Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Pierwsza misja mocy (Czytany 3977 razy)
Mamut

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 9

Zobacz profil
« : 09 Kwietnia 2007, 11:00:50 »
Nie mogę przejść pierwszej misji kampanii mocy, otóż gdy tylko przechodzę przez pierwszego strażnika granicznego jestem atakowany przez barbarzyńce z dużo silniejszą armią w której ma ponad 30 ogrzych  magów i kilka cyklopów zaś ja mam jedynie dostęp do berserkerów centaurów normandów i harpii(taką samą armie ma wróg + ogry i cyklopy wcześniej wymienione).Jak to przejść?


IP: Zapisane
Arcylisz

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 29 Marca 2008, 14:09:00 »
U mnie jak przechodziłem to Gościu miał 5 poziom dopiero jak miałem 2 miasto to on miał cyklopy i ogrzych magów a potem wycofał się do podziemi

Radziłbym ci rozegrać to szybciej niż teraz ja miałem szczęście bo był miesiąc centaura
i fortu ogrów i jaskini cyklopów pilnowało 20 centaurów i 40 bersekerów


IP: Zapisane
kolg4

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 18 Czerwca 2011, 14:40:33 »
Tą misje musisz przejść bardzo szybko !
Nie możesz np. siedzieć w zamku i zbierać armię  ^_^


IP: Zapisane
Mati326

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 15

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 19 Czerwca 2011, 08:22:38 »
Pamiętam, że też miałem problem z tą misją, przejęcie jaskini cyklopów da tobie przewage.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 19 Czerwca 2011, 10:08:36 »
Grałem w tą misję i trzeba przyznać, szybkość jest najważniejsza. W tym wypadku jednak miałem szczęście, ponieważ udało mi się pokonać dwóch potężnych najeźdźców i kiedy gracz szykował się powoli do kolejnej inwazji, ja wszedłem na jego teren i kiedy on zajmował miasta na górze, ja wziąłem jego i odbiłem swoje pierwotne.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry