Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 7    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
League of Pączek, i reszta graficznych szpargałów Sojlexa. (Czytany 29021 razy)
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 25 Stycznia 2014, 15:06:30 »
Brace Yourselves - New Champion is coming!

Cytat: Sojlex
Proponowane zdolności postaci Cahan:
Passive - Nie ruszaj moich roślin! - Obrażenia fizyczne, magiczne, oraz pancerz Cahan są zwiększone o 1%*poziom bohatera, jeśli przeciwnik znajduje się w pobliżu roślin Cahan.
Q - Uderzenie łapą - jako smok Cahan może zwyczajnie uderzyć łapą. Zadaje 50-100 (+10 do obydwu wartości, na każdy poziom umiejętności) obrażen fizycznych.
W - Strzał muchołówką - Cahan rzuca sadzonką Tawernowej Muchołówki. Zadaje obrażenia fizyczne celowi, oraz rozsiewa truciznę zadającą małe obrażenia magiczne celowi, oraz dookoła.
E - Rzut dzbanecznikiem - Cahan rzuca sadzonką Dzbanecznika Equestriańskiego, który zadaje przeciwnikowi przez 10 sek obrażenia magiczne. Cahan odzyskuje 15% z tych obrażeń jako swoje zdrowie.
R (Ulti) - Atak Ameb! - przez chwilę Cahan wchodzi w symbiozę z podległymi jej Amebami - szanse ataku krytycznego wzrastają, przeciwnicy w bliskim zasięgu są spowolnieni.

Początkowa koncepcja skucykowanej smoczycy uległa zmianie. Jakoś tego zwyczajnie nie widziałem. Został z niej tylko Cutie Mark na podstawowej skórce. Skórka druga powstała na podstawie tekstu Cahan o tym że zabiłaby gdyby ktoś tknął jej owadożery, toteż skórka nosi nazwę "Dont-touch-my-plants Cahan", podobnie jak jej passiv. Jak zwykle czekam na komentarze wg których nic wam nie pasuje :D

Tymczasem, anatomia wzywa!


Edit: Dla czepialskich, grających - ponieważ do Riota pisać nikt nie będzie, pozwoliłem sobie na nagięcie typowej klasyfikacji - w tym przypadku mamy Tanka, operującego głównie AP, czy taka postać jest, tego nie wiem, jednakże z braku pomysłu na nazwę posłużyłem się tą.


« Ostatnia zmiana: 25 Stycznia 2014, 17:57:23 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 25 Stycznia 2014, 20:38:30 »
Sojlex- this is awesome  :D!
Dziękuję bardzo, lepiej się tego zrobić nie dało. Cahan taka fajna, Cahan taka wdzięczna Pączkowi.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 26 Stycznia 2014, 20:08:36 »
Tymczasem Sesja za pasem. A po sesji? Ponoć mafię ma organizować Hadrian. Ja tymczasem zadam wam pytanie - za kogo się zabrać po sesji?

Na ta chwilę mam dwa typy:

1. Oliwcia & Wojtuś
2. Sonic & Iglica
3. Niedziel
4. Hellscream

O ile ewentualne protesty ze strony Sonica mogą się zdarzyć, to wątpię aby Oliwcia zabrała głos. Tymczasem czekam na głosy i/lub inne propozycje!

Edit: No, po aktualizacji, to i jeszcze Niedziel może miec obiekcje co do realizacji, ale cóż, vox populli.


« Ostatnia zmiana: 26 Stycznia 2014, 21:03:34 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 26 Stycznia 2014, 20:56:40 »
Kto to Oliwcia?

Ja jestem za Niedzielem.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 26 Stycznia 2014, 21:04:25 »
Kto to Oliwcia?

To nie wiesz jak się nazywa alter-ego Wojtusia?


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 26 Stycznia 2014, 22:23:52 »
Chcę Niedziela! Głosy na Sonica to chyba z przypadku są. Glosować na Niedziela!


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 26 Stycznia 2014, 23:35:40 »
Ciekawi mnie co wymyślisz na temat Niedziela. Zwłaszcza, że podane przez Ciebie typy są takie z lekka nijakie Sojlu. No, może poza Sonic'iem(?). :P

Edit:
-.-
Dopiero zauważyłem, że tu gjest głosowanie. -.-
I na dodatek dopiero zauważyłem Hellsa. -.-
No ale jednak zostaję przy Niedzielu. :P


« Ostatnia zmiana: 26 Stycznia 2014, 23:38:35 wysłane przez Hadras » IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 27 Stycznia 2014, 19:20:26 »
Mała aktualizacja:
Proponuję, aby ankieta była na stałe - to znaczy żeby działała na zasadzie znanej z serii "Bitwa Gier" - to znaczy realizuje wygranego usera, osoba, na którą głosowało najmniej odpada na jakiś czas z ankiety, zrobię listę w pierwszym poście.
Może też dodamy z jedną osobę. Od razu ostrzegam, że w tej formie może to być mniej zabawne/natchnione, bo mogę zwyczajnie nie mieć pomysłu na kogoś.

Czekam na opinie.

Enjoy!


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 31 Stycznia 2014, 14:45:20 »
Dobry pomysł.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 31 Stycznia 2014, 15:02:11 »
Dziękować.

Here Comes Niedziel - zwycięzca głosowania.
Cytat: Sojlex
Proponowane zdolności postaci Niedziel
Passive - Za Łódź, za ŁKS, Pójdziemy, aż po życia kres. - Jeżeli na Niedzielu utrzymują się pozytywne efekty, ma on +1% do obrażeń, obrażeń magicznych oraz wampiryzmu zaklęć za każdy taki efekt.
Q - Wybraniec Prawicy - Niedziela otacza tarcza, mogąca zaabsorbować 300(+150 na każdy poziom umiejętności) obrażeń, trwająca max 3 sekundy.
W - Kontrargument - Niedziel przeprowadza dyskusje z celem, spowalniając go, oraz zadając mu 80(+30 na każdy poziom umiejętności) obrażeń magicznych.
E - Nasi Gola! -
Aktywny: Niedziel wystrzeliwuje kulisty pocisk we wskazanym kierunku. Pocisk leci do końca zasięgu, lub przejścia przez 3 wrogi obiekt, zadając każdemu obrażenia magiczne oraz fizyczne.
Pasywny: Za każdy zabity cel tą umiejętnością Niedziel otrzymuje +1 obrażeń na stałe (do magicznych i fizycznych). Jeśli Niedziel zabije obiekt tą umiejętnością, pojawi się pozytywny efekt z informacją o wartości bonusu.
R (Ulti) - TA godzina - Wszyscy sojusznicy Niedziela otrzymują na czas działania umiejętności +5% do prędkości ataku i poruszania się, drużyna przeciwna otrzymuje -5% do tych statystyk.

Uprzedzając pytania:
Q: Łobosz! Co taka beznadziejna jakość ?!!1111oneoneone
A: Też nad tym ubolewam, lepszego niezbyt znalazłem. To znaczy, nie w potrzebnym mi rozmiarze.
Q: Po co ty to w ogóle robisz.
A: Fun musi sie zgadzać.
Q: I tak jesteś gópi.
A: Spoko, dzięki.

A, no i tak jakby czekam na propozycje do następnego głosowania.


« Ostatnia zmiana: 31 Stycznia 2014, 15:13:19 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 31 Stycznia 2014, 16:56:06 »
Dobry Niedziel Sojlu, dobry Niedziel.

Zabawny jest  ;D. Brakuje jeszcze ataku szowinistycznego w umiejkach.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 31 Stycznia 2014, 17:05:10 »
A w ulcie samobójstwa.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 31 Stycznia 2014, 17:05:58 »
A w ulcie samobójstwa.

Ulti może być tylko jedne. TA godzina zostaje.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 31 Stycznia 2014, 17:08:23 »
A ten ult to jest nawiązanie do czegoś rozumiem. Do czego konkretnie?


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 31 Stycznia 2014, 18:05:42 »
Tak zastanawiając się co mogłyby się tutaj znaleźć, to przeczuwałem, że zapewne będzie nawiązanie do TEJ godziny. Reszta była dla mnie zagadką. Nie zawiodłem się. Szaliki jak najbardziej w porządku (ten ŁKS-u nawet lekko podobny do tego, który posiadam). Co do W, to już bez przesady, bo moje dyskusje najczęściej wyglądają: Ja kontra reszta świata (ewentualnie ja kontra kobiety) i najczęściej inni uznają mnie za przegranego, no chyba, że ta umiejętność jest zrobiona w myśl zasady: "Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".

Cytat: Cahan
Brakuje jeszcze ataku szowinistycznego w umiejkach.
Można uznać, że moja postać ma ukryty pasyw (http://how2win.pl/lol-ukryte-pasywy/), który daje +1% do trafie krytycznego podczas ataku na kobiecą postać.

Cytat: Sojlex
Za Łódź, za ŁKS, Pójdziemy, aż po życia kres.
Wiem, że sporo klubów ma swoją wersję tej przyśpiewki. Znałeś to wcześniej i dostosowałeś, znalazłeś przypadkiem, czy może specjalnie szukałeś?


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 7    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry