Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Ciemny obraz podczas walki (Czytany 1706 razy)
indyca

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« : 12 Stycznia 2015, 15:30:28 »
Witam, mam taki problem. Od czasu do czasu podczas walki mam zaciemniony ekran i widzę tylko kontury. Dotyczy to zarówno walk w terenie jak i podbijania zamku. Widzę, że walka się toczy ale jest tak ciemno, że nie da się grać. Po wyjściu do głównego menu obraz też jest ciemny i dopiero restart gry przywraca grę do normy. Próbując stoczyć tę samą walkę jeszcze raz sytuacja się powtarza. Wygląda to tak jakby w niektórych miejscach na mapie był błąd. Próbowałem różnych ustawień grafiki, update sterowników i takie rzeczy ale nie podziałało. Gram na desktopie i7 4790 i używam wbudowanej w nim Gpu intel hd4600. Czy to wina karty, czy raczej samej gry? Sama gra śmiga pięknie i oprócz migającego czasem kursora (ale to nie problem) i problemów z niektórymi walkami, jest w sumie ok.
Dzięki z góry za pomoc



IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry