenario.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Rhiamon

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #1151 : 05 Października 2015, 22:55:38 »
Witam.
Mam problem z instalacją oryginalnej wersji Heroes 6 Cienie Mroku.
Gra została już raz zainstalowana, jednak nie pamiętałam hasła do uplay więc nie mogłam jej uruchomić. Odzyskałam hasło po pewnym czasie, próbowałam uruchomić grę, ale wyświetlał mi się komunikat. że gra jest nieprawidłowo zainstalowana. Odinstalowałam grę, usunęłam folder i teoretycznie gra nie istniała na komputerze- teoretycznie. W praktyce jednak ostał się jeden plik, który jak się okazało był blokowany przez antywirusa i znajdował się w przechowalni wirusów. Usunęłam go i wtedy nadszedł najgorszy problem.
Mam zainstalowany windows 8, a plik znajdował się w folderze gier, jednak nie można go ani uruchomić, ani usunąć, nic. Jest ale go nie ma, przez co ponowna instalacja jest niemożliwa, ponieważ podczas odpalania płyty mam jedynie opcję odinstalowania gry bądź jej uruchomienia. Jak już wspominałam wcześniej odinstalowałam i usunęłam wszystko powiązane z grą z komputera.  Nie jestem geniuszem informatycznym, więc  pomoc będzie nieoceniona. Może to jakaś banalna sprawa, ale niestety nie jestem sobie w stanie z tym poradzić. Cóż mam zrobić?

Dodam jeszcze, że komputer wyszukuje ten plik tylko i wyłącznie w tym folderze.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1152 : 06 Października 2015, 15:41:07 »
Cześć ;)
Nie pamiętam dobrze ale jak wiem Herosi 6 mają problemy z instalacją/granie pod Windowsem 8/10 dlatego najbardziej zalecaną opcją jest ich instalowanie bądź uruchamianie na starszych i sprawdzonych generacjach w tym wypadku Win XP SP2/3 lub Win7 SP1.
Do dalszej części twojego posta to spróbuj wyczyścić rejestr plików np programem Ccleaner bo możliwe przez to instalator widzi grę. Są również 2 inne opcje w tym wypadku, skopiowanie z innego komputera plików gry i próbować uruchomić grę albo ostateczność czyli wrócić lub zainstalować Windows7.


IP: Zapisane
Morph

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #1153 : 17 Października 2015, 13:48:12 »
Witajcie, mam problem ze zdolnościami frakcji. Mimo, że Anastazja ma 22lvl to na polu bitwy jest zdolna używać tylko Nekromancji I poziomu. Gdy zdolność ładuje się na wyższe poziomy (2 i 3) pole zdolności robi się po prostu szare. Co dziwne, gdy włączę tryb automatyczny bitwy, to Nekromancja II i III są używane bez problemu. Cóż zrobić?
Parę zdjęć do podglądu.





Z góry bardzo dziękuję za pomoc. :)


IP: Zapisane
Zeuhl

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #1154 : 26 Lutego 2016, 10:46:46 »
Witajcie drodzy forumowicze.

Ubisoft leci ze mną w kulki, mianowicie po długim odstawieniu od Herosów 6 postanowiłem ponownie sobie trochę pograć, ale niestety nie jest mi to dane ponieważ pojawia się taki oto problem (na załączonym obrazku).

Czy wiecie co z tym fantem mam zrobić?
Jestem pewien, że logowałem się do uplay'a z jednego adresu mail.

Pozdrawiam :)




IP: Zapisane
Strony: 1 ... 74 75 76 [77] 78    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry