Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Problem z confluxem (Czytany 22506 razy)
Raf38

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 01 Lipca 2014, 19:17:12 »
Witam,
Bardzo proszę o pomoc i nie usuwanie tego postu
otóż w jednym z wcześniejszych postów pisałem o tym że nie mogę wczytać zapisanych stanów gry ( po kliknięciu zmieniały kolor na szary i były po prostu nieaktywne.
Myślałem że to problem w samej grze i przeinstalowałem ją jednak po reinstalce po połączeniu z usługą conflux muzyka zaczyna się rwać i wywala mnie do pulpitu (konkretnie do okna uplay.
Może ktoś mi napisze co się dzieje bo do tej pory mogłem grać normalnie i mnie nie wyrzucało (nie licząc problemu ze stanami gry)
Proszę pomóżcie
Rafał


« Ostatnia zmiana: 01 Lipca 2014, 19:47:30 wysłane przez Menelag » IP: Zapisane
Lamme

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 02 Sierpnia 2014, 14:10:50 »
Witam. Wróciłam do gry po długiej przerwie i mam problem. Czy da się tam jeszcze w ogóle połączyć z usługą conflux? Bo podczas łączenia wyskakuje błąd i wywala do pulpitu. Grę reinstalowałam. Znam metodę uruchomienia offline, ale jak wtedy mam aktywować dodatek, skoro nie ma tego połączenia? Co z tą grą? Komuś działa ten conflux?


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 02 Sierpnia 2014, 14:16:39 »
Działa, śmiga. Jeśli gra oryginalna, to nie powinno być problemów, jeśli uruchamiasz grę przez aplikację uplay.

A tak inaczej - jaki dodatek? Jeśli jest to SoD to powinno wystarczyć w owym oknie wpisanie kodu. Chyba.


IP: Zapisane
Lamme

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 02 Sierpnia 2014, 14:55:12 »
Ok jestem głupia :P Już działa. Po prostu nie miałam zainstalowanego patcha, byłam przekonana, że wszystko pobiera się i instaluje automatycznie, a tak nie jest i późno się zorientowałam. Dziękuję za szybką odpowiedź :)


IP: Zapisane
Saruman555

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 19 Sierpnia 2014, 12:09:54 »
Witam , to mój pierwszy post.
Mój problem z confluxem jest taki:

Po  uruchomieniu gry w menu jest niekończące się okno połączenia z confluxem(nie okna o błędzie) O ile nie wyłączę okna widzę ,że profil jest teoretycznie połączony.(Jest nazwa konta i lvl).Mam wrażenie ,że conflux jakieś serwery w Anglii wyszukuje(jak zmienić ustawienia tego okna ,w którym są ustawienia wyszukiwania kanału?(w trakcie łączenia confluxa enter).Internet stacjonarny Neostrada szybkość około 500 KB/s.

Jeśli uruchomienie confluxa będzie niemożliwe to trudno(od premiery VI próbuje  tego cunfluxa uruchomić).


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 13 Czerwca 2016, 22:07:22 »
Witam!
Ostatnio wzięła mnie ochota na grę w HVI no to wiadomo instal wszysstko spk wersja 2.1 łącze z kontem i widzę stan swoich zetonow rodowych -1 ok pomyslalem że jak pozdobywam parę osiagniec zniknie ale nie znikło...
Proszę o pomoc ważne bo jeszcze mam sporo rzeczy na ołtarzu :-P


IP: Zapisane
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry