Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
poszukuje mapy (Czytany 3457 razy)
berserk25

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« : 05 Kwietnia 2012, 19:57:36 »
witam,

poszukuję mapy do homm4, niestety nie pamiętam jej nazwy. Wiem tylko że jej wielkość to: XL/L, poziom trudności: Impossible.

Pamiętam ,także że grało się tam albo Przystanią(Anioły,Championy) albo Śmiercią(Kościane Smoki,Diabły). Potwory(moby) neutralne - w legionach, każdy oddział bez wyjątku, było ich strasznie dużo.
Nic więcej nie potrafię powiedzieć, może ktoś kojarzy?
prosiłbym o kontakt jeśli tak ;D


IP: Zapisane
Kapson

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 05 Kwietnia 2012, 20:32:26 »
Nie podam Ci konkretnej nazwy mapy bo to niemożliwe. Parametry które podałeś spełnia co najmniej kilkadziesiąt map. Spróbuj  jednak użyć poniższego linka, są tam wszystkie mapy :

http://www.maps4heroes.com/heroes4/maps.php


IP: Zapisane
berserk25

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 05 Kwietnia 2012, 20:41:39 »
wiem, tego się obawiałem:( wiem tylko że szło tam zrobić pokaźną armie wampirów (z samej nekromancji kilka grupek po kilka tysięcy!) o ile mnie pamięć nie myli to można było grać tylko albo Przystanią albo Śmiercią. No nic ściągnę wszystkie z tej stronki którą podałeś(przeglądałem ją nie raz, ale ściągałem tylko te które wpadły mi w oko:)) a nóż się trafi.
Dzięki za szybką odpowiedź:)



IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 28 Kwietnia 2012, 10:47:51 »
Nie ma tam wszystkich, np. tego władcy pierścieni którego szukam od niepamiętnych czasów tam nie ma ;/


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry