Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
[Kampania Przystani][Misja 2] Nie zalicza zadań + problem z wykonaniem zadania (Czytany 6019 razy)
GreenJaden

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 9


Zobacz profil
« : 04 Września 2016, 18:47:24 »
Cześć!

Mam problem z Kampanią Przystani i drugą misją, gdzie Tomas Wilk ma oczyścić trakt, zająć dwa forty i mianować lady Ymoril (czy jakoś tak) na gubernatora.

Pierwszy problem jest taki, że wykonałem punkty w zadaniu z zajęciem fortów (są na zielono na liście), ale gra nie pokazuje zielonego wykrzyknika na liście misji.

Drugi problem jest taki, że nie wiem jak mianować Lady Ymoril na gubernatora...  :huh:


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 04 Września 2016, 19:54:08 »
Wejdź w miasto i na górze, po lewej masz takie okienko okrągłe. Przeciągnij ikonę bohatera na to okienko.

Co do drugiego problemu, nie spotkałem się z nim. Spróbuj najpierw mianować zarządcę i zobaczysz, co się stanie. W innym wypadku, mógł się zablokować skrypt czy coś, normalna sprawa z tą produkcją.


« Ostatnia zmiana: 05 Września 2016, 16:26:08 wysłane przez Sylú » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
GreenJaden

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 9


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 05 Września 2016, 15:30:43 »
Ja nawet nie wiem, nie znalazłem w ogóle, gdzie mianować bohatera kimkolwiek. Podpowiesz?  :niepewny:


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 05 Września 2016, 16:24:34 »
image posting


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.021 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry