Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Anime (Czytany 25094 razy)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 14 Września 2013, 16:25:48 »
Ktoś oglądał z was "shingeki no kyojin"- czyli "Attack on titan"?
Cóż to anime nie ma zbyt pięknej kreski- zwłaszcza ci wspomniani tytani, za to ma świetną fabułę, której zagadki odkrywają się kawałek po kawałku. Sama akcja dzieje się szybko, lecz jest podzielona na retrospekcje, ukazujące charakter i styl myślenia danej postaci. Na początku uznałem że jet to paskudne anime, ale doceniłem jej fabułę i samego bohatera, który nie jest ideałem i musi wywalczyć co chce osiągnąć- bardziej realistyczny.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 20 Sierpnia 2016, 13:57:36 »
Odkopuję, możecie mi wręczyć złotą łopatę   ;)

Świat się kończy, Cahan zaczęła oglądać chińskie bajki. Odkryłam Girls und Panzer (oraz Girls und Panzer der Film), wspaniałą produkcję o licealistkach jeżdżących czołgami z okresu II wojny światowej. Nie ma cycków, flaków, jest za to świetna komedia i minispódniczki. Polecam.

Obejrzałam też Mahou Shoujo Madoka Magica + film 3. W sumie ciekawy twór. I kotek <3


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Shanna



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 0


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #47 : 29 Października 2018, 09:09:41 »
Też odkopię :D

Generalnie nie oglądałam żadnej chińskiej bajki (xD) od mniej więcej 2-3 lat bo było coraz mniej pozycji ktore w ogole by mnie zainteresowały (a Noragami nadal nie doczekało sie kolejnego sezonu xD). Czy ominęłam w efekcie coś, co jest takim absolutnym must have dla animaiaczki? Tylko nie piszcie mi o Shingeki no Kyojin :D


IP: Zapisane
Morglin

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 29 Października 2018, 16:21:01 »
Nowości ze świata anime nie śledzę, ale miałem okazję obejrzeć film: Kimi no Na wa. Oglądało się przyjemnie, choć, jeśli dobrze pamiętam, rozkręcił się gdzieś w połowie. Ale polecam; to raczej coś w stylu filmów Ghibli, czyli powinno spodobać się każdemu.

A poza tym, wklepałbym w Google "top anime 2017" lub "2018'', przejrzał co jest najczęściej polecane, przeczytał opisy i jeśli coś zainteresuje - obejrzał. Na pewno wyjdzie szybciej niż czekanie na odpowiedź na forum.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.023 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry