Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes VI nie chce się włączyć (Czytany 38251 razy)
steve

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« : 13 Stycznia 2014, 13:12:14 »
Witam,
Jakiś czas temu zakupiłem grę Heroes VI Complete Edition. Na początku po zainstalowaniu wszystko działało poprawnie. Przeszedłem jedną kampanię, drugą zacząłem, zagrałem kilka pojedynczych scenariuszy. Niestety nagle przestało być tak miło. Od kilku dni próbuję uruchomić grę i niestety wyskakuje błąd że program przestał działać(pokazane na załączonym zdjęciu). Próbowałem reinstalować Heroes 6 ale też to nie pomogło. Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
przemolzaj

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 09 Lutego 2014, 20:35:27 »
podpinam się pod pytanie kolegi. mam ten sam problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić.


IP: Zapisane
steve

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 09 Lutego 2014, 21:58:26 »
mi pomogła aktualizacja sterowników karty graficznej


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 09 Lutego 2014, 22:23:19 »
U mnie pomogła reinstalacja.


IP: Zapisane
przemolzaj

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 11 Lutego 2014, 19:50:36 »
reinstalowałem, akualizowałem sterowniki i nic nie pomogło;/ nie mam pojęcia co mam robić.



IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 16 Lutego 2014, 22:37:31 »
Może manualnie zainstaluj patch? Tzn. pobierz, i zainstaluj?


IP: Zapisane
atroph

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 15 Marca 2014, 00:11:02 »
Mam podobnie.
Od razu uprzedzę :) : jestem laikiem,gram TYLKO w Heroes,gram raz na tzw. :ruski miesiąc,proszę o pomoc.
Teraz będzie jak na spowiedzi : ostatni raz grałem 3 m-ce temu-próbując  uruchomić grę  od kilkunastu dni dowiaduję się o niesprecyzowanym problemie. Co u diabła!!! lub łots de fak !!!!!!
Z góry dzięki za pomoc !
Tylko proszę łopatologicznie...tak dla zgreda :):)


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 15 Marca 2014, 06:59:57 »
Witaj ;)
A konkretnie jaki komunikat wysyła gra? Mógłbyś podać bo wtedy będzie łatwiej pomóc.


IP: Zapisane
atroph

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 15 Marca 2014, 22:23:46 »
 Hm...Po kliknięciu na grę w moim PC łączę się z Uplay - jak to drzewiej bywalo.Tutaj  mam komunikat :Uplay Progression....-i to zatrzymuje sie na 19%,dalej nie idzie.Wciskam Play-ta opcja jest dostepna.Coś niby uaktualnia moje savy w chmurze ale dalej nie ma już żadnego progresu.Oglądam jeszcze z nadzieją ten obraz pośrodku ekranu z aniołem i diabłem-tak jak to bywało i nastepuje komunikat Heroes VI przestał działać...itd.
Tak to właśnie wygląda....Jest nadzieja?


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 15 Marca 2014, 23:31:34 »
Miałem taki problem kiedyś. Zcrackowalem i się włączało. Nie wiem czy jest jakas inna metoda ani gdzie lezy problem. Wiem ze crack załatwił sprawę. ;)


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 16 Marca 2014, 08:38:44 »
A ile czekałeś żeby pasek się dalej poruszyło? Bo czasami Uplay łapie takiego laga i wystarczy poczekać chwilę i wywali komunikat iż żeby spróbować jeszcze raz. Więc poczekaj chwilę dłużej i może ruszy.

A kolega Hunter prosi się o warna? ;>


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 16 Marca 2014, 10:58:16 »
A  dlaczego " prosi sie " ? O nic nie prosze. Zresztą ten sposób wyczytałem nawet gdzieś w necie. Reinstall nic nie pomógł a mam oryginalna wersje h6 wiec tylko opisuje jak było.

Poza tym kolega z problemem napisał ze po czekaniu na Uplay-a wyskakuje ze gra przestala działać. Ja też tak mialem czekałem długi czas i to samo. Lagi moze łapać ale nie cały czas przecież. Staram się pomoc.


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 16 Marca 2014, 12:28:42 »
Cytuj
4.   Na forum jak i stronie udzielamy porad wyłącznie odnośnie oryginalnych wersji gier i programów.



IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 16 Marca 2014, 12:34:41 »
Hm...Po kliknięciu na grę w moim PC łączę się z Uplay - jak to drzewiej bywalo.Tutaj  mam komunikat :Uplay Progression....-i to zatrzymuje sie na 19%,dalej nie idzie.Wciskam Play-ta opcja jest dostepna.Coś niby uaktualnia moje savy w chmurze ale dalej nie ma już żadnego progresu.

Rozwiązanie tego problemu, było omawiane już tu na forum, a przynajmniej, jest nadzieja że to rozwiąże.

jesli to nie zadziala mozna jeszcze sprobowac tak: Wchodzimy do pliku z gra znajdujemy .exe czyli ikone gry, tworzymy od niej skrot, moze byc w tym samym pliku, klikamy wlasciwosci, tego skrotu, i dopisujemy w Elemencie docelowym na koncu \ offline koniecznie ze spacja!! Wygladac powinno to tak: "F:\Gry\HeroesVI\Might & Magic Heroes VI.exe" /offline    O tyle klopotliwe, ze nie pogramy online w dodatek no ale coz...



IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 16 Marca 2014, 12:53:01 »
Tak też zrobiłem ;) to się tyczy rowniez oryginałów zawsze tak było. Zmiany w plikach gry, które ujmują możliwość np gry online są takim samym " sposobem " jak i crackowanie, które służy piratom tylko jesli ktos ma pirata amen.


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Strony: [1] 2 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.107 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry