Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kampania Magnetyzm przeciwieństw - misja 1 (Czytany 5544 razy)
sieja

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« : 26 Kwietnia 2011, 16:37:38 »
w czasie świątecznego rozleniwienia postanowiłam wrócić do starych dobrych czasów i odpalić h4, nom... problem polega na tym, że po ukazaniu mapy skarbu nie wyświetla się jego miejsce... pamięta ktoś z Was może w którym konkretnie miejscu się on znajduje?


IP: Zapisane
Bloodwayne
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 26 Kwietnia 2011, 19:14:36 »
http://www.tawerna.biz/forum/index.php?topic=4236.0


IP: Zapisane
sieja

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 26 Kwietnia 2011, 20:37:34 »
nie zrozumiałeś mnie, wiem gdzie i jak sie otwiera układankę, chodzi o to, że nie ma krzyżyka - miejsca wskazania skarbu


IP: Zapisane
Bloodwayne
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 26 Kwietnia 2011, 20:38:55 »
nwcvalhalla

dużo to koleżance nie mówi, nabijanie +15%/Martin



« Ostatnia zmiana: 27 Kwietnia 2011, 00:05:01 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 28 Kwietnia 2011, 11:41:21 »
Hmm to jest Kampania Kozzusa? Bo jak pamiętam Czara Ognia jest pod wulkanem, w miejscu gdzie stoją cyba żywiołaki lub smoki.


IP: Zapisane
sieja

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 29 Kwietnia 2011, 00:10:42 »
tak to ta kampania, tak jak mówisz czara leży pod wulkanem, nawet smoków wybijać nie trzeba żeby się do niej dostać, leży nad złożem siarki, a poradziłam sobie w ten sposób że przeszłam jeszcze raz, być może ktoś wykopał skarbek i dlatego widać go nie było, ale też dołka nie widziałam i może dlatego nie pomyślałam o takiej możliwości... w każdym razie dzięki bardzo i zmykam sobie grać dalej ;) jak dla mnie temat do zamknięcia :)


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 29 Kwietnia 2011, 13:19:15 »
Hmm temat pozostawię możliwe że ktoś będzie miał podobne problemy z całą kampanią Kozzusa.


IP: Zapisane
pkajak

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 04 Sierpnia 2011, 23:17:05 »
witam
ja z kolei wpadłem w wakacyjne rozleniwienie i wydobyłem Heroes IVTGS przeszedłem prawie całe zostawiają Kozzusa. mapka problemem nie jest, ale na koncu pierwszej misji tej kampanii trzeba przywołać łódkę,żeby dostać się na wyspę. przeciwników wykończyłęm, zwój mam, ale ni cholery nie wiem jak sprowdzić łódke po pokonaniu żywiołaków? czy musze znać zaklęcie przywołania czy mogę jakoś użyć zwoju...

na mapie wyciąłem wszystko, pozbierałem chyba wszystkie przedmioty, odwiedziłem wszystkie ołtarze i wieże czarów i nic

z góry dzieki za pomoc

EDIT - juz mam, poradzilem sobie, sorry...




« Ostatnia zmiana: 04 Sierpnia 2011, 23:34:32 wysłane przez pkajak » IP: Zapisane
Zihhyr

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 20 Listopada 2017, 17:27:41 »
Dziś grałem w tą kampanię i miałem dokładnie ten sam błąd. Układanka otworzona, ale nie widać miejsca ukrycia skarbu. Cóż wziąłem dwóch bohaterów i przekopałem cały teren wulkaniczny, w końcu się udało  ;D
Prawdopodobnie ta misja jest zbugowana, a przynajmniej często ten błąd występuje. Dla tego postanowiłem dodać screena gdzie konkretnie jest umiejscowiony skarb. To jest dokładnie te miejsce w którym stoi bohater po prawej stronie.

Edit: Nie wiem czemu obrazek się nie wyświetla, dla tego umieszczam odnośnik do obrazka.
https://zapodaj.net/c260abf1cf4ed.png.html


« Ostatnia zmiana: 20 Listopada 2017, 17:30:28 wysłane przez Zihhyr » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry