Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Prolog - zamknieta brama (Czytany 6265 razy)
Mcian

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 8

Zobacz profil
« : 12 Listopada 2011, 17:20:27 »
Mam mały problem i mam nadzieję, że ktoś podrzuci mi pomysł jak go rozwiązać. Dopiero co zaczęłam grę, jestem w drugiej misji prologu. Najpierw mialam problem ze zdobyciem "ostatniego" zamku a teraz moja bolączka jest jeszcze dziwniejsza...otóż po zabiciu trzech bohaterów (na drodze, w twierdzy i Ładysławy) brama do ostatniego zamku w dalszym ciagu zostaje zamknieta. Strasznie to dla mnie dziwne bo wczesniej bez trudu się tam dostawałam. Także bohaterowie, którzy co pare dni pojawiali sie na mapie tez zagineli w akcji...Myślałam, że to jakis bład gry wiec właczylam te misje raz jeszcze i znow mam ten sam problem. O co chodzi?


IP: Zapisane
wojtusownik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 30


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 12 Listopada 2011, 18:01:45 »
Może musisz podbić miasto nieumarłych? Jest taki cel misji.


IP: Zapisane
Życie to zmiany, chaos, ochyda, cierpienie.
                Śmierć to spokój, porządek, wieczne piękno.

                                    NECROPOLIS
Travis
(Hydromax)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 194


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 12 Listopada 2011, 18:03:32 »
Podbiłaś miasto nieumarłych.?
Zapewne to jest powodem zamkniętej bramy.. ;)

Edit. Ach, uprzedził mnie. ;D


IP: Zapisane
Mcian

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 13 Listopada 2011, 06:25:50 »
Miasto nieumarłych mam juz podbite. Własciwie do podbicia zostaje mi tylko ten jeden zamek tak to cała mapa jest juz "zółta".


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Online Online

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 13 Listopada 2011, 08:42:43 »
Możliwe że gra Ci się zbuggowała(co jest częste) albo nie wypełniłaś jakiegoś questa posprawdzaj lepiej gdyż czasem taka drobna rzecz a blokuje dalsze etapy.


IP: Zapisane
Milo35

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 01 Lutego 2012, 17:47:49 »
Mam małe pytanie skończyłem drugi etap prologu obejrzałem zakończenia i .... nie mogę przejść dalej pokazuje się tylko powtórz mapę lub zakończ grę, meni główne.  Czy są tylko dwie misje Sławojem a później już nekromantki coś mi tu nie pasuje. Może nie powinienem przekształcać zamku nekromanta, lub fortów orków? Gdzie mogłem popełnić błąd bo wszystkie zadania nawet poboczne wykonałem.


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 01 Lutego 2012, 17:55:23 »
Spokojnie, nigdzie nie popełniłeś błędu. W szóstce samemu się wybiera kolejność przechodzenia kampanii - dlatego nie wyświetla ci się przycisk "Następna mapa".


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Milo35

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 01 Lutego 2012, 18:04:11 »
Tak ale nie ma kontynuuj a jak dam kampanie nekromandzką to dowiaduje się, że Sławoj nie żyje i został zabity przez córkę.  >:( gdzie reszta fabuły.? Czy tak ma być, że są tylko dwie misje treningowe a później już nic. I są już tylko następne kampanie do wyboru ?


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 01 Lutego 2012, 18:15:13 »
Fabuła jest w taki sposób opowiedziana.
W prologu Slava jest młody i widzimy tak jakby historię na X lat przed kampanią.
Cała kampania się rozgrywa wokół śmierci Slavy oraz jego dzieci a to, że nie wiemy co się działo po prologu przed jego śmiercią to już zamysł twórców choć parę faktów przedstawiają w taki sposób, że ktoś to opowiada.
Misje treningowe są dwie gdyż więcej nie trzeba.
W Heroes III była jedna a w Heroes V jeśli ktoś nie chciał to nie miał ich wcale. O czwórce się nie wypowiadam bo nigdy się w to nie zagłębiałem.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 01 Lutego 2012, 18:16:49 »
Tak. Przechodzisz prolog i odblokowuje ci się piątka następnych kampanii.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Milo35

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 01 Lutego 2012, 18:20:08 »
Dzięki. ;)


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry