Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
2 RUNDA (Czytany 15190 razy)
Zodiak180

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80


Zobacz profil
« : 19 Marca 2012, 11:37:52 »
W 2 rundzie powstają już 2 koszyki do losowania:
a) 1-punktowy
b) 0-punktowy

Grupa a to alfabetycznie:
1.aabbcc6
2.lukad1
3.Wojownik2011
4.Zodiak180
5.Zwycięzca pojedynku ddrevold vs Bogdanowicz
6.Zwycięzca pojedynku godyla vs Sigan888
Grupa b to alfabetycznie:
1.Dr_Watson
2.Karule_
3.perdek85
4.SeRaFiNek94
5.Przegrany z pojedynku ddrevold vs Bogdanowicz
6.Przegrany z pojedynku godyla vs Sigan888

Generacja liczb/par dla koszyka a nastąpi "2012-03-19 10:40:00 UTC"
Generacja liczb/par dla koszyka b nastąpi "2012-03-19 10:41:00 UTC"




Wiadomość doklejona: [time]19 Marzec 2012, 12:07:44[/time]
Generacja liczb dla grupy 1 punktowej:


Generacja liczb dla grupy 0 punktowej:


Stąd też otrzymujemy pary:



Generowanie spotów dla pierwszego pojedynku rozpocznie się o "2012-03-19 11:10:00 UTC", dla każdego kolejnego co minutę (+/- 1sek). Tak jak w poprzedniej rundzie, liczy się pierwsza para liczb, (set 1 - gracz z lewej) w przypadku takich samych liczy się kolejna para.

Wiadomość doklejona: [time]19 Marzec 2012, 12:23:19[/time]
Generowanie spotów:


ZAPRASZAM DO UMAWIANIA I ROZGRYWANIA GIER 2 RUNDY!


« Ostatnia zmiana: 02 Kwietnia 2012, 10:44:19 wysłane przez Zodiak180 » IP: Zapisane
Zodiak180

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 21 Marca 2012, 20:44:38 »
Pierwszy wynik 2 rundy:
Zodiak > aabbcc6


IP: Zapisane
bandolier

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 21 Marca 2012, 20:59:22 »
Witam. Musze powiedzieć z przykrością że dawno mnie tak nie zdemolował żaden gracz tak jak to dzisiaj zrobił zodiak 180, jestem pod ogromnym wrażeniem tym bardziej że rozegrałem wiele pojedynków multiplayer i nie wiele razy doznawałem porażki, tym samym namaszczam owego gracza na potencjalnego zwycięzce tego turnieju Pozdrawiam!!!


IP: Zapisane
Zodiak180

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 21 Marca 2012, 22:07:07 »
Jest mi niezmierni miło z takiej opinii, choć szczerze mówiąc myślę, że trochę mnie przeceniasz, ale... obym się mylił :) Jeszcze raz dzięki za grę.


IP: Zapisane
Bogutek

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 23 Marca 2012, 19:24:23 »
Drugi wynik .... Drugiej tury.... Bogdanowicz -1 / Sigan888 - 0



IP: Zapisane
Sigan888

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 23 Marca 2012, 22:29:26 »
Ja chciałbym się wypisać, dajcie walkowery moim przeciwnikom. Jest kilka powodów, raz , że heroes już misię znudził, a dwa, że rasę wybierałem kiedy byłem po 1 kampanii, a nie po 5. Po za tym nie pasuje mi trochę mapa, moim zdaniem faworyzuje ona rasy, które mają najlepsze jednostki i czary wśród tych początkowych(naturalnie nekropolia jest tutaj najlepsza, zaraz potem przystań, inne rasy niestety nie wygrywają bez strat początkowych bojów). Nekropolia najprawdopodobniej wygra turniej, ma tutaj duży handicap. Brakuje mi w tym turnieju zróżnicowania ras. Oprócz tego mimo wszystko za czasów 3 preferowałem gry 2on2, trochę brakuje mi kooperacji, a bez niej to już nie to samo.
To tyle, życzę sukcesów.


IP: Zapisane
bandolier

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 24 Marca 2012, 08:53:51 »
Oj Sigan nie pokazałeś ducha walki, rozumiem że masz 2 porażki ale żeby od razu wypisywać się z turnieju? A nekropolia wcale nie jest taka mocna jak ci się wydaje, pokazał to dobitnie mój ostatni pojedynek z zodiakiem.Zastanów się jeszcze raz nad swoją decyzją.


IP: Zapisane
Zodiak180

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 24 Marca 2012, 10:56:12 »
Sigan - jak chcesz - Twoja decyzja, niemnej...
Cytuj
moim zdaniem faworyzuje ona rasy, które mają najlepsze jednostki i czary wśród tych początkowych
Właśnie mapa jest na tyle duża i rozbudowana, że gra nie musi się opierać na jednostkach początkowych, ale mogą to być elitarne, a nawet legendarne!
Cytuj
inne rasy niestety nie wygrywają bez strat początkowych bojów
Gwarantuję Ci, że można wygrywać początkowe bitwy bez strat każdą frakcją co pokazuje np lukad1 grając Infernem już nie wspomnę o Świątyni bo mi się nią banalnie łatwo wygrywa z neutralami, ale i Twoja Przystań tak samo jest w tym gronie i to bez większych problemów.
Cytuj
Nekropolia najprawdopodobniej wygra turniej
Tutaj mogę się zgodzić, że faktycznie Nekro jest najlepszą rasą (najbardziej uniwersalną), ale na pewno nie na tyle dominującą, żeby inne nie miały szansy czy coś.

Twoja decyzja jest ostateczna?


IP: Zapisane
Sigan888

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 24 Marca 2012, 11:17:34 »
Niee, 2 pojedynek grałem orkami i zrezygnowałem po 4 bitwach z neutralnymi. Podałem swoje powody, przed turniejem nie znałem mapy w ogóle, po pierwszej rundzie i porażce spowodowanej w duże mierze tym, że niedoceniłem ilości surowców jaka znajduje się pod drzewem zagrałem jeszcze 2 niedokonczone pojedynki z cpu. Ta mapa faworyzuje rase ktora po 2 tyg ma najlepsze wojska i najmniejsze straty, co jasno dowodzi ze nekropolia bedzie najsilniejsza, zaraz za nia przystan.

Nie ma sensu zebym kontywnuował ten turniej, niepodoba mi sie taka forma jaka jest i nie czerpie z tego satysfakcji. Nie mam nawet jeszcze ulubionej rasy w tej grze a co dopiero taktyk na jakas rase, drzewo to jedyna mapa jaka znam poza kampanijnymi. Nie grałem w turniejach od czasu 3, tutaj licza sie kombinacje iproby przechytrzenia przeciwnika, kiedy masz za soba tylko kampanie poza pojedynkami online, jakimikolwiek to twoje doswiadczenie w grze jest zludne. Przystan znudzila mi sie juz w chwili kiedy zaczalem kampanie inferno ale kampanie pozniej doszedlem, do wniosku ze w ostatecznej fazie rozgrywki (7 ulepszonych jendnostek) to twierdza jest chyba najlepsza.
W momencie wyboru nie wzialem latwego nekro tylko dlatego ze wiecej niz co 2 wpis to bylo nekro, a to mi przypomina sytuacje z innych gier.
Jak widac nie tylko doswiadczenie kampanijne pozwala wysuwac takie wnioski ale takze sami gracze widza jaka rasa jest najlatwiejsza do gry a do tego bardzo skuteczna. To z kolei czyni gre nie zbalansowana, a dla mnie taka gra to strata czasu.
Scena esportowa, czy w ogole gra online w h6 jest strasznie waska, spodziewalem sie wiecej osob, a tutaj turniej raz na pol roku, do gry wieloosobowej da sie wbic tylko w weekend wieczorem(no chyba ze sie ze znajomym umowisz), nie podoba mi sie to. Dokoncze ostatnia misje kampani i wyinstaluje to. 5 niestety bije 6 na glowe, juz nie mowiac o 3.


IP: Zapisane
Fleszu

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 145


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 25 Marca 2012, 10:05:45 »
Wątpię czy to co mówisz się pokrywa. Gram już od jakiegoś czasu z H6 i jedyna gra przeciwko necro (ja gram Przystanią), którą przegrałem to przeciwko Kawiore. Była to mapa niezbalasowana gdzie ze strony Kawiore było lepiej. Wszystkie inne gry kontra nekro wygrywałem. Więc da się:)


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 25 Marca 2012, 16:06:28 »
Witam wszystkich!
Chciałem zgłosić wynik swojej gry z lukadem...
Przegrałem... Tzn., nie dokończyliśmy swojej gry z powodu mojego braku czasu, ale i tak moje szanse wielkie nie były.
Lukadzie, świetnie się z Tb grało (szkoda tylko tych ścin podczas walk), jesteś świetnym przeciwnikiem i fajnym graczem.
Powodzenia w grze.


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

lukad1

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 25 Marca 2012, 16:09:04 »
Witam
Niestety z powodu braku czasu, wielu błedów w motoryce gry ( utrata synchronizcji, mało płynne bitwy) a także mojej ciągle rosnącej przewagi gracz ddrevold postanowił się poddać w naszej przedłużającej sie grze. Szkoda że tak wyszło szczególnie że w.w. gracz ma dzisiaj urodziny :) Jeszcze raz wszystkiego najlepszego i powodzenia w kolejnych grach.

Para: lukad1 vs ddrevold
Zwycięzca: lukad1


IP: Zapisane
Kha Beleth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Ogień trawi wszytko. No prawie. Nie mnie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 25 Marca 2012, 20:20:58 »
Pragnę powiadomić o moim zwycięstwie walkowerem nad eviltigerem/godylsą. Gracz nie stawił się już dwókrotnie i raz trzeba było przerwać rozgrywkę (na moją korzyść). Na rozegranie pojedynku później nie wyrażam zgody, tylko pragnę wykożystać moje prawo walkowera.


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 25 Marca 2012, 21:16:11 »
Informuję o moim zwycięstwie przez WO nad Perdek85. Na początku chciałem oddać mu zwycięstwo ze względu na brak czasu. On jednak nalegał - "zagrajmy, to zajmie dwie godziny". Zgodziłem się, umówiliśmy się na niedzielę - dzisiejszy dzień. Niestety, mojego przeciwnika ani widu, ani słychu - rozpłynął się w powietrzu. Nie dotrzymuje terminu - przegrywa.

EDIT: Nie dawałeś znaków życia - nie logowałeś się nawet na forum, nawet nie było Ciebie widać w rubryce obecnych przez ostatnie 24 godz. Ja czekałem na forum, gg. Przykro mi, za późno się obudziłeś.


« Ostatnia zmiana: 25 Marca 2012, 22:33:43 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
grzegorzperdek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 25 Marca 2012, 22:02:58 »
Informuję o moim zwycięstwie przez WO nad Perdek85. Na początku chciałem oddać mu zwycięstwo ze względu na brak czasu. On jednak nalegał - "zagrajmy, to zajmie dwie godziny". Zgodziłem się, umówiliśmy się na niedzielę - dzisiejszy dzień. Niestety, mojego przeciwnika ani widu, ani słychu - rozpłynął się w powietrzu. Nie dotrzymuje terminu - przegrywa.

Kolego po pierwsze chciałeś żeby napisał na forum że po pasjonującej rozgrywce wygrałem z tobą. Ja się nie zgodziłem na to ( mogę pokazać logi z GG ). Dziś czekałem od 17:00 do 21:20 mogłeś się odezwać jeżeli się pojawiłeś. Na godzinę 18:30 miałeś obecność 6 dni temu ( conflux )
. Jetem pewien że to ja wygrałem Walkowerem. Jeżeli masz wątpliwości mogę z tobą zagrać.


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.113 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry