Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Burdel na CzacieGG (Czytany 44455 razy)
Deksiu

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 04 Listopada 2008, 20:37:06 »
heh az sie usmialem jak zobaczylem tyle przeprosin :D
tylko szkoda, ze nie byly szczere  :)

sam bylem naklaniany na priv, zeby przeprosiny napisac, jak odpisalem, ze nie bede przepraszac bo i za co to w dalszym ciagu bylem namawiany, zeby napisac chociaz od tak przeprosiny zeby jarqa udobruchac (inaczej sformułowane ale oddaje sens) :D

ładnie sie podlizujecie :D ja mysle, ze jak wplacicie po 50 zl to jareq zapomni o sprawie :P (tylko nie naklaniac mnie do wplaty) :D

ale w koncu widze prawie jednomyslnosc w sprawie z przeprosinami :d


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #61 : 04 Listopada 2008, 22:40:28 »
Proponuję zamknąć Czat. Ostatecznie, bezpowrotnie, definitywnie. Tylko z tym problemy to raz, nic konkretnego i tak stamtąd nie wynikało to dwa, a trzy odpychał mnie poziom.

Pomysł może był niezły, ale mógł się udać widocznie tylko w wąskim gronie. Jestem za wystawieniem go przed pluton egzekucyjny.


« Ostatnia zmiana: 05 Listopada 2008, 16:24:14 wysłane przez Luk » IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 04 Listopada 2008, 23:28:07 »
Hmhm... popieram luka co do usunięcia czata jako źródło problemów. Aczkolwiek, mogłby on być dla redakcji strony i forum. żeby obsługa sobie gadała. Jeśli nie jestem za zamknięciem czata - pytania o homm i tak rzadko padały więc... ponad 3/4 nie zna regulaminu bo go nie czytała. 1/2 tych co czytała łamie go a 100% userów nawet obsługa włącznie z adminami ma choćby małe coś na sumieniu.


IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #63 : 05 Listopada 2008, 13:06:50 »
Z tym czatem dla użytkowników forum to nie jest nawet taki głupi pomysł. Gdyby był przeznaczony dla osób, które pojawiają się i wypowiadają na forum, to nie byłoby ogromu tych neokidów i dzieci z Kosowa, no i co najważniejsze bałaganu i wiecznych awantur. Tylko jest jeszcze jedna sprawa - władzę musiałyby mieć osoby, które nie robią awantur z byle czego i nie kickują za byle widzimisię, a z tego co widzę 80% obsługi tak właśnie robi( mam tu na myśli również tych pełnoletnich). Pamiętam, że swego czasu osoby mające władzę na czacie obrażały osoby z forum tylko dlatego, że nick im się nie podobał. To nie jest normalne i wątpię, żeby takie zachowanie zaliczało się na ten jakże wysoki stopień człowieka DOROSŁEGO, za którego większość się uważa i robi co im się żywnie podoba. No chyba, że ktoś myśli inaczej....


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #64 : 05 Listopada 2008, 14:04:25 »
A może zrobić tak, że tylko osoby dopuszczone przez adminów czata będą mogły wejść? Taka osoba składa "podanie", jest rozpatrywane i ew. dopuszczane. Tylko byłaby potrzebna modyfikacja czata - brak możliwości zalogowania się dla każdego kogo nie ma w bazie i komenda dodająca do bazy dany numer.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 05 Listopada 2008, 14:06:59 »
Innym pomysłem jest to, by tylko osoby zarejestrowana i udzielające na Tawernie były dopuszczone do czata. Wtedy byłoby wiadomo, czego mniej-więcej można się po kimś spodziewać.

 Bo z podaniami byłoby za dużo roboty. :)


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #66 : 05 Listopada 2008, 14:10:07 »
Od razu za dużo roboty... Czemu niby? Jakoś z podaniami na redaktorów wszyscy się uwijali.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 05 Listopada 2008, 14:12:03 »
Hah, redaktor to redaktor. Czyli osoba, która czasami musi coś zrobić. A na to nie ma zbyt wielu chętnych. Trudno się dziwić.
Z czatem może być trochę więcej tych zgłoszeń.



IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #68 : 05 Listopada 2008, 14:35:29 »
Innym pomysłem jest to, by tylko osoby zarejestrowana i udzielające na Tawernie były dopuszczone do czata. Wtedy byłoby wiadomo, czego mniej-więcej można się po kimś spodziewać.

 Bo z podaniami byłoby za dużo roboty. :)

Też prawda, adminom zapewne nie chciałoby się rozpatrywać tylu podań. No dobrze, ale co jeśli wpadnie na forum jakieś dziecię neo, narobi spamu, bałaganu itd? To też będzie swego rodzaju udzielanie się na forum, a jak tylko taka osoba dorwie się do czata to problemy będą tak czy inaczej.....


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #69 : 05 Listopada 2008, 14:36:50 »
"Admini" to był skrót myślowy :P Chodziło mi o władzę czata.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 05 Listopada 2008, 15:22:07 »
Oliwsen thx za poparcie bo w końcu czat jest tawerny i wypadałoby mieć konto na niej żeby na czat wejść. nie masz konta to pa. można by zrobić - o ile sie da - ze musisz podać numer gg do profilu czy tam gdzieś, zeby pisac na czacie.

Co do podań uważam że jest to zły pomysł ze względu na prace i czas jaki by to zajmowało. Władza czata aktualnie to 4 osoby (licząc Bota to 5 xD).
Jutro jest Zebranie więc wszystko powinno sie wyjaśnić


IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : 05 Listopada 2008, 15:33:38 »
Innym pomysłem jest to, by tylko osoby zarejestrowana i udzielające na Tawernie były dopuszczone do czata. Wtedy byłoby wiadomo, czego mniej-więcej można się po kimś spodziewać.

 Bo z podaniami byłoby za dużo roboty. :)
No dobrze, ale co jeśli wpadnie na forum jakieś dziecię neo, narobi spamu, bałaganu itd? To też będzie swego rodzaju udzielanie się na forum, a jak tylko taka osoba dorwie się do czata to problemy będą tak czy inaczej.....

Hah, też fakt. Ale nie każdy z Tawerny automatycznie musiałby mieć pozwolenie na logowanie. Ktoś spamuje/offtopuje itp. - nie jest wpisany na listę userów czata. Poza tym, byłaby to taka mała selekcja. Tzn. jeśli dana osoba byłaby na forum w porządku, to można jej nadać ten 'przywilej'. Jeśli nie - to powinna zacząć się udzielać, tak by innym się podobało, wtedy można rozmawiać.

@Down
Tja, ale trzeba czekać aż rozpatrzą podanie, wpiszą numer itd.


« Ostatnia zmiana: 05 Listopada 2008, 15:37:08 wysłane przez Saph » IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #72 : 05 Listopada 2008, 15:35:19 »
Ale mi nie chodzi o wielkie CV w podaniach. Po prostu - prosisz w temacie o przyznanie ci kluczy do czata i jak władza uzna, że możesz to zostajesz wpisany ;)


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Deksiu

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : 05 Listopada 2008, 16:17:21 »
heh chyba sie obrazimy jak osoby, ktore maja range mowia o wylaczeniu czata

czat byl i bedzie i paru idiotow, ktorzy dostali prawa (jareq czemu? tyle razy o tym mowilem, mialem racje?) tego nie zniszczy, juz nie takie rzeczy przetrwala idea czatagg

a wiec masz range i chcesz wylaczyc czat? to sie w** (kazdy wie co tu ma byc :P) zrezygnuj z rangi i wiecej sie nie pokazuj, bo czat nie powinien byc czyms dostepnym tylko dla wybranych od tego jest sb



IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : 05 Listopada 2008, 16:30:20 »
Jeśli CzatGG jest na jakieś stronie to chyba logiczne, że powinny z niego korzystać osoby, które są użytkownikami strony a nie pierwsze lepsze dzieci Ubisoftu lub osoby, które szukają miejsca, w którym mogą do woli pospamować ( oczywiście nie mówię, że tak jest teraz :) To był tylko mój wymyślony z głowy przykład ;) )
A jeśli chodzi o wyłączenie to ja jestem za gdyż jak już pisałem wcześniej niczemu on nie służy a tylko przysparza kłopotów. Dodam jeszcze, ze na forum jest tyle tematów nie związanych z HoMM i MM, ze o SB nie wspomnę.


« Ostatnia zmiana: 05 Listopada 2008, 16:32:31 wysłane przez Zehir15 » IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry