Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 6    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes V - Tribes of the East - Poradnik do kampanii II "Cześć ojcom" (Czytany 58599 razy)
Junior Heros

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 9

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 03 Kwietnia 2010, 20:50:16 »
Na początku, przepraszam, że odgrzebuję ten temat, ale nie chcę zakładać nowego ( i tak jest już tu ich mnóstwo jeśli chodzi o tę kampanię). Mam mały problem w misji "Polowanie na łowcę". Nie chodzi tu o armię, czy zdolności Gotaia, lecz o surowce,a głównie złoto. Mam go strasznie mało i nie wiem co zrobić aby skarbiec aż tak mocno nie wiał pustkami. Liczę na waszą pomoc.
Pozdrawiam
Junior Heros


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku.
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 03 Kwietnia 2010, 21:01:14 »
Postaraj się zająć miasto na południe od Stolicy oraz 2 zamek Orków na Zachód, potem może zająć zamek Przystani na takiej "Warownej" wyspie a potem już będziesz miał z górki i złota jak lodu więc nie będzie problemu zdobycia Miasta Shahibdiya a później ostatecznej rozprawy z Alarykiem.


IP: Zapisane
hebrot

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 03 Kwietnia 2010, 21:57:49 »
dla mnie ta ostatnia misja nie była zbyt łatwa a przejęcie shahidbya jest za trudne ale sobie z nim poradziłem tylko dzięki szczęściu 34 cyklopów
bo zniszczyło mu to połowe tytanów i wszystkie magi


IP: Zapisane
Junior Heros

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 9

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 03 Kwietnia 2010, 22:13:28 »
Ok wielkie dzięki Loczek. Może teraz zdobędę więcej funduszy. Jeszcze jedno małe pytanko: Czy warto szybko rozprawić się z Czarodziejami? W "Sercu Ciemności" zaatakowałem Rycerzy szybko, i opłaciło się. Nie mieli nic do powiedzenia. Czy i w tej misji warto zastosować taki manewr?
Pozdrawiam
Junior Heros


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku.
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 04 Kwietnia 2010, 10:42:50 »
Nie, najpierw rozpraw tak jak Loczek pisał z necropolis i przystanią, ale zanim zajmiesz przystań, zdobądź akademie, którą masz na drodzę. Chociaż ja kiedyś przez kilka tygodni nie atakowałem necropolis, to jego bohater podbił jedno miasto akademi i przystani. Miał już kompletnie zniszczoną armię, więc łatwo było podbić te 3 miasta (necropolis, przystan, akademia). A shabidgya (czy jakoś tak) podbijam przy uzyciu wojsk akademii, a orków zostawiam na Alaryka.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 04 Kwietnia 2010, 17:44:03 »
Ale powiem że późnej nie będziesz miał żadnych problemów z rekrutacją Istot z 2 zamków Twierdzy który mnie wystarczyły do zdobycia Shahibdiya a potem rozprawienia się z Alarykiem, najbardziej oszczędzaj Dzikie Cyklopy, i Oprawców bo oni są siłą napędową Armii jak dla mnie, choć pozostałem jednostki nie odstają.


IP: Zapisane
Junior Heros

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 9

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 04 Kwietnia 2010, 21:54:21 »
Ok, wielce wam dziękuję. Póki co każdy bohater na mapie ginie pod naporem orków, ( trójstrzałowa Balista z ogniem  ;D) ale kto wie jakie armie czają się koło Shahibdya...
Co do armii to biorę Córy Ziemi. Zwykłe ulepszenie do mnie nie przemawia. Marnowanie tury na poświęcenie Goblina, a dopiero później rzucenie Łańcucha Błyskawic... Nie, to nie dla mnie. Wolę szybko uderzyć na wroga.
Pozdrawiam świątecznie
Junior Heros


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku.
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 22 Sierpnia 2010, 10:55:14 »
Mam pytanie dotyczące ostatniej misji(Polowanie na Łowcę), gdzie lepiej umieścić łzę Ashy w zamku orków, czy środkowej akademii?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 22 Sierpnia 2010, 11:33:02 »
Najwygodniej w Zamku Orków , tym którym masz Stolice(Kapitol) wtedy zobaczysz Graala u Orków(Komin) bo Sanktuarium Graala Akademii to Podniebna Łódź.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 22 Sierpnia 2010, 11:38:55 »
Poza tym to orkam i bedziesz walczył z Alarykiem, orzez co musisz mieć ich więcej.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 22 Sierpnia 2010, 11:51:17 »
Ja robię tak:
-orkowie na czele z Gotaiem idą na Shahibdyję(coś tak, nie wiem jak to pisaćc)
-expie jakiegoś maga z karczmy daje mu z podbitych akademii armię, dokładam tam mały oddział Archaniołów, oraz mały oddział widmowych smoków, no i mag czeka na Alaryka.
-Gotai zajmuje ostatnie miasto(Shahibdyję)
-Mag ciacha Alaryka, ale mała szansa, że go zabija i Gotai go dobija.
Więc nadal nie wiem gdzie dać Łzę Ashy, gdzie mi się przy takiej kombinacji bardziej przyda? Cóż niech będzie wybiorę pierwszy zamek orków.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Neader

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 118


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 18 Września 2010, 09:46:42 »
Mam problem z 2 misją. Przejmuję kopalnie, zbieram armię na garnizon, a tu najeżdża mnie gracz lazurowy z armią 250 Centaurów, 200 Rębaczy itd.

Próbowałem szybciej przejąć zamek gracza brązowego, ale to tylko odwleczenie wyroku, bo Lazurowy i tak się pojawi, a jeśli ucieknę na morze, nie pokonam piratów.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 18 Września 2010, 11:19:41 »
Polecam gdy zdobędziesz już kopalnie to obwaruj się w zamku(rozbudowane wieżyczki też), zapewne wtedy pokonasz go i wtedy zostanie ci tylko pokonanie Brązowego i potem wypłynięcie w morze.


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 18 Września 2010, 12:08:33 »
Racja przedwczoraj przeszedłem tą misję , gracz brązowy będzie wobec ciebie przyjazny jeśli tylko dostaniesz się pod jego zamek, możesz spróbować powtórzyć misję. Lazurowy gracz raz pojawia się na twoim terytorium a raz zwleka, wszystko zależy od jego kaprysu. Ale jeśli się nie pojawi a ty będziesz miał w posiadaniu zamek brązowego to twoja populacja będzie się tylko mnożyć i szybko będziesz wstanie stawić mu czoła.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 18 Września 2010, 12:26:31 »
U mnie lazurowy bohater pojawiał się o tydzień z ogromną armią wraz z 30 krwawych/dzikich cyklopów (bo inna bohaterka to inny zestaw orków) i ta liczna wzrastała co 2-3 tygodnie (w przypadku cyklopa 0 1). Zrobiłem więc tak: Dałem Kujin  mocną armię, a gdy przekroczyła z 50 cyklopów (z dwoma miastami było szybciej) to broniłam terenu kiedy drugi heros rekrutował nową silną armię. Gdy i on miał 40> to wreszcie Kujin wyruszyłem w morze, a tym drugim broniłęm miasta.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Strony: 1 [2] 3 4 5 6    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry