Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Z ołówkiem przez świat czyli to co me łapki lubia najbardziej;) (Czytany 39421 razy)
Aleksiej

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 86


Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 19 Stycznia 2011, 18:06:14 »
Ty go Tazol nie zrozumiałeś. Założę się że to był Sarkazm (chyba że się mylę)


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 22 Stycznia 2011, 10:31:12 »
Ty go Tazol nie zrozumiałeś. Założę się że to był Sarkazm (chyba że się mylę)

Tak to był sarkazm... ale nie napisałem tego by cię pojechać.(sepul chyba się nie obrazisz. Amator ja też jestem.)


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 14 Lutego 2011, 17:07:17 »
 Salve fratres xD
Jak wspomniałem kiedyś, artystyczny bezwład daje różne i podłużne efekty, więc dziś można się śmiało pośmiać z nieudolności rysunków. ;D

65. Ygfryd, dość ekscentryczna postać która ma nieźle zwariowaną głowę do przeróżnych wynalazków i nie tylko... Oczywiście się musiałem pomylić i napisałem YGFRYT miast YGFRYD. Teraz patrze że wyszła za krótka ręka i coś nie tak ze stopami.

66. Taki szybki szkic do kogoś kto ma być mchroczny xD Chodziło o to ze chciałem przedstawić postać lekko uchwycona z góry która kroczy. Tak jak w poprzednim, stopy ;(

67. Kolejny szkic, próbujący coś zrobić z twarzą....

68. A to numer jeden z brzydkich rysunków. Najśmieszniejsze jest to ze najbardziej namęczyłem się kolorując skały ;P

70. A tu taki mały urywek tego co być może za tydzień wstawię czyli wreszcie w kolorze. Najdziwniejsze  jest to że im bardziej do końca się zbliżam tym mniejsze efekty widać, jeszcze to pocieniować, pododawać blaski i takie tam...


IP: Zapisane

Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 14 Lutego 2011, 17:15:12 »
Jak dla mnie ostatni obrazek wymiata :)
Niedość, że z mojej ulubionej części Herków, to w dodatku ten drakolicz jest...fantastyczny!!! ^_^

Jestem pod wrażeniem :)


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 17 Lutego 2011, 12:24:54 »
 O kurde, myślałem że mi to dłużej zejdzie, ale nie wziąłem pod uwagę że spędzę nad tym dzień cały do 3 w nocy :)
 No to tak:
71. Już wspomniana wreszcie w kolorze bitwa. Udział wzięli: niedzielni przedstawiciele Fortecy, wiecznie żye wojska Nekropoli, gościnnie jednostki neutralne wtapiające się w tłum pod frakcje, oraz trupy w wykonaniu grupy ,,Pierd*lę nie robię,, :D
72. A oto moja ostateczna reakcja na zakończenie pracy.
 Pozdrawiam ;)


IP: Zapisane

Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 17 Lutego 2011, 12:40:01 »
O.o Bitwa mnie zgniotła niczym jabłko : o
I znowu mam natchnienie do "Kronik Antagarichu"! :)


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 17 Lutego 2011, 14:59:25 »
Ygfryd szalony stoi w bardzo fajnej pozie i ogólnie te okularki cudo.
Drugi obrazek, który mnie przyciągnął to ta duża, kolorowa bitwa. Najlepiej w niej wygląda ten duży smok trzymający jakiegoś jegomościa w paszczy, zielony goblin oraz ten golem brązowy.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 17 Lutego 2011, 15:06:11 »
Przepiękne obydwa rysunki, bitwa zwłaszcza mi się spodobała, że zrobiłeś ją w takim innym stylu, bardzo ekstra wyszła naga, smoki i nieumarły władca na środku. A co do drugiego też niezła odmiana komixxowego gostka ci wyszła.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
ComBOSS2012

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 57


Demonolog

Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 17 Lutego 2011, 18:10:01 »
Suuuper ci wyszła da bitwa, niesamowicie dobrze odwzorowany tytan i kościane smoki, na rysunku widać dynamikę, jak podczas prawdziwej bitwy.Naprawdę dużo się dzieje i to jest dobre.

Co do komixxowej przeróbki to ciekawy pomysł, zwłaszcza pismo runiczne.


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : 01 Lipca 2011, 18:46:18 »
 Tak jak myślałem, minie około pół roku zanim zabiorę się za co kol wiek związanego z rysowaniem i zapewne minęło by kolejne pół roku gdyby nie konkurs oraz ot chwilowe natchnienie bo przy okazji ;)
 W sumie to szału nie ma bo trochę odwykłem i robię przedziwne babole:

73. Kapitan Kaa z Runes of Magic. W sumie to od niego się zaczęło. Ręka może wydawać się krótka ale on się chwali swoim bicepsem więc łokieć jest niżej oraz jest lekko nachylona ku nam.

74. Tuptuś choć nie wiem czemu ale nazwał bym go Łili (Willy?). Wymyślone sŁitŚnE stworzonko ;)

75. Kapitan Jack Sparrow, to co zrobiłem z jego twarzą i stopami to bez komentarza. Aha, i ręka z trunkiem to już w ogóle porażka.  W ogóle jakieś te kredki takie grube były i nieprecyzyjne. Oczywiście i różane.

No i to tyle. ,,Why is the rum gone?,,


« Ostatnia zmiana: 01 Lipca 2011, 18:48:29 wysłane przez Marbas Lucyferowicz » IP: Zapisane

Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 01 Lipca 2011, 22:38:41 »
Ciekawa nazwa dla rumu "ALE" :haha: Kapitan Kaa, taki lekko niewyraźny, chyba lepiej gdyby wersja była kolorowa. Tuptuś świetny, mi się podoba; taki żywy obraz, bardzo dobrze zobrazowany stworek. Kapitan jest nawet, ale ta jego twarz jest za płaska. A teraz bije pokłony niczym arab w Mekce za ładne rysunki, ja bym w życiu nie zrobił czegoś takiego, nawet gdyby mnie Oliwsen miała nauczać.

Przypominam, Konkurs Nowe Rasy jeszcze się nie rozpoczął, nadal można zgłaszać swoje rasy!
http://www.tawerna.biz/forum/index.php?topic=6476.0


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : 18 Września 2011, 20:27:21 »
Widzę, że masz talent. Najlepsza była tamta bitwa. Ja bym tego lepiej nie narysował. Oby tak dalej Marbas  :upadl:


« Ostatnia zmiana: 18 Września 2011, 20:30:04 wysłane przez Widmax » IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : 06 Grudnia 2012, 20:14:07 »
 ODKOPUJĘ!
Heja misiaczky. Wygląda na to że ponad rok zaniedbałem jakiś tam temat, o jakichś tam bohomazach, jakiegoś tam Marbasa, wtf kto to w ogóle jest?!
 Pewno w dalszym ciągu bym się opierał by nic jeszcze nie dawać, ale akurat jest pewna praca z zapytaniem czy takie coś nada. Oczywiście wedle prastarej pirackiej tradycji jeszcze trochę wcześniej innego badziewia, może do 100 kiedyś dobrnę. To zaczynamy:

 76. Poczuj świąteczny klimat. Ragnar nieść dary! Ragnar świętować! Ragnar chędożyć! Przy okazji wyśmiewamy historycznie niepoprawne teorie i nie tylko ;)

 77. Po świętowaniu czas na sylwadorra! Król Harlaus rzecze: więcej miodu waść lej, i betonem dopraw, bo gdy słabość weźmie, beton wyprze. Azali przesadzić też nie można bo można mieć zwidy wszelakie takie jak... no właśnie.

 78. Czy to zwidy czy może mnie zabili jak w rowie żem leżał, pojęcia nie mam, pamiętam jeno jak wołali ze w piekle ponoć mówią po niemiecku. No cóż, heil, zdrastvujtie, ragnar akbar... flaga ci w łapę i jedziemy dalej.

 79. No tak, tak żem pojechał że się żem zgubił się. O! Witam pana minotaura, którędy to na oblężenie Zamościa? Aaaaa! A przepraszam, tym toporem tylko drogę wskazujesz. No nic, i tak można, w końcu to nie mnie się matka ocieliła.

 80. Ahaaa to tu jest ten cały Zamość. Wygląda na to że się spóźniłem i już po oblężeniu. ale za to trupów ci u nas dostatek. O kuwa diabeł! Witaj no czarny rycerzu czy zech...
 - None shall pass!
 - Gulp.

 Nie, nic dzisiaj nie piłem. Dobra, generalnie zależy mi na tych 2 ostatnich obrazkach czy takie coś nada? Ten z nekropolią, to ta przestrzeń po lewej jak co właśnie ma być pusta.


IP: Zapisane

Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : 06 Grudnia 2012, 20:21:04 »
Świetne  :D

Zupełnie jakbym oglądał jakieś ulotki propagandowe albo alegorie ^_^ Zwłaszcza ten Hitler diabeł.

Poza tym średniowieczno-style też Ci ładnie wyszedł ^_^


Ale z historycznie nie poprawnymi teoriami mnie nie wkurzaj ;]
Husaria używała skrzydeł i TAK zdarzało jej się używać ich w walnej bitwie. Wbijam wam to do łbów odkąd pamiętam.

Podkreślam tylko słowa: zdarzało się i nie zawsze dwa. Z tymże wyśmiewać znak rozpoznawczy husarii to akurat wyraz ignorancji :P Lekceważenie czynnika moralnego to brak znajomości psychologii.
Zaś definitywne orzekanie z całą pewnością odnośnie nie-posiadania, bądź posiadania skrzydeł przez husarię (używania) to też działanie skrajnie niepoważne - bowiem większość historyków do dziś nie jest tego pewna :P

Ja trzymam się opinii Radosława Sikory - tak to jest historyk, ma dyplom, specjalizuje się w tej formacji, wydał kilka publikacji, jest znany i ceniony - który z tego co kojarzę bardziej skłaniał się ku temu, że husarii faktycznie zdarzało się przystępować do bitwy ze skrzydłami [bądź skrzydłem]; lecz absolutnie NIE ZAWSZE i NIE ZAWSZE w kombinacji dwa skrzydła przytwierdzone do zbroi [częściej jedno do siodła].

Polecam książki:
Kłuszyn 1610
Niezwykłe bitwy i szarże husarii
Z dziejów husarii


Załączam jeszcze jedną konkretną pracę. Jest w niej spis treści wraz z hiperłączami, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany to łatwo może odnaleźć poszukiwaną informację.

http://rozprawy.uph.edu.pl/gsdl/collect/rozprawy/index/assoc/HASH7024.dir/Sikora%20Radoslaw.pdf


« Ostatnia zmiana: 06 Grudnia 2012, 20:31:24 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : 06 Grudnia 2012, 20:58:50 »
 Waaach, ale ja nie mówię że ich wcale nie było. Zresztą hełm z rogami (chyba jeden) też wykopano, ale to był wyłącznie rytualny NIE do walki. I chodzi o skrzydła na plecach i o ich kształt ,a nie na siodle, bo tych na siodle się nie czepiam, gdzie obowiązkowo każdy prawdziwy wiking ma mieć rogi, a husarz dwa skrzydła na plecach. Najlepiej jak największe, żeby było bardziej patriotycznie ;)


IP: Zapisane

Strony: 1 2 3 4 [5] 6    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry