Świat HoMM > Seria HoMM ogólnie

Która część Heroesów jest najlepsza?

(1/78) > >>

Kwapiszon of Might and Magic:
Chce żeby każdy powiedział która część Hirołsów jest najlepsza i dlaczego /thumbup/ .
Mi osobiście najbardziej podoba się Heroes III z dodatkiem Armagedon's Blade /thumbsup/ .
Heroes IV to(według mnie, oczywiście) Kaszana /thumbdown/ , ale to od was zależy które Heroesy wygrają. /sly/


Przeniosłem temat - Martin

Martin:
Myśle że kazdy ma swoją ulubioną część i dyskusja na ten temat, często ostra, toczyła sie już na tym forum. Mnie sie obecnie podoba najbardziej IV ze wzgledu na kilka aspektów, o których nie bedu juz mówił, bo mówiłem gdzie indziej. Dla mnie trójka to porażka, ale to jest moje zdanie. Testuje część V i powiem że może być najlepszą cześcią jesli poprawi sie w niej kilka(nascie) błedów i zmiejszy wymagania sprzetowe...

P. Nie ten pokój.... tu sie pisze na inne tematy.. <_<

enya:
Oczywiście, że czwóreczka  /thumbup/ najlepsza !!! a nich ktoś powie, że nie to udusze hihi :]

aszen:
A JA myśle że 2 była naj (najwiecej czasu przy niej spędziłem) I co Enya mam czuć sie już duszony ??   :P

Tomek:
/naughty/  jak ja juz wspomiałem to  3 i 4 były dla mie wysmienite ale do 3 mam sentyment :D bo to odniej zaczeła sie moja wendrówkie  po  :] świece Might and Magic :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona