Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja Trzecia (Czytany 15497 razy)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 24 Listopada 2011, 22:05:01 »
Co do kopalń- na żadną nie natrafiłem. Ani w Virgil, a ni w forcie po drodze nie było kopalni kryształów. Jedynie kamieniałomy.
Na północny zachód od Virgil oraz po pokonaniu drugiego oddziału Sanktuarium od prawej od startowego zamku na wschód jest druga.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Toruvielle

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 24 Listopada 2011, 22:07:13 »
Jedna z kopalni znajduje się na samiutkiej górnej krawędzi mapy, mniej więcej po środku (po lewo od tego źródła, które zaczyna serię wodospadów), drugą masz odrobinę na północny wschód od miasta Wilczy Las.


IP: Zapisane
Mcian

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 03 Grudnia 2011, 10:27:59 »
Ja znowu mam zupełnie inny problem chodzi o zdanie "na skrzydłach wiatru", które pojawiło się w momencie gdy doszlam do bramy. Chodzi o odwiedzenie trzech kapliczek (ma to pomoc w przebiciu sie przez brame) znalazłam dwie a trzeciej nie moge...jedna była nieco nizej niz brama a druga na lewo od srodka mapy. Gdzie trzecia? W sumie to nie wiem czy ma to jakis zwiazek ale brama do domu tego od oblężeń cały czas jest zamknięta i nie jestem w stanie sie tam dostac. Siedze jak głupia, patrze na te mape i nie wiem co dalej. Wszystkie zamki mam zdobyte...


Dobra slepota jestem i tyle...znalazłam :P


« Ostatnia zmiana: 03 Grudnia 2011, 10:59:03 wysłane przez Mcian » IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 03 Grudnia 2011, 13:14:42 »
Brama do domu architekta będzie zawsze zamknięta, jeśli Anton będzie na ścieżce łez. Ona jest tylko wtedy 'czynna', gdy jest on na drodze krwi.
Trzecia kapliczka zaś znajduje się w prawym dolnym rogu mapy przy dopływie rzeki, na południe od Flammschreinu.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 10 Grudnia 2011, 16:11:05 »
A ja mam problem z tą bramą z nagami  :(... Też mi się zacina itd. No i czekam, czekam, czekam i dalej się dzieje to samo. Mam od dawna łzę ashy, władam 2 zamkami i wszystkimi fortami. A nagi dalej blokują  :-/... I co tu w takim wypadku robić. Bo ile tygodni świata ashan ma upłynąć by te ryby się wyniosły  >:( !


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Schanczez

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 10 Grudnia 2011, 19:28:06 »
Podejdź do bramy i rozwal żywiołaki wody. Wcześniej jeśli jesteś na drodze łez pomódl się w 3 świątyniach ylatha.


IP: Zapisane
Błogosławieni pozytywnie jebnięci, albowiem tu na ziemi są w raju.
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 10 Grudnia 2011, 19:53:16 »
...a jeśli na drodze krwi, to znajdź na mapie wieżyczkę przed którą jest brama. Podejdź do niej, brama się otworzy. Wówczas musisz pokonać broniące wieżę demony, zdobyć księgę oblężeń i podejść do bramy.
Ilość zamków, Łza Ashy czy czas nie wpłyną na to, czy nagowie się wyniosą.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 12 Grudnia 2011, 16:03:30 »
Kapliczki wiem gdzie są i wogóle, tylko, że ja nie mogę do nich wejść (czerwone, przekreślone kółko)  :P i co teraz?  :-/


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 12 Grudnia 2011, 17:25:55 »
Spróbuj podejść blisko nich. Aha, i o ile pamiętam użycie kapliczki kosztuje 15 kryształów. Mimo spełnienia tych dwóch warunków dalej się da tam pójść?


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 12 Grudnia 2011, 18:46:07 »
Jednym z warunków by bohater mógł odprawić rytuał w kapliczce(15 kryształu) jest także posiadanie odziałów, sam się przekonałem naocznie gdy zamiast Antosia wysłałem innego boha do wykonania tegoż questa.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 12 Grudnia 2011, 20:16:19 »
Kryształy są, wojsko jest. Jeszcze raz spróbuję, bo to jest naprawdę bardzo dziwne... Wszystko już przeszłam tylko tego nie mogę i od 3tygodni męczę i kombinuję... Który mieliście poziom bohatera- ja mam 21 (może za niski  :huh:).
Sprawdzone dalej nic...


« Ostatnia zmiana: 12 Grudnia 2011, 20:34:12 wysłane przez Cahan » IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 12 Grudnia 2011, 22:24:19 »
Jemu chyba chodzi o to, że nagi zablokowały mu bramę i gra się zacina ;).

Cahan z tego co piszesz wynika, że masz tylko dwa zamki. W rękach nagów są jeszcze trzy miasta (nie licząc tego z zadania głównego). Zajmij je i wróć do bramy. Nagowie powinni odblokować bramę, ta normalnie się zamknie i będziesz mógł wykonać rytuał w kapliczkach.




IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 12 Grudnia 2011, 23:59:55 »
Krótko mówiąc - błąd jest wtedy, kiedy w bramie stoi jakiś bohater nagów. W normalnych okolicznościach Mukao powinien przejść obok niej, ale jeśli ktoś już stoi w bramie, gra się zacina. Mi się udało przejść to poprzez zdobycie Łzy Ashy, ale z tego co czytam ty już to masz. Spróbuj zdobyć dwie Świątynie w centralnej części mapy, może to coś poradzi.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 14 Grudnia 2011, 21:32:12 »
Udało się  :D Nic nie zmieniłam, kolejna próba bez nadzieji i się udało. Tak właściwie to nie wiem od czego to zależy... Filmik, czy też zacięty, czy też normalny pokazywał się jak tylko schodziłam z grobli, łączącej oba biegi rzeki.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 15 Grudnia 2011, 09:50:18 »
Czytałeś nasze posty? Filmik się zacina gdy oddział nagów blokuje bramę znajdująca się za groblą. Najwyraźniej sobie poszedł i brama mogła zamknąć się normalnie :-/.


IP: Zapisane
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry